Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lenne jogosultsaga a piacon.

De a felhasznalo a kijelzot hasznalja. Az erintot elcseszni, Ezen sporolni kar volt, ha ez a problema okozoja.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

A zene nem vezérelhető a hangerőgomb megnyomása után megjelenő területről?

Egyébként nem jön be, inkább a 630.

(#3) roli543


roli543
őstag

Tetszik, hogy más gyártók, és B brand-es gyártók is el kezdtek wp-vel foglalkozni. De ha Windows Phone, akkor bizony Nokia (Microsoft), szerintem! Már csak a navigáció miatt is!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) kolosanyi válasza roli543 (#3) üzenetére


kolosanyi
veterán

Navi minden WP-s modellen van.

(#5) BobTail válasza roli543 (#3) üzenetére


BobTail
őstag

Ami minden Windows Phone-ra (köztük erre is) és Samsung modellre elérhető?! :U

(#6) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Hát ez így nekem gyenge. Maradnék valamelyik Lumiánál inkább.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7) puszta123


puszta123
tag

Örülök én is a B-brandeseknek, viszont azért kicsit ódzkodik is az ember tőlük...itt van az Allview Impera i és Impera S, ha tudnátok ezeket is egy teszt erejéig megnyomkodni az nagyon jó lenne!

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#8) Fritz Teufel válasza kolosanyi (#4) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Sávasszisztens és utcanevek kimondása is van benne? Köztes útvonal kiválasztása? Sebességhatárok figyelmeztetés? Ezek nélkül csak játékra való. Persze, tudom a választ... az ingyenesben nincs hang alapú navigáció és sávasszisztens sem. A Traffic Flow egyetlen magyarországi várost nem tartalmaz...

Ha valaki ezért venne WP telefont mert ingyenes navigáció, az jól pofára esik vele, de a csalóka megfogalmazással picit többet el lehet adni, aztán eső után köpönyeg ;] .

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9) Luck Dragon

Maga a kinézete tetszik, de ami alatta lapul az már kevésbé. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) kolosanyi válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha használtál már Drive+-t, akkor tudod, a választ, ha nem, akkor: link

(#11) fahrii válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


fahrii
őstag

Igen, van.

(#12) gghrtz


gghrtz
őstag

Ennyiért nem rossz. Ha nem lenne ez a görgetős anomália, még talán meg is venném. (A tabletem már windowsos :P)

(#13) BobTail válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


BobTail
őstag

8.1 óta nincs ingyenes és fizetős változat, mindegyik megkapja a teljes navigációt.

(#14) Hadrian válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


Hadrian
tag

Bizony, vegyük le a gondolkodás és a döntés terhét a felhasználó válláról ha menni akar valahova! :)

Úgy látom a kidudorodó kamera lesz most a divat, egyre több telefonon van ilyen, már az Iphone 6-on is ez néz ki.

(#15) Bukk900


Bukk900
őstag

A kistestvére a 8400 valószínű népszerűbb lesz, ha tényleg fele ennyibe fog kerülni.

(#16) section9


section9
őstag

Vajon meddig fogják kiadni erre a telefonra a frissítéseket? :)

(#17) pengwin válasza puszta123 (#7) üzenetére


pengwin
addikt

Az az Impera i tetszetős! :Y
Csak hangyányival kisebb a kijelző, viszont jóval kompaktabb.

(#15) Bukk900
A 8400 akár tarolhatna is... 4"-os kijelző és 2000mAh-s akksi... az az üzemidő! :K

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#18) Bukk900 válasza pengwin (#17) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezek a Yezz mobilok sem néznek ki rosszul.

(#19) dreamdancer válasza Bukk900 (#18) üzenetére


dreamdancer
őstag

Sőt, kifejezetten szépek, a nagyobbik bejövős.

Ezt a Prestigiót viszont sikerült elkefélniük, kár érte.

Nem a lényeg a fontos.

(#20) pengwin válasza section9 (#16) üzenetére


pengwin
addikt

Ezek úgy tudom valami MS-szabvány belsőt kapnak, pont azért, hogy megakadályozzák a platform széttöredezését. A gyártóknak kb. csak választani kell a hardver-sablonok közül, és formatervezni valamit hozzá. Így próbálják garantálni az OS frissítéseket és a normális működést, az MS által garantált időre.

