Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Biztos megvolt rá az oka. Senki nem kezd öldökölni csak úgy, magától (többnyire). A környezete és a mindenkori társai hibája, hogy ilyen lett. Akit kitaszítanak, lenéznek, gúnyolnak, megvetnek, az néha bosszút áll. És?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) bullseye


bullseye
addikt

Nézd meg a blogot, mi megy a falán. Biztos, hogy ezt a sok birkázó felsőbbségest mind nagyon bántották élete során? Talán egyszer valaki a filmek és játékok felelőssége helyett az információ túltöltődés veszélyességét is vizsgálni fogja... Mert szerintem vagy született, vagy onnan ered, vagy könnyen meghatározható embertől-csapattól.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Nem vagyok szakember, nem tudom mi lehet ezek mögött. Talán a gépek okozzák, vagy a gyógyszerek vagy a gyorsult világunk. De mindig voltak eszelős emberek. Száz éve is, kétezer éve is és az előtt is. Talán manapság csak szimplán rákenjük erre arra (begyógyszerezték, gépfüggő volt, stresszes helyzete volt) és ezzel le is zárjuk a témát.
A társadalmunk változik (jó vagy rossz irányba, ki tudja?), valaki bírja, valaki nem és bekattan és valaki amúgy is bekattant volna.

Szerintem.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#4) Daweee válasza szablya (#1) üzenetére


Daweee
őstag

Engem nem zavar, feltéve ha magával kezdi a "bosszúját"...
Egyszerűen vannak emberek akik nem alkalmasak a társadalmi életre. Azt csinál magával amit akar, de milyen alapon kezdi el lövöldözni a normális embereket?

[ Szerkesztve ]

(#5) Mobi28


Mobi28
tag

A 22 rossz évért akart bosszút állni 22 ártatlan ember lelövésével. Lát kinek hiszi magát ez az elmebeteg? Az a durva az egészben, hogy nem először fordul elő, hogy egy gyengeelméjűnek a sportlövészet ürügyén éleslőfegyverre van engedélye. Plusz ha egy ilyet rajtakapnak mit kaphat? Majd megállapítják róla, hogy full gyp-s vagyis nem bűntethető. Kényszergyógykezelik 'oszt 1év múlva (vagy még hamrabb) ugyanúgy jár kel köztünk az utcán. Bravó... :(((

[ Szerkesztve ]

(#6) Daweee válasza Mobi28 (#5) üzenetére


Daweee
őstag

Azt nem értem az ilyen eleve hogy kaphat engedélyt? nincs pszichológiai alkalmassági? Megáll az ész...

(#7) Mobi28 válasza Daweee (#6) üzenetére


Mobi28
tag

Magyarországon? Viccelsz? :(

Egy 2001-es cikkből idézet: "Sok funkcióval eddig automatikusan együtt járt a fegyvertartási jog. A miniszterek, államtitkárok, minisztériumi főosztályvezetők, parlamenti képviselők, polgármesterek ezentúl nem lennének jogosultak fegyver viselésére. A bírák, katonák, rendőrök, határőrök és más regulázó testületek munkatársai is automatikusan engedélyhez jutottak. Az új javaslat szerint ők csak akkor kaphatnának saját fegyvert, ha ezt közvetlen munkahelyi vezetőik is indokoltnak tartják"

Anno fűnek fának osztogatták ész nélkül. Amint a példa mutatja ez napjainkban is könnyen megszerezhető. Lásd ezt az esetet vagy a Pécsi ámokfutóét.

(#8) Daweee válasza Mobi28 (#7) üzenetére


Daweee
őstag

Csak tudnám hogy ebben kinek van érdeke... Nevetséges az egész, inkább nem is írok semmit :(((

(#9) Mobi28 válasza Daweee (#8) üzenetére


Mobi28
tag

Ez van. És ez nem tv-ben van, nem a távoli amerika eldugott részén egy középiskolás. Ez a magyar valóság 2010-ben. Talán észbe kaphatnának az illetékesek. De sebaj majd ráfogják az agresszív számítógépes játékok hatására ezt is. Az persze semmilyen szinten senkit sem zavar, hogy a 4-5éves kisgyermekek ha leülnek szombat reggel a televízió elé, a nekik vetített mesé(k)ből ömlik rájuk az agresszió és erőszak. :(

(#10) Dany007 válasza Daweee (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Ezek után remélem mostmár mindenképpen bevezetik.
A múltkori eset után, a sportlövészek csak húzták a szájukat, hogy az minek, meg egyszeri eset, meg satöbbi...
Erre most tessék, megint egy idióta, aki direkt, csak azért kezdte el a sportlövészetet, hogy ki tudjon majd irtani pár embert...
Ezek után szerintem nem is kérdés, hogy azonnal be kéne vezetni egy igen szigorú és lehetőleg nem megvehető pszichológiai vizsgálatsorozatot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.