Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon szép lesz ez a game (is, az első rész is az volt). Tudom az igazi szimulátorosokat ez nem nagyon érdekli, de ha összevetjük a hamarosan megjelenő Dirt 4-gyel, akkor évek vannak a két játék között a grafikát tekintve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) RECSKA válasza .LnB (#1) üzenetére


RECSKA
veterán

Es ha a dirt4 a dirt rally fizikajaval jon, akkor az elethusrget nezve is...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#3) .LnB válasza RECSKA (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én mindkettővel jókat játszottam. Természetesen minden segítség kikapcsolása mellett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) #65537792


#65537792
törölt tag

Ez inkább lesz derby mint rally. ;]

(#5) Jeanne d'Arc

Nagyon tetszik!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) RECSKA válasza .LnB (#3) üzenetére


RECSKA
veterán

Én is. kb 300 óra pc és 200 óra dirt rally :R

Ha hozza a pc2 az 1 feelingjét, én már elégedett leszek. A hangjai nagyon jók voltak.

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7) D.Va


D.Va
senior tag

Én egy alfa verziós dirt 4 gameplay alapján nem ítélnék..., szerintem már a Dirt Rally is nagyon jól néz ki ultra beállításon (élőben 60 fps-el, nem pedig egy pixeles youtube alapján) De majd meglátjuk ha kijött mindkettő. Mindkét cucc hivatalos FIA Global Rally Cross licence-el, ugyanolyan autókkal, talán ugyanolyan pályák is lesznek benne... Na akkor majd el lehet dönteni melyik jobb, szebb, realisztikusabb, izzasztóbb... :))

[ Szerkesztve ]

(#8) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

A második részben is tudnak majd (vizes) füvön előzni bármelyik kanyarban 200 km/h-val?

NFS fíling forever :DDD

(#9) h4h01


h4h01
senior tag

Az autó fizikája az nagyon tetszik..De pl. a gumi hangja drift közben..Az konkrétan ugyanaz a hangeffekt minden szituációban, legalábbis aszfalton :S..Belső nézetben pedig az animáció, amikor behúzza a kéziféket, az nevetséges..Ha ezekre az apróbb dolgokra is odafigyelnek, akkor nagyon jó game lehet..Mert amúgy meg élvezetesnek tűnik..

(#10) ribizly


ribizly
veterán

Jól néz ki. De amennyi időm jut mostanában az ilyen finom game-ekre, lehet majd csak a PC4-et fogom játszani. :DDD
Egyébként gyönyörű!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.