Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most kezdte el felkelteni az érdeklődésemet ez a game. Most viszont eléggé. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) kikikirly válasza .LnB (#1) üzenetére


kikikirly
senior tag

Trancsirózás elég jól néz ki.Doom,Wolfenstein 1-2,be is elég látványosan megcsinálták.Nem csak a szokásos fej kar láb kombót lehetett leszakitani,mellkas, hasfal oldala stb helyeken is sérülnek.Remélem lopakodni is lehet,eddigi gameplayekbe ugyanez a Rambozás ment.Jó ha kombinálhatod kétféle harcstílust, Wolfeinstein ilyen volt.

(#3) Infernohun válasza .LnB (#1) üzenetére


Infernohun
tag

Engem is most fogott meg,az atmoszféra és a zene,a hangulata valami iszonyat át jön ezen a traileren. :)
(Kicsit Mad Max Fury Road érzés nem ? :D )

[ Szerkesztve ]

(#4) ALBY


ALBY
senior tag

Kívánja a szervezetem ;] !

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben a videóban valami iszonyat élsimítás van (a játékon). Kíváncsi vagyok PS4-en hogy fog festeni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Busterftw


Busterftw
veterán

Ezt a tultolt bloom/blur/fog effektet ki lehet vajon kapcsolni?
Nem latni semmit a kornyezetbol es minden el van mosodva.

Division 2 betaban is idegesitett a "fog", maxon volt a view distance, de az egesz varos kodben uszott.

(#7) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az id6 motor itt is remekül teljesít :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) .LnB válasza Scholes9 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az tuti.., mert ez Apex Engine. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) orion1025


orion1025
őstag

Még mindig a Borderlands jut róla eszembe...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#10) [Prolixus] válasza .LnB (#1) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azért csak jelezném, hogy valamelyik spéci edition mellé XP booster pack az ajándék, és a cheat kódok-at is adják, nem vicc. Meg direkt le lesz lassítva a progresszió, hogy vegyél XP booster pack-ot.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#11) #13056512


#13056512
törölt tag

Steamen ne keressétek én nem találtam. :))

(#12) .LnB válasza [Prolixus] (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj de drágák! EA-tól tanulták a kedvességet úgy látom akkor.. :(
Sebaj, day1 egyébként se vettem volna meg. Mire megveszem, majd lecseng a balhé és rendben lesz a fejlődési rendszer is. A Battlefront 2 is szerintem egy tök jó játék, 3990-ért jó vétel volt most januárban. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Scholes9 válasza .LnB (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hmm valóban. Valamiért úgy tudtam id grafikus motort használ.
Így már nem is kell :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Just Cause 4 után azért félek a játéktól... :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) laceszgamer válasza orion1025 (#9) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem valamiért a Hard Reset. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) TESCO-Zsömle válasza orion1025 (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert koncepcióját tekintve az is, csak realisztikus grafikával és ahhoz idomuló effektekkel. Maga a gameplay, a karakterfejlődések, a lehetőségek, de még a világ is ugyanarra a koncepcióra épül. Kérdés, hogy pusztán a grafika képes lesz-e egyensúlyozni a BL-et annyira sikeressé tevő féktelen és végtelen humor és popkulturális utalás hiányát, mert ebbe a világba nem nagyon fog beleférni mindaz, ami a BL meseszerű univerzumába belefér. Ugye a grafikai realizmusnak vannak követelményei.

