Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Prison85:] Fair PHlay Klub (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) AppleInsider válasza ViTaZi (#46) üzenetére


AppleInsider
csendes tag

Egyáltalán nem volt a vevőm egyikőjük sem. A moderátorokkal pedig egyetértek, azok kapták a büntetést akik megérdemelték. Szerintem ezt a nemtetszésetek privát üzenetben is ki lehetett volna fejteni, ami még üzletrontásnak sem minősül, ez viszont az volt. És akkor még ekkora nagy hírverés sem lett volna belőle... Egy ilyet pedig korábban is létre lehetett volna hozni és nem a hirdetésemet használni fórumnak... :((

ViTaZi: Látom már megint személyeskedsz, szerintem nem tilthatod meg nekem, hogy én ide írhatok vagy nem, majd ha erre Moderátor vagy Házigazda kér fel, akkor nem fogok írni... Addig igen is elmondom a véleményem, ha érdekel, ha nem. ;)

[ Szerkesztve ]

Crysis 2 - EADM/Origin (Garantáltan a legolcsóbb) - http://hardverapro.hu/apro/crysis_2_eadm_garantaltan_a_legolcsobb_2/hsz_1-50.html

(#52) ViTaZi válasza AppleInsider (#51) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Szerintem te inkább ne szólj semmit sem. Nem hiszem, hogy ezek után bárki is kíváncsi a véleményedre max. a moderátor haverod.

Az a hsz spam-nek minősül, mivel legalább 10 topicba beírta.

Azon topikokba írtam be amelyik játékokhoz van cheat! Semelyik másik topikba nem! Úgy érzem, erről tudniuk kell! És nem bántam meg!

Ideje lenne abbahagyni a személyeskedést! És szintén előnyös lenne, ha a hsz-odból nem törölnéd a moderátori figyelmeztetést!

[ Módosította: #65675776 ]

braner00 kerüljétek!

(#53) Prison85 válasza AppleInsider (#51) üzenetére


Prison85
senior tag

Ilyen cikket már korábban is akartam csinálni, csak mindig halogattam. Ha már pár hónapja meglett volna, akkor többszörös "jelentkezés" lett volna a "termékedre" és nem csak 173 üzenet piszkolta volna a hirdetésed. Azzal nem értek egyet, hogy azok kapták a büntetést, akik megérdemelték elvégre olyan dolgot árultál ami valóban TILOS és ILLEGÁLIS (lásd a cikkben)! Az pláne szomorú, hogy egy Design versenyen ilyet nyertél és nem is értem az összefüggést. Miért nem grafikával kapcsolatos szoftvert kaptál? Miért épp törést játékhoz? Már itt sántít a dolog...

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#54) Viktor77 válasza Prison85 (#53) üzenetére


Viktor77
titán

Ha annyira szúrja a szemed a hirdetése, és szerinted valóban illegális, akkor jelentsd fel. Vagy annyira nem szúrja?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#55) AppleInsider válasza Prison85 (#53) üzenetére


AppleInsider
csendes tag

A jó közösség miatt már régóta fent vagyok azon az oldalon, és a design versenyen azért ezt nyertem, mivel nekik ez a termékük... Egyébként karácsonyi design! ;)

Crysis 2 - EADM/Origin (Garantáltan a legolcsóbb) - http://hardverapro.hu/apro/crysis_2_eadm_garantaltan_a_legolcsobb_2/hsz_1-50.html

(#56) ViTaZi válasza ViTaZi (#52) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Észre se vettem, de megint nem a lényeget nézed/nézitek hanem azt hogy hogyan tudnátok a hsz-embe belekötni. Már nem tudok mit mondani, ez súlyos hiba.

Mennyi moderátor van itt már :DDD Persze tegnap amikor kellett volna... :W

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#57) Prison85


Prison85
senior tag

Eszem megáll, felpörögtek az események. Úgy látom ez lett az egyik legolvasottabb topic, pedig nem ez volt a cél. :((( Azt szerettük volna elérni, hogy ezentúl figyeljük a nem épp legális dolgok árusítására (zárjegy nélküli alkohol, cigaretta vagy épp cheat). Ehelyett szájkarate bajnokságot rendeztünk és több Moderátor-t látok egy helyen, mint eddig bármikor.

