Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

USB 3 és SATA3 vezérlős chipsetek mikorra várhatók?

(#2) hibavissza


hibavissza
veterán

Ezek az új inteles tokozások felvetik bennem a kérdést, hogy mi értelme a cserélhető processzornak rajtuk? Néhány "gémer" lapot kivéve én egybeforrasztva gyártanám, mivel a jelentős előrelépés - intel vonalon - manapság automatikusan tokozás cserével - így alaplap cserével - jár együtt. Gyanítom így olcsóbb és jobban optimalizált lehetne, így mindenki jól járna, vér istvánt kivéve.

(#3) hétalvó


hétalvó
addikt

Asus P7P55D-E Premium
processzor koruli resze nagyon kemenyen nez ki, mi az a szorny kapcsolas?
hany fazis az?
tudja valaki?

ettol csodat var az asus vagy csak jobban megy tole a krajzis?

megtalaltam gyorsan :D : (ASUS 32+3 Phase Power Design) :O
ASUS Xtreme Design - 48 Hybrid Phase* :O ;]

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#4) Thulcandra válasza hibavissza (#2) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Aztán a sok boltos, szervizes miből él majd meg, ha mindent egyberaknak a gyárban? :P

Kezd elegem lenni ebből a kék/fekete variációból, összes új lap ilyen színben jön ki.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#5) Móci válasza hétalvó (#3) üzenetére


Móci
addikt

Az se semmi kis tápellátás!
Tetszenek a lapok, de én is remélem, hogy meg fognak jelenni hamarosan az új csatlakozók a chipsetekben...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Translator


Translator
tag

:: A P7P55D-E Premiumon négy DDR3 memóriahely, az SLI vagy CrossFireX összeállítások számára két x16-os PCI-Express

Jaja, ez volt a furcsa a P55-ben:

2 x PCIe 2.0 x16 (single at x16 or dual at x8/x8 mode)

[OFF] :: Thulcandra

Asrock a te embered ;] [/OFF]

[ Szerkesztve ]

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#7) #06658560 válasza hibavissza (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért tudtommal marha sokáig remekül élt a korábbi LGA foglalat. S azt kénytelenek voltak lecserélni.
A mostani 1366 inkább a WS vonalhoz van érzésre, csak kiadták desktopon is, mint anno volt a gémerkonfig két Xeon procival.

Thulcandra: én inkább használom a gépem, meg az alaplapot, nem nézegetem. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) #65675776 válasza Translator (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

"2 x PCIe 2.0 x16 (single at x16 or dual at x8/x8 mode)"

Ebben mi a furcsa?

(#9) Duree


Duree
veterán

Hát nem a legolcsóbb alaplapok,söt a legdrágábbak,Igaz a Core I sorozathoz ez illik

duree54

(#10) aram01 válasza Duree (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

fél év és emberi áruk lesz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) KicsiUbul


KicsiUbul
őstag

Vajon AMD platformra mikor lesznek meg ezek a feature-k?

Értem én...

(#12) tome.jr


tome.jr
addikt

Mindkettő támogatja az Intel Core i7 processzorokat

Szerintem a pontosság kedvéért érdemes lenne megjegyezni a cikkn, hogy a P55-ös lap támogatja még a core i5-ös 7xx procikat is.

[ Szerkesztve ]

(#13) P00By


P00By
nagyúr

Több fázis nem fért el? :D

(#14) Geönczy válasza P00By (#13) üzenetére


Geönczy
aktív tag

De, szerintem még a hátuljára is ráfért volna ugyanennyi :D

(#15) nevo válasza hibavissza (#2) üzenetére


nevo
aktív tag

Jól hangzik, de a gyártóknak ez az érdekük, hogy mindig valami újjal rukkoljanak elő, ami lehetőleg több hardver cserét von maga után ami persze több bevételt jelent ect.

(#16) Metalfan


Metalfan
senior tag

Én csak azt várom, hogy tömegesen elterjedjenek az úja csatlakozók az olcsó alaplapokon is, illetve a legtöbb új kütyü használja ki az új szabványokat. Nagyon remélem, hogy nem kell erre másfél-két évet várni, de lehet hogy nem lesz igazam :U

(#17) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Jó látni, hogy terjednek már az új csatolók is.
Remélem ez nem fog okozni majd hatalmas árnövekedés a hardverekben. Jó lenne szépen lassan, minimális ráfizetéssel átállni majd rájuk.

Habár nem tudom USB 3.0nak pendriveok gyorsításán kívül mi értelme volt.

(#18) 8nemesis8 válasza hétalvó (#3) üzenetére


8nemesis8
veterán

Erre kerestem eddig választ én is.
Elég brutálisan néz ki.
Azt hiszem ezzel a lappal a tuningot sem kell megvetni, amennyi borda van ezen is. Tényleg igazi prémium kategória.

(#19) Metalfan válasza 8nemesis8 (#17) üzenetére


Metalfan
senior tag

Külső vinyókra nem gondoltál? Nem minden alaplapon/laptopon van eSata csatlakozó, USB 2.0-n meg csigalassú többszáz gigát átmásolni ;)

(#20) kételkedem


kételkedem
addikt

Asus P6X58D Premium - fekete, fehér és sok kék szó szerint ez ugrott be a képre nézve! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.