Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) RandomName válasza Somatom (#1) üzenetére


RandomName
aktív tag

Játéktermi gépek közül a Tempest, Donkey Kong, Helicopter. Flipperekből a Harlem Globetrotters, pinball Champion '83, amin szocializálódtam, bár később az Iniana Jones flipper húzott be nagyon.
Meg volt egy arcade űrhajós game aminek azóta sem találtam meg a nevét. Balról-jobbra kellett haladni egy sávban ahol alul felül négyzetrácsból kirajzolt hegységek (zöld és piros színben) voltak. Bal oldalt kar, jobb oldalt négy gomb az irányonkénti lövésekhez. Volt ilyen ferde pálya is, ahol felhőszerű izéket kellett kilőni. 4 Stage után újra az elejére dobott, egy másik ellenfélfelhozatallal, és ezeket váltogatta. Azt hiszem 8 évesen fejeztem be vele a játékot, amikor még 5Ft volt egy játék, majd egyszer szembejött 17 éves koromban egy olyan teremben ahova sosem jártam, és az első 20 forintosból megdöntöttem a tulajpáros két emberes rekordját. (Egyik kormányoz, másik lő) Csak annyira szerettem azt a dobozt. :)

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.