Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Löncs trélernek ez elég karcsú..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) sixpak válasza .LnB (#1) üzenetére


sixpak
nagyúr

Poor grafika again....kár érte.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3) .LnB válasza sixpak (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem tetszett a grafikája. Nem világmegváltó, de hangulatos. Bár csak a zárt alfában próbáltam. Beta-t már nem indítottam el valamiért. Talán egy akcióban majd beszerzem valamikor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) sixpak válasza .LnB (#3) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lehet igazad van, így videó alapján nem tűnik annyira jónak...főleg egy GTA5 után, pedig az nem mai darab.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5) .LnB válasza sixpak (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt mondjuk nem hiszem, hogy szebb mint egy GTA V (főleg Redux-szal). Más igazából. Hangulatos a táj és a napszak változás a Crew2-ben. És ugye nagyon változatosak a helyszínek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Saját bétás gémpléj. (Xbox One S)

[link]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) rdt89


rdt89
addikt

Nyomtam a Bétáját, de nem adta, pedig előtte 3 órát játszottam direkt az egyel, de az nekem hangulatosabb volt. Na majd a Horizon 4 Ultimate kiadás, addig meg spórolás van rá, mert nem egy kiló kenyér az ára, így kicsit örülök is, hogy a Crew 2 nem jött be. :DD :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.