Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) PumpkinSeed válasza buherton (#12) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem azt mondtam, de pl Számítógépes animáció alatt tanultuk az Actionscriptet miközben naponta jön egy hír, hogy itt is kinyírták a Flash-et meg ott is. Szerintem bőven elfért volna egy HTML5 is. Egyáltalán nem arról beszélek, hogy millió technológiát tanítsanak meg hanem ha már tanítanak valamilyen technológiát akkor ne a legrégebbi leggagyibb szarokat hanem akkor már valami olyat amit aztán használni is tudunk. Nem láttam az elmúlt időben olyan hirdetést ahol Java Swing programozókat kerestek volna. Ezzel szemben keresnek halom más grafikus felületre programozót, és akkor megint ott tartunk, hogy meg tudom tanulni magamtól is, de akkor minek járok... érted, hogy nem a sok technológián van a hangsúly hanem a megtanult technológiák hasznosságán.

(#13) Gergosz2

"hanem arra, hogy eszedbe jut, hogy te ezt már tanultad, vizsgáztál, ZH-ztál belőle"

Na és ha ez eszembe jut, de már egyáltalán nem emlékszek rá akkor mivel vagyok előrébb? Ezenkívül aligha hiszem, hogy a most tanult technológiákra 15 év múlva szükség lesz. Értem ezt arra is ami most korszerűnek számít és arra is amit az egyetemen tanítanak. Olyan gyorsan cserélődnek le a technológiák, hogy sztem 15 év múlva már egyáltalán nem használjuk azt amit most igen.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.