Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már egy 710essel szerelt MINŐSÉGI TABLETNEK is örülnék, nemhogy ráncfelvarrva...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) Cythyel válasza t72killer (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

nekem a 660al szetelt 10"os mipad3 is jó lett volna, de ahogy elnézem, csak bejelentették de ki nem adták és már weboldalakon sem találni :'(

[ Szerkesztve ]

(#3) t72killer válasza Cythyel (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A csaomi cuccokkal a fő bajom, hogy rendre kihagyják belőlük az alapvető b20as lte csatornát. Ja, meg normálisra állított fényerőn (kültér!) lepkefing az akksiidő - ez mondjuk kb minden chinatabról elmondható.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) Cythyel válasza t72killer (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

xiaomi tabletem eddig nem volt, ez lett volna az első, a fényerővel meg se kül se beltérben nincs bajom és emellett az akkut sem zabálja, bár nemtudom hogy neked melyik kategória van/volt, mi4 és redmi note4 esetén sem futottam bele játékon kívül akkuzabálásos problémába :F szal reménykedtem hogy lesz egy xiaomi tabletem, de úgylátszik mégsem...

(#5) t72killer válasza Cythyel (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Samu Tab A 10.1-et használok, napsütésre hangolva 12-14 óra SOT, attól függően, h wifi vagy 3/4G megy. Ezt a szintet várom el az utódtól is. Ja, és a wifi teljesítmény (hatótáv!) is maradjon, a mostanim simán veri a latitude üzleti laposomét...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) draco31 válasza t72killer (#5) üzenetére


draco31
veterán

Abban nem amoled van?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7) Cythyel válasza t72killer (#5) üzenetére


Cythyel
senior tag

samu a gyenge szoftver és a fizikai masszivitás hiánya miatt generációk óta kuka nálam, legyen tab vagy teló...

(#8) M@cika


M@cika
őstag

Még egy nyamvadt telcsit se láttam 710-zel, mindegyikbe a régi cuccokat rakták inkább, mint 625, 636. Pedig egy jó kis sziamiaú 712-vel mondjuk egy Note 7 Pro jöhetne. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#9) goro1000 válasza M@cika (#8) üzenetére


goro1000
aktív tag

Xiaomi Mi 8 SE Ebben Snapdragon 710 van.

(#10) M@cika válasza goro1000 (#9) üzenetére


M@cika
őstag

Köszi, igen, ez jó lenne, csak kicsit árfekvésben felette van a limitnek.

Nasit a kis fehér medvének!

(#11) tökállat


tökállat
csendes újonc

Nagyjából az egykori SD821szintjén vannak ezek a 700-as szériák. Akkor meg minek? Az egy jó hardver ma is, kár, hogy tabletben nem volt gyakori. Telóban még most is jobban megéri azt választani, mert lényegesen olcsóbb lett azóta.

(#12) t72killer válasza draco31 (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Deigen, ez eléggé hozzájárul a sot-hoz.

#7: mi a baj a samubtabok szoftverével??? Ahhoz képest, h übergagyi proci és csak 2 giga RAM van benne, kiválóan boldogulok a tab A-val. Mutass jobb droidos tabletgyártót...

telefon: 2 éve gyűröm az s7edge-emet: valóban, a samu azóta nem hozott kimolyan modellt, ami rá tudott volna venni a cserére.

A robosztusság/törésállóság meg külön kategória. Inkább vigyázok a cuccaimra+veszek rájuk <10$-ért védőtokot, minthogy 3-5x-ös áron tényleg törésálló tabletet vegyek. Semmi értelme: annak az esélye, h 3-5x törjem el, kvázi zéró.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) stratova válasza M@cika (#8) üzenetére


stratova
veterán

(#14) m3zoli válasza stratova (#13) üzenetére


m3zoli
csendes tag

710 stimmel, csak nem snapdragon :)

(#15) stratova válasza m3zoli (#14) üzenetére


stratova
veterán

Problem? :DDD pardon, csak Kirinben is ritka mint a fehér holló és hasonló árú telóba ment kezdetben.

(#16) KRobi88


KRobi88
kezdő

Egyenlőre a 710 sem annyira elterjedt, de ugyan ez a helyzet a Qualcomm 6-os szériájával is, rövid időn belül a 670 után érkezett a [Snapdragon 675].

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.