Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

itt max 5cm :'( de mostmár elkezdett nagy pelyhekben hullani, szal valami lesz a nap végére

(#2) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

azigen :Y ez már nem gyenge, van mit lapátolni...

(#3) Lenry


Lenry
félisten

nálunk Szegeden ehhez képest még egész konszolidált a helyzet, csak kb 10 centis

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Úgy látszik, hogy az ország azon felét szivatja az idôjárás elég rendesen... Itt az ország közepén, ha azt mondon, hogy esett 10 cm, akkor túloztam. Karácsonyra majdnem mindenütt el fog olvadni, mint tavaly.

(#5) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt Veszprémben hasonló a mennyiség. Pár órája eszméletlenül szakadt a hó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) nem_tom


nem_tom
őstag

Itt szerencsére nem ilyen durva, de még mindig szakad rendesen. Utálom. :W

(#7) moha21


moha21
addikt

Békés megye: alig van hó.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) keIdor


keIdor
titán

Csak azt sajnálom, hogy Kedden megint felmegy 0 fölé a hőmérséklet. :W
Decembertől márciusig fel se menjen -5 fölé, azt kívánom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) moha21 válasza keIdor (#8) üzenetére


moha21
addikt

Igaz lucsok lesz, de a gáz/fa kevesebbe kerül.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) nem_tom válasza moha21 (#7) üzenetére


nem_tom
őstag

De jó egyeseknek. :D

(#11) moha21 válasza nem_tom (#10) üzenetére


moha21
addikt

Tévedtem apum most hívott ide is elérkezett a hó. : (

nem_tom: ezt csak neked.>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) nem_tom válasza moha21 (#11) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor viszont részvét.

Nagyon komoly! A legjobb, mikor fel jumpolnak a metróra. :DDD

(#13) keIdor válasza moha21 (#9) üzenetére


keIdor
titán

Annyira jó a szigetelés, hogy nem fűtök... ill. csak a lakás felében van fűtés, de ott is eléggé le van tekerve a radiátor.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) r-chee válasza keIdor (#13) üzenetére


r-chee
őstag

Jó neked. Gondolom panelban laksz, vagy tévedek? :U
Én ma akartam lemenni a tüzépre venni 7-10cm-es hunagrocell táblákat, meg némi üveggyapotot, mert szoba mennyezete marhára elhuzza a meleget. Falak szigeteltek, csak padlás felé vékonyabb a szobám mennyezete, mint más helyiségeké. Hamar ki is hül a szoba ez miatt.
Tegnap egy újabb baleset miatt nem értem el tüzépig, mert egyszerűen lehetetlen volt délelőtt közlekedni a városban az ide terelt forgalom miatt, ma pedig a havazás tett keresztbe :(. Majd hétfőn. Tavasszal pedig rámegy pluszban 4-5cm beton a szigetelésre, és stabilabb lesz jövő télen a hőmérséklet idebent.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15) #53246592 válasza keIdor (#8) üzenetére


#53246592
törölt tag

Mondták már hogy költözz Finnországba?

(#16) moha21 válasza r-chee (#14) üzenetére


moha21
addikt

Mi is behungarocelleztük a házat. .>
Persze csak annyira, hogy azért szellőzzön is. Sokat javít.
Elég nagy ház>150m^2 nagyon kell a szigetelés.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) keIdor válasza #53246592 (#15) üzenetére


keIdor
titán

Finnországban nyilván fűtenem kéne nekem is, de itt nem nagyon megy -10°C alá. Egyébként cserélhetünk országot!
r-chee: Ott hát, annyi lóvém nincs, hogy kertes házba menjek. Faluban olcsóbb, de oda semmi pénzért nem megyek, külváros meg drága.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Lauda


Lauda
félisten

Papan talan 10-15 cm esett, nem is lapatolok semmit, atgazolok rajt a kocsival. :D

(#19) ferensz válasza lezso6 (#5) üzenetére


ferensz
senior tag

Tatabánya, reggel óta szakad, hajnal egy környékén kaptam jelentést Győrből, hogy nem jártak már az utolsó buszok sem.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#20) vans? válasza ferensz (#19) üzenetére


vans?
őstag

Ja, Gyorben tegnap este ota folyamatosan esik a cucc, most ilyen porho.

hábm bábm

(#21) r-chee


r-chee
őstag

Fárasztó volt ez a mai napi hólapátolgatás.
Az utak eleggé üresek voltak, szívesen rodeóztam volna egy kicsit kocsival, ha lett volna rá elég hely, de azért így is csúszkáltam kicsit ;] . Télen tanultam vezetni, tehát ilyen szempontból bírom ezt az időt.
Kb. 35 perce szomszéd elé vagányan befordult (...bevágódott...) egy kocsi félig a hídra, félig az árokba, benne két suhanc. Ránézésre ők is bírják ezt az időt, csak nem tudják kezelni. Meg akartak fordulni, és gondolta a srác, hogy egy másfél méteres csíkban elszórt részt ő ki tud erre használni :) . Lökhárítót majd apucija felszegecseli vissza a helyére :) . Mondtam neki "Te sem télen tanultál vezetni, az biztos.", erre a válasz: "Igazából nem ismerem ezt a környéket." :D.

Ja, fenyőért is jöttek, csak fater volt itthon, aki nem sokkal az illetők érkezése előtt hagyta abba felső szomszédnál a hószórást (szomszéd szívbeteg, nem erőlködhet), így mondta a jövevényeknek, ha elszórjátok a havat, vihettek fát. Tehát a fenyvesig való eltakarítás kipipálva ;].

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22) maláj


maláj
őstag

igen örültem a mai 2x1 óra hólapátolásnak :(((
Szegedre nem kérünk több havat ;]

(#23) Samus


Samus
addikt

Szigetvár. Péntek este mentem dolgozni, 10kor még kellemes lágy szellő fújdogált, sehol semmi. szombat hajnal egy órakor elkezdett irdatlanul szakadni, szó szerint hóvihar volt, reggel hat órára 15cm hó fedett mindent, élmény volt motorral hazamenni. Tovább esett, háromkor, mikor felkeltem, már elállt, de még 10 centi esett hozzá a reggel folyamán, míg aludtam...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.