Viktor77: tegnap "feljelentettük" a magunk módján, nálatok (elvégre itt ti vagytok a jogerős "hatóság"). MINKET céloztok meg, pedig csak a nemtetszésünket szeretnénk érvényre juttatni. Jutalmul pedig már 2 embert tiltottak ki korlátozott időre.

AppleInsider: én akkor sem értem az összefüggést a design és a csalások közt. Ti csináltatok lebutított grafikai felületet játékokhoz? :) Ott már van egy kicsi kapcsolat, bár minimális. Azt viszont látom, hogy nem olvasol elég figyelmesen vagy csak szelektálsz.
Amit árultál az nem legális, tehát igenis szabályokba ütközik. Más téma, hogy a PH-n eddig erre nem volt rendelet, de talán majd kitérnek a NEM LEGÁLIS dolgok árusításának tiltására. Másik, amire nem figyeltél az, amit kértem a 30. hsz-ben...

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#58) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ó bakker hát mi van itt. Annyira tudtam, hogy ez lesz belőle... :N

(#59) #65675776 válasza Prison85 (#57) üzenetére


#65675776
törölt tag

Alkohol, cigaretta és egyéb jövedéki termékek árusítása az Alapelvek értelmében is tilos.

Csak a sorrenddel és a móddal van baj. Nem azzal kellett volna kezdeni, hogy szétdúljátok a hirdetés topicját -> jelentitek -> majd ott folytatjátok ahol abba sem hagytátok. (Plusz nyittok neki még pár topicot.) Meglát -> jelent -> vár. Ez a helyes eljárás. Ahogy intéztétek az ügyet, azzal csak segítettetek az eladásban. Nélkületek lehet egy hónap alatt sem talált volna vevőt. Szóval ez a "tiltakozás" meglehetősen kontraproduktív volt.

Arra nem gondoltál, hogy a weblaphoz, vagy a programhoz tervezett felületet?

(#60) Viktor77 válasza Prison85 (#57) üzenetére


Viktor77
titán

Tudod, hogy hogy értettem. Így nem is fogadom el a válaszod.

Amíg csak itt jártatod a szád (már bocsánat), addig nem igazán izgat téged sem a dolog.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#61) AppleInsider válasza #65675776 (#59) üzenetére


AppleInsider
csendes tag

Ezt már én is elmondtam egy párszor, de hát... :(

Prison85: Ameddig nagy részben rólam van szó elsősorban és nem arról amiért ez a bejegyzés létre lett hozva, addig ne várd már el tőlem, hogy ne írjak ide... Én már korábban is leírtam, hogy eladva, tehát részemről a téma lezárva... Az eladásban, mint mondtam akaratlanul ti is nagyon sokat segítettek ezzel a nagy "tiltakozással", mert így 173 vagy mennyi hozzászólással eléggé kitűnt a többi hirdetés közül, sőt még a Google találatai között is N°1 lett a hivatalos honlap után! :D :R

Talán már regisztrációkor el kellett volna olvasni a szabályzatot... :U ;)

Crysis 2 - EADM/Origin (Garantáltan a legolcsóbb) - http://hardverapro.hu/apro/crysis_2_eadm_garantaltan_a_legolcsobb_2/hsz_1-50.html

(#62) Undoroid


Undoroid
őstag

Sziasztok!

Ezzel így nem mentek semmire!Az ilyen termékeket és a használóját ugyan úgy értékelem,mint Ti!

DE!

Ha valami bajotok van azt meg lehet beszélni normális hangnemben is!Szerintem csak normálisan kérni kellene az ez irányú módosítást...a jelenlegi már a követelőzésen is túl ment már...Így nem lehet elérni semmit csak a büntit...Sajnálom,hogy idáig fajultak a dolgok...

A tegnapi lassú reagálásról pedig annyit,hogy Senki sem ül 24/24-ben a gép előtt azért,hogy azonnal tudjon reagálni az ilyen esetekben!A Házigazdáknak/Moderátoroknak is van családja vagy más dolga!Ezt azért jó szem előtt tartani!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#63) ViZion


ViZion
félisten

Nem érdemes a megtörtént dolgokat elemezgetni.

