Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Kész van már a magyarítás? :DDD ;]

(#2) oriic válasza antikomcsi (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sőt, a magyarított végigjátszás is megvan már. Mindhárom részhez. ;]

Live-Die-Respawn

(#3) Archttila válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

:DD

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Azért örömteli, hogy a sorozatbeli szinkronhangot kapta :)
Bírnám, ha az lenne a lezárása, ami a sorozatban Michonne nyitójelenete. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza Norb€€€ (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előzőt Telltale játékkal nem játszottam, de annak volt kapcsolata a sorozattal? Mert ha nem, akkor szerintem itt sem lesz.

Live-Die-Respawn

(#6) antikomcsi válasza oriic (#5) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Olyan kapcsolat volt, hogy jártak a főhősök Hershel farmján akivel ugye találkoztak is, illetve Glenn is feltűnt a játékban.

Hershel Greene

Glenn még életben van, tehát ő akár még a 3. évadban vissza is térhet kis élményfaktornak. :)

(#7) oriic válasza antikomcsi (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyit tudtam, a kérdésem inkább arra irányult volna, hogy a játék az a képregényt követi inkább, vagy a sorozatot. Előbbi kimaradt nekem, utóbbit 3. évadig néztem, de tudtommal több részletben is eltértek a képregénytől.

Live-Die-Respawn

(#8) antikomcsi válasza oriic (#7) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sakk-matt! ;]

Soha nem olvastam a képregényt, de még csak a képeket sem nézegettem! :)

(#9) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Rick is Michonne karakterére összpontosít épp a sorozatban.

(#10) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sokak örömére, ebben is vadul kell nyomkodni a gombokat! ;]

De azért jó!

(#11) Norb€€€ válasza oriic (#7) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Nem, a játék teljes mértékben eltér a sorozattól. Az univerzum és időszak ugyan az, átfutó szereplők mint úgy pedig csak akiket már felsoroltak (Glenn, Hershel), de ők is eléggé eltérnek a sorozatbeli szereptől, és nincsenek is "vásznon" sokat.

Viszont Michonne fontos szereplője ugye magának a sorozatnak (Főleg most ;] ), a játékkal is nyilván leginkább fanok fognak játszani, így nem szigetelhetik el teljesen a sorozatbeli szerepétől, valami crossover kell, hogy legyen a játék folyamán.

(#12) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

S3-ról tudni már valamit? azon kívül, hogy még nincs. :D
lassan elfelejtem a story-t :P

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13) Wolverine válasza oriic (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudtommal a Telltale játékot a képregényhez kötik, és nem a sorozathoz. A vizuális design is a képregényre hajaz elsősorban.
(zárójelben: a képregényhez képest a sorozat több ponton is eltér; pl. a képregény durvább...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Nem hazudtak, tényleg mini sorozat. Kb. egy óra lehetett az első rész? Hát, nem volt egy nagy eresztés, nem fogott meg úgy, mint Lee és Clementine története. :( És tévedtem, nem Danai Gurira szinkronizálja Michonne-t, bár tény, hogy eléggé hasonlít a hangjuk.

Viszont a creditsnél találni egy hölgyeményt, aki... :)

ja, és QEQEEEQQEQEQQEQEQEQEEEQEQ

[ Szerkesztve ]

(#15) Wolverine válasza Wolverine (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Azóta ellenőriztem; a Steamen pl. kimondottan az szerepel, hogy a mini története arra világít majd rá, hogy hol volt Michonne a képregény 126-139. számai között. Vagyis ez nem kötődik a sorozathoz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) lappa86 válasza Norb€€€ (#14) üzenetére


lappa86
tag

A Nora Magyar név már az S1-nél és az S2-nél is feltűnt.

Always with the negative waves.

(#17) Norb€€€ válasza lappa86 (#16) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Nem kizárt, nem szoktam túl nagy figyelmet fordítani a stáblistára :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.