Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Akkor most tisztázzuk ez a Willie Jefferson gyerek most fekete vagy nem? :U Google szerint a legtöbb képen feketék találhatók!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#52) jamez


jamez
senior tag

Jó reklám a negatív is, így most mindenki tud róla. Majd az összes kukluxklánosnak kötelező "mustbuy" lesz a játék. :D

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#53) D1Rect válasza (Darkwood) (#51) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet több WJ is. Azért nem egy ultraritka név.

(#54) (Darkwood) válasza jamez (#52) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Mi látható a képen: [link]?

A megoldás: [link]!

Ez csak vicc nem kérek érte bannt! :B

D1Rect: Persze értem, csak kíváncsi voltam!

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#55) FoxiestFox válasza D1Rect (#47) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én nem.
De azért ne rasszistázz le.

(#56) D1Rect válasza FoxiestFox (#55) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem biztos, ha nincs ott smiley akkor mindent komolyan kell venni. ;)

(#57) #64791808


#64791808
törölt tag

Egyébként elgondolkodott már valaki azon, hogy biológiai szempontból illetve viselkedéstani szempontból mért is bűn, ha valaki rasszista?

(#58) ollie válasza #64791808 (#57) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A biloógiához nincs köze, gondolom emberi normákról van szó. Na meg Hitler óta mindenki gerjed a témára.

***

(#59) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Rasszista játék? Ide vele azonnal! Nekem kell az ilyen...

/Ja, és valaki emlékszik még a Revenge on... sorozatra? Na az volt még kemény... De sztem akkor is a legjobb magyar pc-s kalandjátéksorozat./

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#60) Temesvari


Temesvari
tag

Nevetséges.. Ahelyett hogy itt huzzak az ujabb bort a Valve-osok a L4D-rol a 2.resszel, inkabb kiadnak ezt egy normalisnak mondhato kiegeszitokent, de egy uj resznek semmikepp sem. Azlenne a nagy ujdonsag, hogy kene minden nacionak csinalni egy kiegeszitot, lasd MTV ostrom par eve, rendorokkel vagy, tuntetok a zombik v forditva...de akar ezt olyan allampolgarokkal is eltudnam kepzelni akik nem iden barnultak le.. :D (ensem kerek bannt, inkabb szerkesszétek :B )

"Imperfection is digital perfection."

(#61) (Darkwood) válasza Temesvari (#60) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Jaja... pl.: a katolikus-protestáns, vagy a izraeli-palesztin konfliktus...

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#62) hoffman_ válasza P00By (#50) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pedig a topicban is akad(no, semmi negatív indulat :) ) :D Jót derültem, mire végigolvastam. Mindenkinek megvan a magához való esze. Még ha fehérek is :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#63) Andras828 válasza fekeandras (#5) üzenetére


Andras828
tag

Ha már itt tartunk, akkor a gádzsó, a sápadtarcú, és paraszt is sértő. Ráadásul a niggert saját magukra is szokták használni. Ha ekkora tolerancia van a világon, és összetartozás, akkor én miért nem mondhatom a cigányra, hogy cigány, a zsidóra meg azt, hogy zsidó? Ha az én hazámban bármit mondhatnak rám, akkor vissza is igaznak kell lennie, elvégre eredendően az én őseim szerezték meg ezt a földet, nem pl a zimbabwe-i vendégmunkások... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.