Továbbiakban ha ilyen jellegű hirdetés lesz, azt kérjük törölni, ennyi.
Azért is kérjük, mert kedveljük ezt az oldalt -talán kicsit sajátunknak is érezzük-, jó a közösség és nem lenne szabad (az alapelvektől függetlenül) hogy ilyen hirdetések legyenek.

Ehhez képest fura, hogy aki kínai klón telefont árul, és ki is írja hogy klón azt a hirdetést törlik. Én azt is megértem, h van akinek a cheat nem bántja a szemét, megéri neki azt a 20-30k-t, hogy boldog legyen a néha... ha egyébként béna. :D

Viktor77: ami tőlem telik azt megteszem, a forgalmazó oldalt jelentem EA-nak, meg ahol tudom. Természetesen Appleinsidert és a PH!-t nem, mert nem is nekünk kellene ezzel bajlódni, hanem az EA jogászainak, hogy a bőr hűljön a képükre, hogy ezt engedik árusítani.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#64) kaller1 válasza Undoroid (#62) üzenetére


kaller1
veterán

Úgy látszik, egyesek szerint a PH rabszolgái vagyunk, legalábbis az jön le abból, hogy az aprós modkerben történt bejelentés után bő 1 órával még nem volt moderáció, és ezt az egyik fórumtárs nagyon zokon vette. :U

Szeretnék egy tévhitet eloszlatni az ilyen emberek fejében: nem vagyunk a PH főállású munkatársai, és nem ülünk a gép előtt 24/7-ben. Ezt mindannyian önként vállaltuk, a saját szabadidőnkből áldozva erre, munka, suli, stb. elfoglaltság után.

.::> <::.

(#65) AppleInsider válasza ViZion (#63) üzenetére


AppleInsider
csendes tag

Szerintem ebben mind az Electronic Artsnak, mind pedig a többi játékgyártóknak elég nagy pénz van, hogy ezek a "cheat programok" jelen vannak. Ha belegondolsz, hány ember van akit ez miatt kibannolnak és újra meg kell venniük a játékot. És sokan meg is veszik...

A játékgyártók elsősorban nem a cheat szoftverek megszüntetésére koncentrálnak, hanem, hogy ezeket minél jobban ki lehessen szűrni, és letiltani ezeket a játékosokat... Aztán valószínűleg újra meg kell venniük letiltás után, és ez nekik pénz! :U :K

[ Szerkesztve ]

Crysis 2 - EADM/Origin (Garantáltan a legolcsóbb) - http://hardverapro.hu/apro/crysis_2_eadm_garantaltan_a_legolcsobb_2/hsz_1-50.html

(#66) Prison85 válasza Viktor77 (#60) üzenetére


Prison85
senior tag

A válaszom helytálló. Az, hogy nem foglalkoztat? Tévedés. Ami egyenlőre tőlem telt, azt megtettem. Jeleztük nálatok, nyitottam topicot és nem csak a számat jártatom. Mielőtt reklámoztam volna egy kicsit ezt a fórumot ki is kértem egy Moderátor véleményét, hogy rendben van-e így, aki rábólintott. Ne mondd, hogy csak a számat jártatom. A délelőttöm arra ment, hogy megtaláljam a licence szerződések ide vonatkozó részét, hogy valós tényekkel szolgáljak, ne csak úgy tűnjön, hogy a levegőbe beszélek. Ismételem: nem csak a számat jártatom. Mit vársz mit tegyek még? Rohanjak a rendőrségre? Te is tudod, hogy csak nevetnének, mert ilyen esetekben tehetetlenek. Hozzátok fordultunk, de épp az ellenkezőjét sikerül elérnünk. Akik itt összegyűltek többnyire játékosok. Multiban állandóan szívunk az olyanok miatt, akik hackelnek és még itt is mi veszítünk? Így nem sok értelmét látom ennek az egésznek, hisz úgy látom egyáltalán nem álltok a mi oldalunkon. Azt hittem a Gamepod épp a játékosokról szól és nem azokról, akik elrontják mások szórakozását. Egyébként TE játszol valamivel? Ha igen, akkor gondolom már te is találkoztál olyanokkal, akik érdekesen tolják. Persze a magyarokra jellemző, hogy hamar csalónak titulálják a másikat, de sokszor jó az előérzetünk.

