Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X@b3e


X@b3e
addikt

Én latin-amerikai zombikat is látok, szal ők is felháborodhatnak

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha meg nem lennének benne néger zombik az lenne a baj!

Lehetne mondani: "Szándékosan mellőzik a négereket, még a játékokban is, ezzel arra utalván, hogy az ember színe fehér."

Tipikus, van sapka, vagy nincs sapka eset szerintem.

(#3) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ha fehéreket kell ölni az nem rasszizmus, de ha niggereket az mindjárt az lenne?
Jaj de buta, a cigányt se azért gyűlölik mert más a színe hanem azért amilyenek. Érdekes módon mindig a négereknek van vmi bajuk és manapság mindenre rámondják hogy rasszista, érdekes egy fehér ember nem kezd el besírni mert a saját színű társait öli egy játékban.

[ Szerkesztve ]

(#4) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

rásszísta, monnyon le :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) fekeandras válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


fekeandras
őstag

Maradjunk inkább a "feketék" vagy "színesbőrűek" megnevezésnél.A niggerezés eléggé sértő... :U

(#6) leviske


leviske
veterán

Mondjuk igen elgondolkoztató, hogy az rasszista-e, aki ilyet egyáltalán észrevesz? Csak mert nekem eszembe se jutott, hogy figyelni kéne a fehér/fekete/sárga/kék/zöld színű emberek arányát bármelyik játékban. :F

(#5) fekeandras: Egy európai ember bőrszíne mitől színtelenebb egy afrikaiénál, vagy egy ázsiaiénál? :) Számomra inkább ez sértő. Az én bőröm sem üvegből van, nekem is van színem, csak más, mint az övéké.

[ Szerkesztve ]

(#7) BalaNce87 válasza fekeandras (#5) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jóvan, csak hát végülis negroidoknak hívták ha jól tudom őket, és ebből jött ez, szóval ez szerintem nem sértő amikor a rap számokba is niggaznak ezerrel, mondjuk a cigánynak is sértő ha lecigányozom ez is érthetetlen, ok van rá más szó, de akkor is. Nah de tényleg nem akarok itt ezzel vitát.

(#8) breed30


breed30
tag

Hát ahelyett hogy számolgatja Willie barátunk melyik népcsoportból menyi van a játékban, játszhatna is egyet, mert nem a bőrszín a lényeg hanem hány zombit tudok elkapni. :D
Lehet ezt nem mondta neki senki. :N
Tőlem lehetnek hupikékek is akár. :DDD

(#9) Mans20


Mans20
addikt

A far cry 2 be is negrókat kellett ölni,az nem volt baj?

(#10) HaGii válasza Mans20 (#9) üzenetére


HaGii
tag

De miért is kellett feketéket ölni? Mert ők támadtak meg minket!!! Minap is csak autózom békésen, egyszer csak utánam ered két színesbörű, és ontják az ólmot belém. Muszáj volt lelőnöm őket! A FarCry 2 szerintem pont, hogy a fehérek ellen irányul!!!! :DDD

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#11) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ahogy elnézem a képeket lány zombiból meg kevesebb van,mint fiú.
A női aktivisták vajon hol maradnak?
Miért nem szállnak síkra a digitális egyenjogúságukért?:D:D:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Lehet itt poénkodni, de ez akkor is sértő. :(((
Egyébként nekem az is feltűnt, hogy nincs kiemelve melyik zombi a homoszexuális.
Igenis a homozombik legyenek szivárványos ruhában.