Ha más nem, mindjárt az, hogy sokkal több erőforrás kell a modellek részletes kidolgozásához, aminek az árát máshonnan kell elvonni, ha nem akarják a költségek elszállását kockáztatni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) orion1025 válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


orion1025
őstag

És pont ez a baj, hogy az előd feelingje veszett oda számomra, pedig az egyik kedvenc játékom még most is. Nem tudom miért kell ez az erőltetett változtatás, miközben egy sokkal komorabb hangulat illene a játékhoz.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#18) TESCO-Zsömle válasza orion1025 (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert a BL széria befutott. Nyilván ugyanolyan nem lehet, így a graf lett feltolva.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) orion1025 válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


orion1025
őstag

Értem én, csak mégis nem megy feldolgozni. Volt egy egészen pofás előd, erre egy koppintás lesz az egész, mintha az első része olyan rosszra sikeredett volna...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#20) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Jó lesz ez. Tetszik a kütyüs ugrálós játékmenet, a grafika is rendben van, a sztori még kérdéses, de nincsenek túl nagy elvárásaim ha a játékmenet szórakoztató.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21) TESCO-Zsömle válasza orion1025 (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Első része se szerepelt túl jól. Gyakorlatilag az is ugyanolyan koppintás volt, csak az a BL első részét vette alapul. BL1 közel sem volt olyan beteg pörgettyű, mint az utód. Sokkal inkább adta a kihalt, poszt-apokaliptikus világot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) orion1025 válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


orion1025
őstag

Persze volt ott is hasonlóság, na de hány játékra rá lehetne ezt verni... A folytatás nekem egy íztelen borderlands klón képét adja vissza, nem tudom erre miért van szükség, ha az előző verziót csiszolhatták volna tovább. (mondom mindezt borderlands rajongóként) Nem mellesleg a bor 2 szerintem már túlságosan is erőltetett lett, pont olyan, mint amit látni a rage 2-ről.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#23) TESCO-Zsömle válasza orion1025 (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szegény RAGE fura egy sors. Bár a médiumok jól fogadták, és a technikai újításaiért is több díjat besöpört, az általánosságában rossz PC-s játékélmény és a gyenge sztori miatt nem vitte sokra. Sokaknak nem működött úgy az óriástextúra, ahogy kellett volna és bár magasztalták, hogy ez a jövő, a motor gyakran nem volt képes időbenb betölteni a magas minőségű textúrákat és/vagy kellő ideig megtartani azokat. Mikor beléptél valahova, simán előfordulhatott, hogy max beállítások mellett is elmosódott, alanyony minőségű textúrákat láttál, mert a magas minőségűek még nem vagy csak hiányosan töltöttek be.

Nem tudom ezt mennyire tudták orvosolni patch-ekkel vagy az erősebb/újabb gépekhez való alkalmazkodással, de megjelenéskor egy ilyen elég kemény ütést tud bevinni egy alapvetően a technikai újításokra építő játéknak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) orion1025 válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


orion1025
őstag

Én nem vagyok PC párti, sőt, nagyon nem. 360-on szintén hasonló nyűgökkel küszködött néha, bár nekem nagy bajom nem volt ezzel. Néha érthetetlen helyeken fordult ez elő, zárt térben, kis helyeken, nem barangolás közben. A sztori az lapos volt, de a kártya gyűjtögetés nekem valamiért nagyon adta.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#25) #00137984


#00137984
törölt tag

Metro Exodus játékot kihagyom... [link] RAGE 2 játékról nekem a Bulletstorm ugrott be igy elsőre, ahol a kombó sebzések jól elszórakoztattak játék közben. Metro Exodus helyett a RAGE 2 játékot várom, és remélem a megjelenés napja nem változik (május 14).

[ Szerkesztve ]

(#26) #00137984 válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


#00137984
törölt tag

RAGE játékban a sebzések hatása nagyon tetszett, ahogyan a találatok hatására tántorogtak és összeestek... Az valami bitang jól meg volt valósitva a RAGE-ben. Metro Exodus játékban a sokadik lővésre sem tántorodnak hátra, hanem elvágodnak (néha nem a jó írányban). Nekem ez nem olyan természetes, főleg hogy a RAGE-ben ezt valahogy még interaktiv formában változatosabbra is készitették. Most fogom a RAGE első részét újra kijátszani, mert a GTX 1070 Ti videókártyával szerintem látványra többet nyújthat mint az RX 470 4GB videókártyán.