Íme egy link arról, ami az általam favorizált játékban folyik:
http://www.youtube.com/watch?v=iaFfxfpBVlo&feature=related
Azt hiszem ez alapján a felháborodásom teljesen érthető, hogy egy olyan oldalon, amelynek már-már a függője lettem engedélyezi, hogy az allergiám tüneteit kiváltó méreganyagokat forgalmazzák.

de hogy ne csak szitkozódjunk és egy kicsi vidámság is kerüljön a topicba:
AIMBOT

daa-raa:
"arra nem gondoltál, hogy a weblaphoz, vagy a programhoz tervezett felületet?"

OK, ebben igazad van és nem is szeretnék többé a hirdetés körül forogni, nem ezért nyílt a topic

Kaller1: megértem, hogy nincs rá mindig időtök. Ezért is lennék alkalmatlan moderátornak, mert hétköznaponként csak este vagyok gép közelében. Ráadásul nem is hiányzik még egy púp a hátamra. :N

Vizion: támogatom a levelet, össze lehetne szedni egy névsort

AppleInsider: inkább lenyelem a hsz-ed, nem reagálok :P

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#67) Prison85 válasza Prison85 (#66) üzenetére


Prison85
senior tag

Elrontottam az AIMBOT linket az előző hsz-ben és lejárt az időlimit. Itt a normális: AIM

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#68) ViZion válasza AppleInsider (#65) üzenetére


ViZion
félisten

Nekik a reklámokból van pénz. Pár hete napokig Terrible Potter arcár üritettünk tárat... na nem úgy... :D

Ahol sok a cheater, ott bizony vagy fejlesztenek, vagy redőny le: lásd pl. GunZ. Sokadik próbálkozásra lett egy stabil háttere az ijji-n, korábbi változatok mind buktak, amiben a hackereknek nagy részük volt.

Konkrétan GunZ-ban az üzleti modell az, hogy lehet cuccokat találni, mint WoW-ban, de sok extra motyót shopban veheted tőlük, igazi $-ért.

Na most ha van egy full HitPoint és egy extra damage adó hackem, akkor nem vásárolok... Tehát a bolt bezárhat, programozók gyerekei halnak éhen, servereket árvereznek el, utcára vonulnak, zavargások, polgárháború, majd világvége. Hát nem érted? :O

Battlefield-nél is hasonló a történet, de annyi a különbség, hogy EA a "rókabőrökből" (is) él, tehát a Battlefield mint név húzótényező.

Ha sok a csaló, akkor az emberek CoD-ot vesznek, mert ott kevesebb a csaló, és ha egy BF szintű nevet kukázni kell, akkor programozók vérét veszik az EA-nál -de aortából csákánnyal :o .

Most is úgy érzed, hogy etikus dolog volt a biztos halálba küldeni a programozókat? hirdetni? :(

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69) tpower


tpower
tag

üdv mindenkinek!
egy nap "pihenő" után újra itt :D
látom van pörgés rendesen....
a múltkori hirdetést felejtsük el és a következőre kell koncentrálni, jobban mondva, hogy ne lehessen ilyet hirdetni. ezért kérjük a moderátorokat és a gazdákat, hogy a jövőben ezeket a hirdetéseket szabályzatban is tiltsák. lehet hogy alapelvekbe nem ütközik, de józan paraszti ésszel átgondolva, tiltandó dolognak kellene lennie. :R
köszönöm

Rühellem azokat, akik nem tudnak üzenetre válaszolni.....

(#70) kovsol


kovsol
titán

én is utálom ha valaki cheater, de pl mikor tolom a cod4 vagy cod6 -t lassan ha valaki lelő egy embert azonnal azt írják be hogy wh off ... kezd átesni a ló túloldalára a dolog egyes játékokban

May the Force be with you!

(#71) tpower


tpower
tag

pár év alatt nekem is mondták már. vannak az embernek jó körei, de mikor már 3x-0 stattal az első valaki és a fél társaság mondja akkor már elég fura a szitu. ott minimum egy kick és vári kel a pbs-ra aztán lehet is jelenteni amint tuti. mondom a vip lista sokkal rövidebb mint a ban lista. elég szomorú ez.

Rühellem azokat, akik nem tudnak üzenetre válaszolni.....