(#18) Bukk900
Jók azok is, de úgy tudom ők csak USA-ban (és talán UK-ban) forgalmaznak. Mo.-n a Prestigio és az Allview meg a társaik sokkal relevánsabbak.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#21) fogtunder válasza Hadrian (#14) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én mondjuk egy nagyobb csomópontban, ahol sosem jártam még, nem szoktam utálni, ha mutatja a navi, hogy épp melyik sávban is kellene lennem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#22) tjb007 válasza pengwin (#20) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semmit sem kell tervezni (vaqyis pontosabban nem feltétlen van rá szükség), minden adott.

A Yezz pedig jönni fog Európába is, de azt, hogy konkrétan mely országokba még nem tudni.
A Billy 4.7 amúgy 200, a Billy 4 pedig 130 euróba fog kerülni. Valószínű lesz róluk cikk itt az oldalon, ők is kint vannak Berlinben az IFA-n.

[ Szerkesztve ]

(#23) margithid válasza Bukk900 (#18) üzenetére


margithid
veterán

Csak tudnám a nagyobb gyártók mikor jönnek már ki wp8cal? Lenovo, alcatel, zte, huawei, lg?

(#24) pengwin válasza tjb007 (#22) üzenetére


pengwin
addikt

Én azt hittem a külső dizájnért a gyártó / matricázó felel. :F

Üdv, pengwin

(#25) Воланд válasza margithid (#23) üzenetére


Воланд
titán

[link] :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) margithid válasza Воланд (#25) üzenetére


margithid
veterán

Most mi van? :U

(#27) Воланд válasza margithid (#26) üzenetére


Воланд
titán

szerintem olvasd el, amit linkeltem es gondolkozz egy kicsit, hogy miert nincs a nagyobb droidos gyartoktol wp. ne fussunk mar felesleges koroket mindegyik wp topicban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) gghrtz


gghrtz
őstag

Egy ilyen Windows phone-t szívesen látnék a Lenovotól. Ebben már úgy is Atom van. :)

(#29) Воланд válasza gghrtz (#28) üzenetére


Воланд
titán

x86-on meg nem fut a wp.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) margithid válasza Воланд (#27) üzenetére


margithid
veterán

Hagyjál már ezzel...
Megszelőztetett dolgok ezek, de még sehol semmi.

(#31) gghrtz válasza Воланд (#29) üzenetére


gghrtz
őstag

Ja bocs. :B Valamiért azt hittem hogy a Windows meg a ziksznyócvanhat kéz a kézben jár, de akkor ma is tanultam valami okosat. :R
De ettől függetlenül maga a design király lenne.

(#32) Воланд válasza margithid (#30) üzenetére


Воланд
titán

jah, nyilvan amikor a huawei egyik vezetoje nyilatkozik a wsj-nek az megszelloztetett dolog...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) margithid válasza Воланд (#32) üzenetére


margithid
veterán

Nincs kedvem vitázni veled...
Lesznek wp-s telefonok, főleg a kínaiaknál.

(#34) Воланд válasza margithid (#33) üzenetére


Воланд
titán

aha, szoval az elmult tiz percben te olyan infot kaptal, hogy mar nem kerdezed meg, hogy mikor jonnek a kinaiaktol wp-s keszulekek, hanem kijelented, hogy jonnek es kesz. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) margithid válasza Воланд (#34) üzenetére


margithid
veterán

Képzelődsz, de hagyjuk ezt...
A mikor a kérdéses, nem az, hogy lesz-e vagy sem...

[ Szerkesztve ]

(#36) tjb007 válasza pengwin (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vannak "kulcsrakész" dizájnok is.

(#37) consono


consono
nagyúr

Nekem tetszik ez a telefon, minden nyűgjével meg bajával, lehet, hogy be is ruházom egybe. A kijelzőpara, az lehet, hogy szoftveres gond, nem hardveres, mert valamelyik kinti videóban kiszúrták, hogy 5 kapcsoló van (ez elvileg 6"-tól van, ha jól emlékszem, alatta 4) a lehúzható sávban, nem pedig 4 és hogy a betűk is kisebbek, mint szokott lenni, ezért valamilyen skálázásra gyanakodnak, lehet, hogy ez okozza a "röcögést" is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#38) kolosanyi válasza margithid (#35) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem a hiányos készüléklistával van a gond, se az árazással, a Lumia sorozat jól lefedi a piacot, minden kategóriára jut modell, a hardver pedig ennyibe kerül. A kínaiak azért olcsóbbak, mert annyival kevesebbet is érnek ebben az esetben, arra meg nincsen szüksége a Microsoftnak, hogy szar GPS-es, MTK-s cuccokat dobáljanak ki a másodvonalbeli gyártók. A gond inkább azzal van, hogy elég későn jött ki az új széria, ennyit nem lehet várni.