(#13) Paul119


Paul119
addikt

Eléggé elkeseredett próbálkozás .... gta sorozatot is sok mindennel megvádolták még is nagy siker lett.. nem hiszem hogy bármiféle figyelmet is fordítanak az ilyen üres butaságokra

http://www.punkz0rz.com/Gallery/albums/Animated%20GIFs/Funny/Band%20of%20Brothers%20-%20Clown%20Pie%20in%20the%20Face.gif
:DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) hommeros válasza leviske (#6) üzenetére


hommeros
őstag

Jogos a meglátásod.
Amúgy szánalmas, mekkora üzleti modellt építettek a "rasszizmus" szóra.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15) LackoMester


LackoMester
addikt

na nemá,mi lesz a köv.lépés jön Kolomár Orbán és feljelenti a Valve-t,h.romákat lönek a játékba,nevetséges. :DDD
félre neértse senki NEM VAGYOK RASSZISTA.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ki az az elmebeteg degenerált, aki egy el nem készült játékról ilyet állapít meg???(képek alapján)
Csináltatok a Valve-el egy fehér gyilkolós verziót és oda adom neki, de drágábban, mint eu-usa win7 without IE :(( :W

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) #64791808 válasza fekeandras (#5) üzenetére


#64791808
törölt tag

Leszarom, hogy sértő, egyébként nem niggert írt, hanem négert. Ez lovaglás a szavakon, mint az, hogy nem süket, hanem siket. Mert egyesek kurvára unatkoznak.

Amikor egy néger azt, mondja rám, hogy sápadt, vagy fehér, az nem sértő? Innen kezdve hívjanak kaukázusi embernek!

Vegytiszta marhaság...

(#18) Csabahun


Csabahun
senior tag

Azok nem afroamerikai zombik hanem annyira elrohadt már a bőrük és be barnult,hogy csak annak látszanak,amúgy mind földönkivüli zöld emberkék (jujj most meg ők fognak beperelni)

(#19) keIdor válasza HaGii (#10) üzenetére


keIdor
titán

Ne hívj minket (és magadat) fehérnek, a mi bőrünknek is van színe! Rasszista szemét! :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) Ice!?


Ice!?
őstag

Nagyon unatkozhatott. Ennyi erővel Tetris is rasszista játék, mert olykor több benne a barna alakzat, mint a rózsaszín, piros, kék stb.. :U

(#21) Morden24


Morden24
nagyúr

Már a zombiknak is vannak jogaik?

Amúgy elég kevés a fehér kosaras. Be kéne perelni a nigákat.

Kiegészítés: Amúgy hol játszódik a Left 4 Dead? Mert ha már annyira kötekszik a forma, akkor meg kell szépen számolni a teljes játékban felbukkanó összes zombit illetve hogy hány fekete, ebből egy százalékot meghatározni, majd meg kell vizsgálni a játék színhelyéül szolgáló helyszín jelenlegi lakosságának rassz szerinti felépülését. Ha már dolgozunk, csináljuk rendesen!
Alig várom az infót, hogy pontosan hány járóhalott van a L4D-ben :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22) GreenGuy


GreenGuy
tag

Tiszta South Park :C.

(#23) 64b0r


64b0r
aktív tag

Nekem erről az egészről az jutott eszembe, amikor Chef bácsi berágott, mert szerinte a South Park-i zászló rasszista. Így nézett ki. Ezért aztán kicserélték erre, mert ezen már nincs megkülönböztetve a fehér ember, és egyébként is mindenki barátja mindenkinek rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#24) twollah


twollah
nagyúr

Komolyan mondom ez mar kesz rohely.

Lassan minden nacionak es vallasnak egyenlo aranyban kell szerepelni egy FPS-ben, mert ha nem akkor azonnal rasutik a jatekra, hogy rasszista, kirekeszto, stb.

(#25) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Vannak nigger zombik, cigány zombik, Petőfi Sándor zombik, DE hol maradnak a gyerekek jogai? Igenis lehessen gyerekeket is ölni, mert ez így kirekesztés (ugyan így a Postal 3-ban is!)! :DD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#26) Real_Gabe válasza fekeandras (#5) üzenetére


Real_Gabe
tag

Szia!

Miért sértő a néger?
Ez hivatalos megnevezés és a fekete (negro) szóból ered.

Ennyi erőből kikérem magamnak, hogy engem le fehérezzenek!
Akkor már európai vagy kaukázusi (hivatalos fehér ember megnevezés)!