[ Szerkesztve ]

(#27) #00137984


#00137984
törölt tag

AMD videókártyán nekem elég rosszul futott a RAGE első része. Nem is vittem teljesen végig... :B

(#28) laceszgamer válasza #00137984 (#27) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha jól rémlik akkor nekem két HD4850 volt a gépben, de nem rémlik, hogy különösebb gond lett volna vele, max annyi, hogy gyorsabb fordulásnál néha először alacsonyabb felbontásban látszódott a textúra, és látható volt, ahogy váltott a szebbre.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29) .LnB válasza laceszgamer (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt baj vele bőven, AMD kártyán is. Mert ha jól emlékszem mindkét márkájú VGA-n volt. Csak az AMD-n jobban (nekem is az volt). Carmack megatexture újdonsága nem igazán muzsikált.
Viszont ez teljesen más engine lesz, nem kell már félni ilyentől.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#29) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem is arról van szó, hogy ettől félnénk, csak a bukta ténye elég ok lehetett a kiadónak/stúdiónak, hogy az eredeti koncepció helyett egy sikeresebb után nézzenek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31) .LnB válasza TESCO-Zsömle (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint, hogy a gameplay koncepció? Hogy gagyibb lesz a játék? Vagy félreértelek?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#31) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát nézd, a jelek szerint gagyibb nem lesz, csak másabb. Technikailag rendben van, a grafika baszó és sokkal több feature/lehetőség lesz benne, mint a névadó elődben. Maradt a világ, az univerzum, csak másképp lett tálalva. Lásd BL1->BL2. Kb ugyanaz a séma. Annyi ,hogy a BL1 nem bukott, így előbb jött a folytatás...

Egyik folytatás sem váltja/-totta meg a világot. BL2-be csak négyzetre emeltek mindent. Mindenből több lett. Rage2 meg szépen felzárkozik a modern AAA sandbox játékokhoz, megkapja az onnan ismert feature-öket. Neki "szarabb", mert a real graffal olyan ligába kényszerült, ahol már nem csak a BL-el kell megkűzdeni, hanem a többi AAA sandbox-szal is.

UFF! Ha a pletykák igazazak, BL3 idén pont ugyanazt fogja csinálni, amit anno az elődje. Mindenből több lesz. És annak a szériának ez elég is lesz, mert így úgy kapnak a rajongók többet, hogy a hangulat megmarad.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33) .LnB válasza TESCO-Zsömle (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem amúgy ez alapján a videó alapján bejön ez a game. És furcsa mód, de pont tetszik ez a rengeteg effekt. Viszont ha más vidit nézek róla, ott tök máshogy néz ki a game.. Megvárom a megjelenést sztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#33) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kicsit átfogalmaztam, olvass újra. :B

De amúgy ja. Nekem csak az a bajom, hogy én akarva-akaratlanul is a BL-hez mérem a cuccot, amibe kombinálva van 1000+ órám. Nem csoda, hogy az a sztenderd a kategóriában és ez így olyan, mint egy kiszínezett sandbox Quake Arena.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35) laceszgamer válasza TESCO-Zsömle (#32) üzenetére


laceszgamer
addikt

Másabb... hát mondjuk úgy lehet így is fogalmazni, de sok köze nincs az első részhez, ez is poszt-apokailiptikus meg FPS és ezzel vége is a közös vonásnak.
Tipikusan olyan példa, mikor a címet használják mint marketingfogás.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#36) [Prolixus] válasza TESCO-Zsömle (#34) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én is csak azért várom mert elég erős a BL2 vibe. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#37) TESCO-Zsömle válasza laceszgamer (#35) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyetértek, de bukott játékok ritkán kapnak straight-forward folytatást, pláne 10 év után... Ez azt is jelenti, hogy fejlesztési szempontból legalább 4-5 évig polcon volt a cucc. Ezalatt Carmack kivált az id-ból és elment VR-t fejleszteni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.