(#72) tpower


tpower
tag

itt aprón nagyon jó üzleteket lehet csinálni és eddig mindig elégedett voltam azokkal a dolgokkal amiket vettem. ez igaz az általam eladottakra is.
ha vmi terméket veszek/veszel van róla papír
1. ha garos akkor gar :)
2. ha nem garos, akkor meg akkor is legalább egy számla vagy blokk, hogy honnan származik. és meghibásodás esetén max elviszed szervizbe.
3. ha semmi papír nincs róla akkor szerintem simán kérhetsz az eladótól egy papírt amire írja rá hogy tőle van. ha lopott akkor úgy sem ad :D
4. szoftvernél simán a lemezolvasásnál kiderül, hogy jó-e és biztonsági mentést csinálhatsz róla.

ellentétben x22-t ha holnapután elkapják a rendőrök és lesittelik akkor a befektetett pénz az addig tart míg nem frissít az EA vagy másik. nem lesz aki a csaló progin fejlesszen , mert éppen a hűvösön pihen. tudom lesz más aki megír vmi hasonlót, de ezek a progik csak annyival jobbak a spam/féreg meg hasonlóknál hogy ezért kap valamit a vevő. arra viszont kíváncsi lennék mikor nagyon benne van egy "jó körébe" és kap egy kick/ban akkor milyen képet vág hozzá. :D

Rühellem azokat, akik nem tudnak üzenetre válaszolni.....

(#73) tpower


tpower
tag

ehh mindig elmarad vmi...
meglehet nézni, hogy akik ellenezték (talán rajtam kívül) mind senior/ős-tagok. vmit csak értenek a dologhoz. mindenkinek több száz napos a reggje (még nekem is). hamár ennyi felháborodást kivált a téma akkor lehet van alapja is. a nonstop modizás is lehetetlen és misem voltunk türelmesek. bocsi a modiktol, de talán nézzék el azt nekünk ha nemtetszésünket kinyilvánítottuk az esetben. mellesleg többször is beírtam hogy nem ot kéne hanem fórumban, de nem reagált senki. amúgy modi jelen volt, mert több hozzászólás is törölve lett abból a hirdetésből még menet közben.... erről nem akarok többet beszélni :R
ha szükség lenne segítségre a vezetőségnek abban, hogy megvitassuk a csalás és köre témát akkor én biztosan segítek..

Rühellem azokat, akik nem tudnak üzenetre válaszolni.....

(#74) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Én már tegnap este ráhagytam. Nehéz elfogadni, hogy mi jót akartunk, erélyesen felléptünk a hirdetés ellen, de a modik meg nemhogy a hirdetővel foglalkoztak volna, még az én/mi topikjainkat zártak be. Ezen ellehet gondolkozni kedves moderátorok. :(((

braner00 kerüljétek!

(#76) moha21


moha21
addikt

Nem szép dolog a cheat / bár én ezt csak multiplayerre gondolom /, de amíg nem pénzért árulják a trainer-eket addig szerintem nem büntethető. Bár nem fair play semmiképpen sem.

A moderátoroknak meg igazuk van abban, hogy nem ott kell szét spamolni a hirdetést, hanem modkerbe menni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#77) ViZion válasza moha21 (#76) üzenetére


ViZion
félisten

Meg fogsz lepődni: a torrentről leszedett film is ingyen van, de még sem legális...

A programok bármilyen módosításával megszeged a liszensz-szerződést, tehát nem vagy jogosult a program további használatára -ezért is tehetik meg, hogy akit elkapnak, azt bannolják az összes serverről.

Ezért sem engedi ki a kezéből a servereket az EA: csak a hivatalos partnereiknél, ill. az EA master serverhez is csatlakozva lehet játszani, mert ott kibukik, ha vkit bannoltak.

A trainer progit használókat keményen büntetik is, lásd újabb konzolok multiban...

Való igaz, hogy single-ben ez amolyan bocsánatos bűn, ott másnak nem okozol kárt vele.
Emlékszem én Morrowind-ben egy progihibát találtam, azzal csináltam pénzt párszor (ez nem külső progi, csak egy glitch), bár a játékban hamar elveszti a pénz a jelentőségét (bizonyos szint felett olyan tuti tárgyakat lehet találni és eladni, h ez a progihiba csak apró volt ahhoz képest.)