Nem a szavak sértőek, hanem az ahogy használod.
Én mondhatom, hogy "néger" mindenféle sértő szándék és hangsúly nélkül de mondhatom fordítva is.
A szándék a lényeg, nem a szó.
Hisz ha azt mondom cigány akkor nem azért mondom, hogy bántsam, hanem azért mert ez a nációja.
Ez olyan mintha én felháborodnék azon, hogy nekem azt mondják, hogy magyar.

Különben is kikérem magamnak, hogy a cigányokat romának mondják!
A ROMA szó jelentése EMBER!
Tehát a cigányok az emberek(romák), mindenki más meg nem ember!
Ez sokkal kirekesztőbb és rasszistább mintha azt mondom egy cigánynak, hogy ő egy cigány!

sáríála

(#27) Ari18


Ari18
őstag

Azért ez már durva, már itt is kezdik....
Ennyire ráérnek fekete meg fehér zombikat számolni a videókon??? ezek sem dolgoznak... :U

[ Szerkesztve ]

(#28) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ez tipikusan olyan, mint amikor a nyuszikán nincsen füstszűrős sapka. :DDD

(#29) fekeandras válasza #64791808 (#17) üzenetére


fekeandras
őstag

"Ha fehéreket kell ölni az nem rasszizmus, de ha niggereket az mindjárt az lenne?"

Bocsi... :U

(#30) fekeandras válasza Real_Gabe (#26) üzenetére


fekeandras
őstag

A néger nem sértő.A nigger! az igen.Ahogy egy cigány származású emberre nézve sem (kéne, hogy az legyen) az, hogy cigány.De ha már cigót mondasz rá akkor az már igenis sértő.Kb ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#31) HaGii


HaGii
tag

Amúgy a dolog kicsit paradoxon. Hiszen pont az a rasszista aki felszólal ilyen esetekben -az én meglátásom szerint!
A játékos igazából lesz@rja, hogy fekete, fehér, sárga, réz, lila anyámkínnya színű zombit öl, és akkor jön egy ilyen Willie Jefferson, és elkezdi számolgatni a feketéket...ezáltal megkülönböztetve őket...

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#32) Karma válasza $p@rr0w (#25) üzenetére


Karma
félisten

Ezt én se értem... Ugyanígy a GTA-kban, meg gyakorlatilag az összes játékban se... Meg valami ilyesmi volt, hogy ha a Fallout 3-ban lepuffantasz egyet, mindenki neked ront? Mi a szösz?

Egyébként bármit, csak zöld/kék/robot embereket ne :W
Ismételten a német C&C Generals jut eszembe. Brrr.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#33) Morden24 válasza HaGii (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

Rohadtul jogos.

Ha nem lenne a sok ócska civil szervezetnek meg egyéb unatkozó baromnak a dilije, hogy mindenre niggert meg egyebet ordít, már rég jóval kevésbé foglalkoznának ezzel az emberek.

(#32) Karma: Tuti vak vagyok, de miaf@sz van a képen? Kicsikocsi füstszűrővel? :F

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#34) Karma válasza Morden24 (#33) üzenetére


Karma
félisten

Kérlekszépen ez egy Fahrende Bombe, ha jól sejtem guruló bomba. A németek a terrorista unitot kicserélték erre az okosságra, merthát az öngyilkos merénylet mint olyan az nem szerepelhet játékban.

Ő volt eredetileg ---- és ő lett:
-->

A linkelt oldalon minden változtatást leírnak.
Pl. minden egység robot, ami a zöld emberekről jutott eszembe:
-->

*hányós smiley*

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#35) Morden24 válasza Karma (#34) üzenetére


Morden24
nagyúr

Már leesett, a honlapot megnéztem, csak nem tekertem benne le eléggé :)
Mévanpofaszakállaarobotnak? :D
Egyébként elég szarul hangzik, de a németek számláján van egy-két ilyen játékrobotosítás, pl. Carmageddon.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#36) mad1


mad1
veterán

Erdekes,ez volt a resi 5nel is.Hadjuk mar.Amugy van benne feka csaj aki foszereplo.
Akkor mikor feka fekat lol az rasszista?