(#39) virkir válasza margithid (#33) üzenetére


virkir
veterán

Pontosan.
Az oppo a Find8-al, xiaomi Mi8-al, hüvely az ascend p8-al, sőt az Oneplus az eight-el.
Remélem elég fiatalka vagy, hogy legyen időd kivárni. De szakállt ne növessz addig mert elbotlassz benne.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#40) Márko88


Márko88
aktív tag

Gyenge szerintem. Ennél vannak jobbak is ebben a kategóriában.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#41) margithid válasza virkir (#39) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom miről beszéltek ti, de a huawei is gyártott már wp-s telefont, lenovonak is be van harangozva, LG is visszatér a gyártók közé.
Ki bezsél itt opporól meg one plusról??

(#42) Воланд válasza margithid (#41) üzenetére


Воланд
titán

huawei: ott a linkelt cikk.

lenovo, lg: jah, kitettek a build-en a logojukat es kb ennyi a nagy beharangozas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) virkir válasza margithid (#41) üzenetére


virkir
veterán

Nekem is volt valamikor 32 fogam mint a Huawei-nek wp-s telefonja.
A jövőről beszélünk nem a múltról.
A sony is be lett harangozva aztán szépen elhalt a zúgás nyom nélkül a htc meg szvsz nem kevés "ellenszolgáltatás" fejében dobta ki félvállról a wp-s M8-at.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44) margithid válasza virkir (#43) üzenetére


margithid
veterán

A sony szerintem nehezen fog beállni, mivel a playstation és az xbox vonal üti egymást.
Az kamu volt eztény!

(#45) Zsolto válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


Zsolto
őstag

Azért a Here Drive+ nem olyan vacak, mint amilyennek beállítod. Nyugodtan lehet vásárlási érv a WP mellett.
(A röccenésmentes működésen és pár egyéb, nyilván szubjektív egyéb szemponton kívül persze).

http://navigyurci.hu/2014/07/16/a-nokia-here-drive-plusz-ujratoltve/

Egyben az is kiderül, hogy a Samunak is van WP8-as telója, méghozzá nagyon finom :)

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#46) section9 válasza pengwin (#20) üzenetére


section9
őstag

Elméletileg így van, gyakorlatilag épp most szopok a Samsung Ativ S-el amihez nincs rendes firmware így még mindig csak fejlesztői 8.1 van rá, ami hibásan fut a telefonon.

(#47) Jani79225


Jani79225
újonc

Egész jó.

(#48) tthom válasza puszta123 (#7) üzenetére


tthom
senior tag

Az Allview Imperia i-ről olvastam pre-sell tesztet román oldalon, mert nekem is tetszetős, jók a méretei, procit kivéve a paraméterei is. Azt írták, hogy összességében jó készülék, odafigyelve használva két nap a készenlétije, mert ugye csak 1750-es akksi van benne, viszont a kamera eléggé torzít a széleken, valamint a videó csak 800x480-as, ami elég gyengus.. Ettől függetlenül nem lenne rossz, nem tudom, hogy a videó felbontása hekkelhető-e.. Csak elbírna 720p-t legalább.

(#49) BrianDK


BrianDK
tag

Nekem kifejezetten tetszik a készülék, más kérdés, hogy Nokia után nem váltanék erre. Viszont ha a vállalatnál ilyeneket vennének, hogy a dolgozónak lehessen egy telefonba pakolnia a privát és a céges sim kártyáját, hát az lenne a legjobb megoldás.

Nálam az egyik ok a váltásra kifejezetten az ingyenes és örökké frissíthető navigáció volt. Ráadásnak az androidos telefonoknál ha nincs csúcs-hardvered, akkor fejlesztés szempontjából elhanyagolható vagy. WP esetében minden telefon (azt hiszem talán egy HTC kivételével) megkapta a 8.1-es frissítést, tehát mondhatjuk, hogy a támogatás oldalra jobban odafigyel a redmondi óriás.

Régen használtam WM 5.0-t, borzalmas volt. Ezt viszont szeretem, mert egyszerű, mert mindent ott kell keresnem, ahol lennie kell. Asztali oprendszerből sem használok mást, akkor telefonon miért kéne mást használnom? Ráadásnak minden WP ugyanúgy néz ki bekapcsolás után, semmit nem kell máshol keresni + egy perc alatt testreszabható, ahogy az ember megszokta.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#50) Duree


Duree
veterán

1 hete váltottam Androidról Windowsra,(Nokia 630) és bizony azt kell mondanom,hogy sokkal jobb és szerethetöbb mint az android.Nincs az az isten,hogy újra Androidos telót fogjak a kezembe.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.