Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Nagyon durva lesz az első része is király volt de ez... :DD

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#2) ASTON117


ASTON117
tag

Ahogy elnézem ugyanazt az enginet használják, ami még az első rész idején is elavultnak számított, remélem tévedek.

(#3) F34R


F34R
nagyúr

én már tegnap láttam átok jó lesz :R

(#4) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Musthave!

Videó alapján ugyanaz az energikus pörgés jellemzi majd, mint az elődöt. Ha a sztori is lesz olyan jó, olyan jól adagolva, akkor én biztos nem fogok csalódni.

sz: Megkérdezném, hogy ki ez a Heller, mert nem emlékszem rá az egyből, de gondolom ez a játék közben fog csak kiderülni, szépen, apránként... :))

ASTON117: Az első sem a grafikájával láncolta magához a népet, a második sem avval fogja.

Szerintem ez dicséretes. Mostanában túl sok játék akarja eladni magát 'eyecandy'-vel.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) Boxi88


Boxi88
őstag

Nekem az első része nem jött be, de majd talán ez!

A videó mindenképp jó kedvcsináló!

(#6) Herczi


Herczi
senior tag

Én sem emlékszek erre a Hellerre, de még arra se, hogy Alex megölt volna bármilyen nőt is meg a gyerekét.

(#7) Jander


Jander
senior tag

Az első részben voltak jó ötletek el lehetett vele hülyülni, de pár óra után nálam unalomba fulladt. Nem hiszem, hogy teljes áron újra beneveznék egy második részre, talán majd használtan ha lemegy az ára.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#8) Ren Hoek válasza Herczi (#6) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szerintem csak azt hiszi az arc, hogy megölte. Vagy baleset volt ezért a bosszú.

(#9) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Remélem jobb, könnyebb lesz az irányítás, mert emlékszem, hogy az első rész játszása közben rengetegszer megfájdult már a kezem. Meg amikor másodszorra is ki akartam játszani, ezúttal gamepaddal, olyan szörnyű volt, hogy már billentyűzettel se volt kedvem.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#10) TESCO-Zsömle válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Alapvetően nincs sok különbség a két sztori közt.

Az első Mercer történetét és bosszúját meséli el. Alapjait tekintve egy Frankenstein-változat.

A második részben Mercer bosszújának egy áldozata áll bosszút. Amennyi civilt felzabált harc közben, simán lehetett Heller családja járulékos veszteség, vagy vmelyik lerombolt épület temette őket maga alá, akármi. Majd kiderül.

Tulajdonképp minél kevesebbet tudunk meg, annál több marad(hat) a játékra.

Kíváncsi leszek a különbségekre, mivel a két karakter nagyon eltérő koncepciót követ egy teljesen megegyező világban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) capafog23 válasza ASTON117 (#2) üzenetére


capafog23
őstag

Én is pont ezt vettem észre.

(#12) Kanczy


Kanczy
veterán

Megvárom az értékeléseket, de szexboxra nem kizárt, hogy beszerzem :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13) Ryder62


Ryder62
őstag

Ahogy elnézem New York marad a játszóterünk de ezúttal már a külső kerületekbe is eljuthatunk majd.

(#14) GeryFlash válasza capafog23 (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

nekem is... és ha ez a garf 2007-2008-ban is átlagos volt maximum, akkor 2011 közrpén/végén :F :F

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#15) ASTON117 válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


ASTON117
tag

Tudom én kétszer kipörgettem, de azért jó lett volna valami kisebb ugrás grafikába. De csak továbbfejlesztették az engine-t.

(#16) TESCO-Zsömle válasza ASTON117 (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nézd a jó oldalát.

Ha jól optimalizálják egy 50k-s laptopon is el fog futni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) wikings2 válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


wikings2
őstag

... és sok embernek még mindig ez számít igazán :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#18) andras87


andras87
tag

Jó lesz ez szerintem! A grafika nem egy crysis (2) :) de a játékélmény remélhetőleg kárpótol majd ahogy az 1-ben is!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#19) GeryFlash válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


GeryFlash
veterán

ponthogynem.... az elsőnek anno core duo 2Ghz kellett, ennek majd picivel több kell...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) wolfman válasza Herczi (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Lehet hogy ez a Heller a több százezer járókelő egyikének a férje(és apja). Tehát az első részben nekünk csak egy a sok közül, aztán az egyik családapa meg berágott! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) TESCO-Zsömle válasza GeryFlash (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért azon még lenne hova optimalizálni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) SP!T


SP!T
addikt

A videó alapján az első jobban tetszett. Úgy érzem ez már nagyon ember feletti csiribiii lesz. Persze az 1 is az volt, de van egy nálam egy maximum, amit a "lelkem befogad"... :)

Illetve én az első részre sokkal jobb grafikával emlékszem. Rosszul emlékszem szimplán?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#23) GabN73


GabN73
addikt

Tessék, itt van hogy ki is ő valójában

Az 1 bejött, meglátjuk hogy a 2 mit csinál... :P

(#24) artiny


artiny
őstag

Grafikailag nem változott?

(#25) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hátvaz, ha ez kijön én bezárom magam 1 szobába és kitolom xD

(#26) ASTON117 válasza SP!T (#22) üzenetére


ASTON117
tag

Rosszul emlékszel, de nem volt sokkal jobb az 1, a másik hogy a trailerbe a képességek tökéletesen beleférnek a blacklight vírus működésének a logikájába.

(#27) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Várós.
Ha jól értem egy másik hasonló képességekkel rendelkező alak ellen kell felvenni a végső harcot.
Szerintem az első rész grafikája teljesen rendben volt és még most sem tartom problémának.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#28) talpalavalo válasza fi:zi'k (#27) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Azért volt rendben mert az első rész grafikája mert ahhoz a környezethez nem kellett több, de a másodikra meg fejlődést vár az ember ami egyáltalán nem mutatkozik, annak a nagy bossnak is valami irgalmatlanul szar a texturája :S Valamiben előre kéne lépni, mert az első részben jó volt repkedni futkosni ugrálni stb, de ha a másodikban nem lesz újdonság... igazából én az elsőt is meguntam amikor olyan rengeteg kis feladat jött be, meg a világ másik végére kellett futkosni feszt :S Nem is vittem végig pont ezért :S

És az a baj ha ez nem hoz nem mutat többet.... :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.