Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) updog


updog
senior tag

Haha, KRESZ nekem elsőre valahol max. pont környékén volt (magolás mindig ment :D), EÜ-n be voltam sz*rva, valami szívatósabb tételt húztam, és beugratós kérdést is feltettek (be is ugrottam, valami genyóság volt hogy gerincsérülés gyanúja, +még kitaláltak valami nagyon veszélyes dolgot a helyszínre amire már nem emlékszem (tűz, vagy valami hasonló), hát én azt mondtam hogy elviszem onnan az emberünket hogy megmentsem az életét, erre beszóltak hogy gerincsérülés gyanúval nem mozgatunk... de azért átmentem mert ők is érezték hogy szopatós kérdés volt, nem is kapcsolódott a tételhez :D).

Forgalmi vizsga... egyet megfogadtam (mert hülye vagyok), nem fogok fizetni.

Elsőn jogosan meghúztak mert szakadó esőben elég béna voltam és csináltam egy minimálisan veszélyes előzést is. Másodjára stoptábla, vizsgáztató szerint nem fékeztem állóra, ami persze igaz lehetett, utólag bántam is hogy nem fékeztem akkorát hogy a buci feje csattant volna az ülésem hátulján ;] Harmadjára elbénáztam a hátra párhuzamost... Negyedik tök jól ment szerintem, nem is szólt semmit, visszaérünk a telepre, átadja a lapot, van rajta vagy 15 hibapont behúzva. 1000% hogy várta a jattot, és mivel nem jött így behuzigálta a végén. Ötödjére már nem is tudom már min buktam beugrott mi volt: kereszteződés, túloldalon zebra, állt tőle 2 méterre gyalogos, nyomkodta a telefonját, nincs az az isten hogy lelépjen, átmentem. Álljunk meg uram, nem engedtem le a gyalogost... (hátranéztem, utánam se ment át, szerintem azóta is ott áll :((( ) Gondolom ismét az hogy nem volt jatt... szóval PÁV. Megcsináltam 97%-ra (ami asszem egy hibát jelent). Kérdezik, hogy mi a f*xt keresek itt, nézzek már körül milyen emberek jönnek ide (amúgy durva volt tényleg, kicsit féltem is) :DDD Hát mondom, ez a szabály, én kérek elnézést.

Hatodjára gondolom az oktatóm már jattolt a plusz órák árából a vizsgabiztosnak (mai napig nem tudom biztosra, de nagyon gyanús), a vizsga annyiból állt hogy a vizsgabiztost elvittem pár utcával arrébbra, leparkoltam a kietlen utcán, vártunk rá ~20 percet hogy kijöjjön a házból ahova bement, visszavittem a telepre és megvolt a vizsga... :C

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.