Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ucli


ucli
senior tag

A HD felbontás egy MT6592-nél nem jó ötlet,de szép masina :R

(#2) Örni


Örni
senior tag

Ebből a Sony érzékelőből már mindenki jobb képeket hoz ki mint maga a Sony :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#3) Fritz Teufel válasza ucli (#1) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez aztán a szálkarcolt felület. Csini :p

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#4) deltaa97


deltaa97
tag

Ezért az árért teljesen korrekt. :R

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#5) dilajoska1


dilajoska1
őstag

A játékoknál a megakadások sajnos az 1gb ramnak köszönhető. Hd felbontáson az eddig megjelent játékok mind akadásmentesen futnak egy mtk6592-es 2gb-os telefonon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#6) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Akkor az elsődleges kamera 5 vagy 8mp-es? 1x ezt 1x azt írtátok.

[ Szerkesztve ]

(#7) C$abi


C$abi
aktív tag

Kifejezetten tetszik ez a telefon, csak a hátlap az, amibe bele tudnék kötni, mert olyan olcsó hatást kelt, hogy fémnek tűnik közben meg műanyag.

(#8) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Jó kis teló, jó cikk.
Egy gyors segítség, 3. oldalon van egy elírás (vagy csak én vagyok még rohadt kómás :D):

"A komolyabb vizualitással rendelkező játékok az egyedüliek, amik már megizzasztják a belsőt erőforrást, nem vészes a dolog, de ilyenkor már előfordulhat, hogy a GPU nem bírja a tempót, ami kisebb megakadásokhoz vezethet."

(#9) halkow


halkow
őstag

Szép a hátulja, az ár is egész korrekt nem rossz teló

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) satz18


satz18
őstag

Hú hát ez tényleg remek ajánlat. Ezt a mobilt megjegyzem magamnak.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

Szuper gépnek tűnik, de a microSD foglalat hiánya számomra elfogadhatatlan. :(

Tudom, mit akartok erre írni, de nem, még akkor sem.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Graphics válasza ucli (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért nem jó ötlet? :U Mire alapozod ezt a kijelentést?

3-4 ilyen paraméterű készülék volt már nálam, gond nélkül vitte.

MALI-450 simán elbír vele...

Még 6582-es mellé is tettek HD felbontást ,és az is lazán bírt vele...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Lomha 8V válasza ucli (#1) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Miért? Nekem MT6589 van a 7600 DUO-ban ('6-os HD) és nem akad meg egy pillanatra sem. Pedig az biztosan gyengébb.

(#14) ranek11


ranek11
csendes tag

Szerintetek ez, vagy a Beex octogon? Nekem a Prestigio jobban tetszik, de csak 1 gb ram van benne. szerintetek melyiket érdemes játékra venni?

(#15) hue2000


hue2000
tag

jó az ára nagyon tetszik

Az élet mindig drága

(#16) Retekegér válasza ucli (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem a négymagos 6582-vel kevered? De még annak sem gond a HD...

<< Heimdal >>

(#17) Graphics válasza Retekegér (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet a 6572-vel keveri ;] De annak meg még az 1024*600 se okoz gondot tabletben, gyengébb GPU órajellel

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) ucli


ucli
senior tag

Az MT6592 simán vinné a FullHD-t is,mert nem egy készülékben "láttam" és nem akadt :K

[ Szerkesztve ]

(#19) blade zte válasza Retekegér (#16) üzenetére


blade zte
őstag

Anno a 6572 (jól emlékszem a nevére ?), a kétmagos is tudott már hd-t pl. jiayu g3.

Oppo find 7 astro black

(#20) Graphics válasza ucli (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"A HD felbontás egy MT6592-nél nem jó ötlet,de szép masina :R"

Ezt akkor hogy értetted? Mert nettó az jött le mindenkinek, hogy véleményed szerint nem képes HD-ra a SoC.... rendesen.

@blade zte: 6577 volt a G3-ban később került bele 6577T, anno jó volt. PowerVR 531 volt azt hiszem benne a későbbi utódban az MT6572-ben már Mali-ra váltottak /400/ MP1

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) roli543


roli543
őstag

Gyönyörű telefon! A nagyok is megirigyelhetik! Csak az a ram...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#22) modeart válasza C$abi (#7) üzenetére


modeart
tag

Így ez a hátlap, ilyen közelről fotózva és tudva hogy műanyag tényleg inkább rémisztő mint szép (mint az olcsó, fröccsentett ezüstszínű vásári dugóspuska), de én hiszek Legendd-nek hogy élőben, tapintásra minőségibbnek tűnik, mivel előfordult már máskor is velem, hogy itt a mobilarénán egy tesztelt, fotózott telefon rondábbnak, gagyibbnak tűnt mint élőben, kézbe fogva. :B

