Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Előfizusan drága, inkább feltöltősen éri meg. Bár a "két éves "A" kategóriás Red előfizetéssel 39 990 Ft" talán okés.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) kcsa válasza janeszgol (#1) üzenetére


kcsa
veterán

Ha független, és nem szolgáltatói fw van rajta akkor rendben van a kártyás ár

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem pont Huawei-re gondoltam a cím alapján.

Vodafone-nál azért jelentek már meg kínai nevek :D újításként lehetett volna valami más

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Wesder válasza kcsa (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom le lehet cserélni a ROM-ot nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Én inkább a honor 8-nak örültem volna......a P9 ára meg vissza ment 130e-re 125e-ről......

janeszgol
Az pontosan 8000x24+39900, ami 232e.....nem olyan jó az sztem......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#6) kcsa válasza Wesder (#4) üzenetére


kcsa
veterán

CUST csere problémás, ha jól tudom az kellene. De akkor mwg már 100% garivesztés.

(#7) janeszgol válasza Quqesz (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

NEm számoltam utána. Ja hogy az A az már havi 8k. Akkor tényleg nem a földhöz vágós ajánlat.
Az 1 giga adatforgalomért minimum egy pofán csapás jár a kiötlőnek. Havi 10 ezres csomag, 1 giga adattal.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Viccesek ezek az árak a vodánál,de a többi is ugyan az.

(#10) pepetech válasza Quqesz (#5) üzenetére


pepetech
őstag

Ha azt nézzük hogy 2 év alatt 31 ezret költesz az előfizura szerintem nem rossz. Mint ha megveszed kp 201 ezer és havonta töltögeted máris nem olyan jó. Soha nem értettem ezeket a számolgatásokat.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#11) boncser válasza pepetech (#10) üzenetére


boncser
aktív tag

Ez a 2 év alatt 31 ezer hogy jött ki? 10 ezer az alap Red csomag havidíja.

(#12) #16820480 válasza pepetech (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha mondjuk nem kell hívás meg sms, akkor bizony jobb havonta töltögetni, mert ezekben a csomagokban jobbára csak azok vannak, net meg alig.

(#13) janeszgol válasza boncser (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Quqesz már kiszámolta. (De nem csak 22 hónap a részlet?)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Quqesz válasza janeszgol (#13) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem, ki kell fizetni 24 hónapnyit. G2-t itt vettem anno, akkor lettem redes és sajnos ismerem a mókát. 22 hónap után vehetsz másik telefont. Sőt ha nem 1 ft az ajánlat, akkor nég azt is ki kell perkálni, ami az induló részlet.
Ha redre veszi vki, akkor 8000x24+39900 és ezen felül havi 10e a red csomagdíja...max lehet másik csomagra gondolt a kollega(go v go+)
Egy olcsóbb negoldás van, ha vki megveszi a teljes áron+vitamax és nem telefonál többet évi 3000ft-nál, de ez meg hülyeség.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#15) bigmasterg válasza Quqesz (#14) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jaja vodafon elég getzi.
Mindig felszámolnak plusz készülék havidíjat a sima előfizu mellé.
Simán olcsóbb, ha megveszed máshonnan függetlenül.

(#16) galaxys80 válasza Quqesz (#14) üzenetére


galaxys80
veterán

Néhány hét múlva kiderül, hogy valóban így van-e ahogy mondod.
Én 2 hete vettem egy I7-et szerződéshosszabítással. Meg voltam győződve róla, hogy most 2 hónapig még fizetem az előző telefon részletét is.
A Vodafone-os srác viszont azt mondta, hogy ilyenkor már csak az új készülék törlesztője fog élni.
3-szor kérdeztem vissza, hogy biztos-e. A válasz mindig az volt, hogy igen.

(#15) bigmasterg

Ez egyáltalán nem minden esetben van így. Én ha 24 hónapos törlesztővel számolom, akkor is 240.000-re jön ki az I7. (És itt ugye megvan a 24 havi kamatmentes részlet) A független hivatalos ára 256.000 Ft. A zug GSM árakat most ne vegyük figyelembe.

[ Szerkesztve ]

(#17) draco31


draco31
veterán

Jó lenne, ha jönnének valamik 40e-es kategóriába is, hamarosan hosszabbíthatok. :) Aztán nagyjából ugyan az a kínálat, mint 2 éve.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18) bigmasterg válasza galaxys80 (#16) üzenetére


bigmasterg
addikt

De pl.: P9 lite meg 120 ezerre jön ki 24 hónap alatt.
Médiából meg megveszed függetlenül 70 alatt picivel.

(#19) galaxys80 válasza bigmasterg (#18) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezért írtam, hogy nem minden esetben igaz. Van aminek tényleg érthetetlen az árazása.

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Azt hittem valami új Kínai márka kúszott be a Vodához.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.