Ne szemetelj ! = Steam

(#37) Lenry válasza Karma (#34) üzenetére


Lenry
félisten

megb*szod, hogy a német Generalsban mindenki robot? Jézusom! ekkora kiherélt töketlen népséget, mint a németek...Úristen!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) BalaNce87 válasza Lenry (#37) üzenetére


BalaNce87
addikt

ez tényleg gyilkos:D:D:D Ez a honlap egy gyalázat. Imádtam a generals-t, így megalázni a játékot. Méghogy robotok.... :DDD Képzeljétek el a fejlesztőket, meg az eligazítást. Kéremszépen az a feladat, hogy legyen mindenki robot!!!!!!!!!!!!!!!!! :O :DDD

(#39) $p@rr0w válasza Karma (#32) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Én is GTA sorozatban hiányoltam ezt a lehetőséget leginkább. :DDD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#40) D1Rect válasza mad1 (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, akkor nem rasszista, akkor sem ha fehéret lő.
Viszont ha fehér lő bármilyen más színűt, az rasszista. Elég egyértelmű.

(#41) Morden24 válasza D1Rect (#40) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez durván hátrányos megkülönböztetés.
Követelem, hogy engem is lelőhessenek rasszizmus okán.

És természetesen harcolunk a szüléshez való jogotokhoz, bátyám... akarom mondani nővérem.

Sectumsempra - For Enemies

(#42) antikomcsi válasza BalaNce87 (#38) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az volt a feladat, hogy fehér robot nem lőhet fekete, sárga, egyéb színű robotot. :DDD

(#43) Brent


Brent
aktív tag

omg...

Különben elérték céljukat ezek a véresszájú kisebbség védők. L4D 1-ben a főszereplők közt 3 fehér 1 feka volt míg most 2 fehér 2 feka a felállás. Szóval végképp nem értem ennek a baromnak a sápítozását..

ja és tényleg rasszista vagyok mert előbb írtam a fehért és csak utána a feketét, 2x is.. úgy kellett volna hogy pontosan egymás alá azért, hogy egyik se legyen előrébb v hátrébb mint a másik...sőt továbbviszem a fonalat. Azis rasszizmus mert én tuti, hogy a fehért írnám felülre (mert rasszista vagyok ) és csak alá a feketéket. Szóval arra jutottam, hogy az lenne a megfelelő megoldás ha szépen a fehér és fekete szót úgy szépen egymásra gépelnénk...és akkor mindenki egyenlő lenne. :DDD

a cigány pedig cigány és nem roma.

(#44) Brent válasza Karma (#32) üzenetére


Brent
aktív tag

"raketen-bot" "cyborg-hacker" "commando-cyborg"

Command & Conquer Generals: A gépek lázadása :D

Tényleg ez járhatott a németek eszében. Megcsinálták a Terminator 8 játékadaptációját. Amikor már mindenki robot és a Skynetben belharcok folynak, hogy mégis ki a legtökösebb robot a robottársadalomban? Az amcsikból lett cyborgok összevesztek a kínaiakból/irakiakból lett cyborgokkal és ezáltal kitört a gépek egymás ellen lázadása :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) D1Rect válasza Morden24 (#41) üzenetére


D1Rect
félisten

Lelőhetnek rasszizmus okán, csak nem úgy fogják hívni.
Inkább követeljük azt, hogy ismerjék el rasszizmusnak, amikor tényleg rasszizmus van.
Az ilyeneket meg tiltassuk be:

[ Szerkesztve ]

(#46) FoxiestFox válasza D1Rect (#45) üzenetére


FoxiestFox
félisten

omg

(#47) D1Rect válasza FoxiestFox (#46) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is maximálisan fel vagyok háborodva.

(#48) P00By


P00By
nagyúr

Ezt a hülyét :DDD

(#49) D1Rect válasza P00By (#48) üzenetére


D1Rect
félisten

Melyiket? :U

(#50) P00By válasza D1Rect (#49) üzenetére


P00By
nagyúr

:F Willie Jefferson :K

A topikba nem olvastam bele, csak kommentáltam a hírt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.