(#23) modeart válasza roli543 (#21) üzenetére


modeart
tag

Úgy látom, folyamatosan újratermelődik a tagság a RET-klub-ban. ;)
(RET=Rammal Elégedetlenek Társasága. Azok, akik mindig, minden új telefonnál keveslik a RAM-ot, fittyet hányva az ár/érték-arányra meg arra, hogy a telefon tökéletesen működik esetleg kevesebb RAM-mal is, optimalizáció kérdése az egész - arról nem is beszélve, hogy az Android 4.4 meg az L már kevesebbel is be fogja éri. Ha 512 mér' nem 1Giga, ha 1, akkor miért nem 2Giga, stb. stb. megy a sírás évek óta, csak a számok meg a mértékegység változik. :U

4 éve használok okostelót, megmondom őszintén egyszer sem néztem meg a ram-foglaltság képernyőt az androidban. Mert leszarom, nem érdekel. Működik a telefon és kész.

Egy 60e ft körüli telefonnál ilyen hardveres összetevők mellett teljesen reális az 1Gb RAM. 2 gigát az efölötti ársávban kell keresni. Üzlet és kész. Soha ettől a sírástól még gyártó nem gondolta meg magát.

Már előre röhögök, amikor a belépőszintű telóknál esetleg 2015-ben átlépik az 512-öt és az 1Gb lesz a minimum szint, na majd akkor jönnek a sírások megint hogy hát az semmire se elég, miért nem 2 Gb. :W

[ Szerkesztve ]

(#24) ollie


ollie
MODERÁTOR

Csak én gondolom úgy, hogy 1 GB ram már kevés egy ilyen szintű telefonba? Alternatívakánt elég lett volna 4 magos proci, és akkor még valamivel olcsóbb is lehetett volna.

A Prestigio logó meg ritka ronda a hátulján. De tény, hogy ennyi pénzért nem rossz.

(#23) modeart: van 1 és 2GB-s készülékem is , és óriási a különbség folyamatosság és felhasználói élmény tekintetében.

[ Szerkesztve ]

***

(#25) Mobilkon


Mobilkon
újonc

Hiszen ez a BeeX Octagon butított változata. Abban 2 GB RAM van, meg külső Sd kártya is rakható. Ja és az is csak 64 000 Ft-ba került.

[ Szerkesztve ]

(#26) Forest48


Forest48
aktív tag

1,5GB rammal ez nagyon ütős lenne. Meg azért a mali is elbírná a HD-t szerintem, mert 5"-nál már jobb lenne.
Ennyi pénzért tényleg csak a bővíthetőség a legnagyobb probléma.
A hátulja nagyon szépre sikerült, megnézném élőben is.

(#27) Forest48 válasza modeart (#23) üzenetére


Forest48
aktív tag

Csak az a gond, h a rendszert hiába optimalizálják kevesebb ramra, ha a playről letölthető (fontosabb) appok is gyalázat szarul kezelik.
Folyamatosan megyünk feljebb egyébként, minél erősebbek a hardverek, annál kevésbé optimalizálnak, had vegye meg a paraszt az újabbat.
Ilyen az üzlet, mindig is ilyen marad, ezért jó kicsit túllőni a célon, hogy időtállóbb vasat kapjunk, én meg pont azt mondom h belefért volna pár plusz mátyásért az a másfél giga.

(#28) Freiherr


Freiherr
őstag

Nem tetszik,hogy az Apple és a Google után ezek a dzsunkagyártók is kezdik microSD kártyahely nélkül kidobálni a készülékeiket.Tudom,mások az igények,de nálam emiatt nem kaphatna ajánlott plecsnit,max. tetszik.

XXX

(#29) Lomha 8V válasza Freiherr (#28) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Most nekem dob a szemem, vagy tényleg a 3. avatarod van 3 nap alatt?

(#30) batai15


batai15
félisten

Nem rossz telefon, ámbár a rendszer frissítések elmaradása miatt nem venném meg.,

(#31) Freiherr válasza Lomha 8V (#29) üzenetére


Freiherr
őstag

Valakivel keversz szerintem. :))

XXX

(#32) bollokcs80 válasza AxBattler (#11) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egyetértek, ez és a bonthatatlanság komoly hiba... :(

B.Cs.