Trainerrel nincs kihívás, akkor elolvasom a végigjátszást, és ugyan ott vagyok...
A modis részben igazad van -ahogy már többen leírtuk, és elnézést is kértünk a hirtelen felindulásból elkövetett floodolásért.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78) moha21 válasza ViZion (#77) üzenetére


moha21
addikt

Miért lepődnék meg? Nem használok torrentet...jah megvárom amíg lemegy a film ára...

Nem mondtam legális csak, hogy engem nem zavar, ha valaki single-ben trainerezik. A kettő nem ugyanaz.

Amúgy meg én is csaltam már cheat engine-el. Akkor az most trainer?

Nem kihívás nincs, hanem megváltozik a kihívás.

Nem mondok játéknevet , de mindenki cheatel benne. Onnan tudom ugyanannyi a járművek gyorsulása, végsebessége stb.. És csak cheat-el lehet ezt elérni. Ott meg ugyanolyan esélyekkel indulunk egymásnak csak még nehezebb a játék, mert nem 250 km/h-val hanem 320 km/h-val kell menni.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#79) ViTaZi válasza Kalandor (#75) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Ezt a választ vártam. De tudod, ezen már csak röhögni tudok, mert ezt a topikot végig figyeltétek, amikor pedig segítséget kértünk basztatok rám/ránk. A legjobban hibásak nem mi hanem ti vagytok, de ezt látom nehéz beismerni.

Teleszemeteltem? Igen? Azon topikokba raktam be egy linket amelyik játékhoz van csalás, és úgy érzem ezt azoknak a játékosoknak is tudni, akik nem olvasták a **** gyerek hirdetését, amelyben cheat programot árul az általuk kedvelt, megvásárolt játékhoz.

De hát ti csak magatokat végitek, és persze nem a hiba valós okát keresitek.
És ha már szabályzat: elég hiányos.. :U

Ti is látjátok amúgy, hogy minden kiadó a csalók ellen küzd, bannolják öket és közzé is teszik, hogy mennyi ember csalt. Ti meg itt megengeditek, hogy cheat programot áruljon. Azért nem tudod mit szólnának a kidadók ha tudnák, hogy ilyen van és nem büntetik.. :U

moha21: te is nagyon jól tudod, hogy senkit nem izgat, ha saját szórakozáse miatt cheat-elsz singleplayerbe. De amikor már mások játékot rontod el azzal, hogy cheat programot használsz, ha igen azt kell keményen büntetni.

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#80) caizzz


caizzz
aktív tag

Windows Passziánszhoz (sol.exe) a következő cheatek eladók:

xRadar v4.0 (látod a kártyapakli belsejét) - 1499 HUF/hó
xInstantHook v2.0 (aimbot, rögtön a jó kártyát teszed a jó helyre) - 1199 HUF/hó

Én csak ezzel játszom a játékot, teljesen FUD a cucc! Nagyobb kupákon és warokon se füleltek le vele, WCG-n passziánsz kategóriában második lettem vele.

További támogatott játékok (árlistához írj rám): minesweeper, fekete macska, lórum, snake 2 (nokia)

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#81) moha21 válasza ViTaZi (#79) üzenetére


moha21
addikt

De te az sem tudod betartani...

szerk: Nem engedik meg.

"Keményen kell büntetni": Igen halállal. ;] De most komolyan akasztást akartok vagy mi?

Figyelni kell a játékosokat és lehet látni cheatel vagy nem. Aztán meg ban-olni. Legtöbb suttyó úgysem tud visszamenni pl MAC tiltás.

Aki meg úgyis pro hacker az ellen nincs mit tenni, de az meg inkább programoz.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#82) ViTaZi válasza moha21 (#81) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Többször nem "mondom" el.. bocs olvass vissza.. :W

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#83) moha21 válasza ViTaZi (#82) üzenetére


moha21
addikt

Szerintem is feleslegesen rugózol...neked se mondja el senki többször.
Az, hogy ti is *****-tok a szabályzatra az is jelent valamit.

[ Módosította: Kalandor ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#85) ViTaZi válasza Kalandor (#84) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Kössz, de nincs kedvem elolvasni, nem akarom magam felidegesíteni. Majd egyszer. :C

[ Módosította: Kalandor ]

braner00 kerüljétek!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Prison85:] Fair PHlay Klub (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.