Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) .mf válasza hito (#36) üzenetére


.mf
veterán

Egy abszolút tényszerű és semleges "Ahhoz képest ez fasorban sincs árban" megállapításra "Aha! Tehát egy egyszeri akcióhoz mérjük ezután a piacot. Értem. Hülyeséget talán nem kéne csacsogni. [...] Hogy sikerült ahhoz hasonlítani, fel nem foghatom."-vel válaszolni, nálam nem a normális arc ismertetőjegye. S még neked áll most is feljebb...

"Viszont ami kihoz a sodromból, ha (és ez fórumon annyira jellemző) valaki olyan tényként kezel nyilvánvaló tévedéseket. És utána nem ismeri el, hanem megpróbálja kimagyarázni, ahelyett, hogy annyit mondana: valóban, tévedtem. Nagyon jó példa erre az általad említett billentyűzetes tok. De még itt sem ismered el, hogy nincs hozzá, csak magyarázkodsz.
[...]
Ez egy minőségi tablet, sokkal inkább mint az általad említett 2 10

"

Hát nem látod? Elismertem, hogy tévedtem: normális arcnak gondoltalak ;]
Bagoly verébnek? Az egész onnan indult, hogy egy nevesebb gyártó rég piacon lévő, hasonló specifikációjú termékét sokkal olcsóbban lehetett és még most is olcsóbban lehet kapni -- ez valós tény, nemde? Tehát az egész lehülyézésed alaptalan és indokolatlan volt. Tetejébe a 16 vs 64 GB-ról is nagyon nagyvonalúan megfeledkeztél (a 16 GB egy rossz vicc a gyártó részéről). A Miix 2 10-est sehol sem említettem. S még azt várod, hogy azokután, hogy a semmiből lehülyézel, fellengzel, ugyanígy elismerés helyett csúsztatsz és elsiklasz dolgok mellett, még én kérjek elnézést? :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.