Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

A Shadow ot the Tomb Raider-t várom a legjobban. Imádtam az előző részeket, kíváncsian várom a történet folytatását. Más ebben az évben nem mozgatott meg (vagyis de a God of War, de konzol nincs, így csak a Youtube-os nyálcsorgatás maradt.).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Silεncε


Silεncε
őstag

Forza Horizon 4 és BFV. Ami még érdekelne, az a Tomb Raider, de mivel elvből nem veszek megjelenéskor játékot, ezért az mindenképpen kimarad (az FH4 jön GamePass-be, a BFV pedig origin access premiumba, így ezeket tuti kipróbálom). Más nem igazán maradt meg az idei E3-ból, ami kicsit is érdekelne

(#3) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A Fallout 76-t csak akkor várd ha GTA V online rajongó vagy. Ezzel temethető a Fallout világ és játék sorozat :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4) #77646080 válasza Samus (#1) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szintén az ifjú Croft-lány kalandjait várom a leginkább. Ős-rajongó vagyok, még Playstation 1-en kezdtem a megjelenésekor játszani a szériát. 😍

(#5) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Úgy látom egész hasonló az ízlésünk. :)
A rengeteg (már- és még nem megvásárolt) pótolnivaló mellett a Red Dead Redemption 2, a Spider-Man, a Life is Strange 2 mindenképp, és valószínűleg a Spyro is a kosaramban fog landolni, csak időm legyen ennyi mindenre.

(#6) RangerFox válasza bitpork (#3) üzenetére


RangerFox
veterán

Na ezt szomorúan hallom, ugyanis pár óra után otthagytam a GTA Online-t. :(

SH4D0W2011 Ne is mondd, eddig 16 db játék van a backlogomban, de érzem, hogy ez a szám még nőni fog... Sok jó játék van, csak kevés idő rájuk...

Köszi mindenkinek a hozzászólást! :R

(#7) kemotox válasza bitpork (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Már a 4 eltemette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.