Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibor92


Tibor92
tag

Hát nem sok a külömbség a két kép között, de van. Jó ötlet volt a patch. A serius sam engem nem érdekelt.

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Valóban! Tisztább lett a kép, és olvashatóbbak a feliratok a falakon...

[ Szerkesztve ]

(#3) Csapoati válasza Tibor92 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs nagy különbség? Hát végül is az egyik totál homályos és életlen, a másik meg éles és látszanak a részletek rajta. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Azt hittem már mindenki elfelejtette ezt a fosadék rédzset. Ezek szerint még van közönsége akiket vakíthatnak :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) mephi666 válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálam nagyobb csalódás volt, mint a duke4ever :( leszedtem live-ról a demót, de kb. fél óra után beleuntam és azóta sem volt kedvem újra hozzákezdeni... szerintem techdemónak pefekt (simán legszebb fps boxon), játéknak viszont unalmas és kevés

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Rendes volt toluk kiadni ezt a patchet a Ragehez, de nem a grafika volt a jatek hibaja :P

(#7) pilóta válasza Ilsyde (#6) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát igen. Ha volna bennük egy kis tisztesség, akkor kiadnának egy kb. 25-30 órás ingyen DLC-t...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) Löncsi


Löncsi
őstag

Eső után...

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9) Plazmacucci válasza mephi666 (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát a két játék versenyezhetne az év csalódása, vagy akár az évtized csalódása versenyen. Aki ezekért pénzt ad ki annak nyilván annyi van, hogy nem tudja mire költeni :) Ezt nem vártam volna egy ilyen ős pc fejlesztőbrigádtól. Mióta Romero kiszállt az id-ből, igazából csak a grafika adta el a játékokat, a kreativitás meg hiányzott. Karmakk papa jó programozó, de ezt most elkúrta.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Nálam ez a Rage nevű játék ott kezdődik, hogy el sem indul.
Pedig a legfrissebb Catalyst driver van fent. (12.1)
Továbbá update1, és update2 is fent van!
Rákattintok hogy Rage.exe rögtön fekete képernyő, és nem megy tovább.

[ Szerkesztve ]

(#11) maszi99 válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


maszi99
őstag

No azért ez kemény :U nem olyan rossz az :N

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#12) Plazmacucci válasza maszi99 (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy negyedrangú himihumi fejlesztőbrigádtól nem is lenne olyan rossz...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) wikings2 válasza Ilsyde (#6) üzenetére


wikings2
őstag

Adom. A grafika lett volna a legkevesebb ami érdekel a játékban. :O :O

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.