(#33) 1tom


1tom
tag

Jó telefon az ára sem sok. Szép a hátulja.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#34) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet! Prestigionál nem is emlékszem mikor kapott ajánlott plecsnit. Számomra egyetlen egy bajom van a készülékkel ,még pedig az hogy két sim kezelésre alkalmas készülék egy 2300 akkuval van felvértezve, egy nagyobbat is elbírt volna, és máris lett volna egy új "munka"társam.De így lényegében felejtős. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) fene_vad


fene_vad
senior tag

Nekem is így, fényképen bazárinak tűnik a hátulja, régen a "bucsuban" lehetett ilyen hatást keltő legolcsóbb műanyagból készített játékpisztolyt venni. Direkt napsütéstől jellemzően 2 hónap után már pikkelyszerűen elvált a "fém" a műanyagtól.
Ez a Prestigio vagy mi ugyanolyan tucatkínai mint bármelyik másik, de ezzel a névválasztással, meg hatalmas cigányrokokó logóval rettentő szánalmas a kaparás, hogy minőséginek, prémiumnak látsszon. Bármelyik nevesebb kínai márkát többre becsülöm.
Ja, és persze vaskos mínusz a kínaiakhoz képest:
- az értesítesi LED hiánya,
- a microSD bővíthetőség hiánya,
- cserélhetetlen, sovány akksi
- drága, nagyon

(#36) Lomha 8V válasza Freiherr (#31) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Lehet. :DDD

Akkor neki is 00-val kezdődik a neve. :K

(#38) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jaj, az a hátlap...
Ízlésficam? Ki tudja, talán a változatosság miatt tetszik bárkinek is.

Notim tapipad alatti része készült ilyen hatású - és festésű - műanyagból. Azóta ezüst körömlakkal javítgatom a lepattogott részeket.
Egyszerűen fúj, na... Természetesen szubjektív, de kérem, mint a régi bucsui műanyag stukkerek...

Ettől eltekintve szívesen kipróbálnám, sikerült-e végre a hülyeségeit (szoftveres) kinőnie a gyártónak.
Főleg a kijelzőre.

A RAM okés ebben az ársávban, nekem talán még a memória bővíthetetlensége is okés lenne.
Tényleg kézbevenném, milyen valójában...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#39) homeless09


homeless09
őstag

Prestigio....halomban áll a szervízelni való cuccok közt. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#40) csalezlopez


csalezlopez
újonc

valaki tesztelje már le a mobilarena.hu-n a (s)ZOPO ZP998 as készüléket, :)) ezek után.....

(#41) Graphics válasza csalezlopez (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tessék: Szerintem elég részletes írás

Van vele baj...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) Dexar007


Dexar007
veterán

Dicsak buksi ebben mar tobb mag van mint a pecemben.

Give me your cum,bull!

(#43) halkow válasza Dexar007 (#42) üzenetére


halkow
őstag

Kellet is az bele

de jó lett volna még +1gb ram és micro sd +értesítő led és már különösen ajánlott lett volna

Alcatel onetouch idol2s the king

(#44) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Hogy lehet kínai egy ciprusi székhellyel rendelkező cég?

[ Szerkesztve ]

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#45) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Kivancsi lennek hogy ha nem tudnatok h muanyag a hatlap akkor is ennyire fikaznatok? :D Akkor tuti huuu de minosegi fem htlap lenne. ;] :D
Nekem tetszik. Nekem volt mar prestigiom, semmi gond nem volt vele. Az igenyesebb brandbe tartoznak sztem. Adnak tokot is, a logo is jol nez ki.
Igy keprol jobban nez ki mint a melle rakott sony.

[ Szerkesztve ]

(#46) Csapoati válasza halkow (#43) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az infra nem is hianyzik? :D

mrlujoak: Igy, szigoruan kepek alapjan nekem jobbnak tunik a telefon hatlapja, es a tesztelonek is tetszett. De valoban, kezbe kene fogni, az mindent eldontene.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

Nem tudom érzésre milyen lehet, még a kinézettel sincs bajom, de az a márkalogó a hátulján kegyetlen ronda :DDD (csak maga a szöveg elég lett volna)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#48) csalezlopez válasza Graphics (#41) üzenetére


csalezlopez
újonc

köszi a linket..hmmm a leirás szerint nem sok hibája van ,asszem veszek 1 et,..(kár hogy nem a mobilarena tesztelte) :))

(#49) Retekegér válasza Hiperwolf (#44) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Bérgyártás talán? Manapság nem egy ilyen brand van, ahol szinte csak átcímkézik a Kínában gyártatott terméket, emellett nyújtanak mellé hazai szervizt, garanciát.

<< Heimdal >>

(#50) simonzé


simonzé
addikt

A Prestigio "mára már egész nagy számú készülékpalettával rendelkezik". Megszamoltam, csak egy van nekik. 😒

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.