Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Ez azt jelenti, hogy 1200 DPI alá nem is állítható? 180 gramm? Epic fail.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Vanir


Vanir
veterán

geez

Cefet: Te soha nem írtál el gondolom semmit életed során. :U Az ilyet normális hangnemben is meg lehet írni.

[ Szerkesztve ]

(#3) Cefet


Cefet
aktív tag

"A Harada nevű modell belsejében még egy LED-et is megbújt." ??
Magyarul azért tudtok??

(#4) olle


olle
senior tag

[link]

Váltsuk át a cikkben azt a hüvelyket pls. :)

Amúgy 1200 dpi stb? Tehát felfele 1300-1400 at is be lehet rajta állítani?
Az alumínium váz + pont nálam. De mikor találnak ki egy olyan kényelmes egeret végre amit könnyű takarítani? :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#5) guftabi96


guftabi96
addikt

Száááááznyolcvan?! :Y
Én azért a következő egerüknél az üres réseket a belsejében kitölteném ólommal, biztos, ami biztos...

#KeepFightingMichael

(#6) dobragab válasza b. (#1) üzenetére


dobragab
addikt

180 gramm pipa. 8200 DPI pipa. Lézer pipa. Valós érték nincs: pipa. Parasztvakítás kimaxolva, már csak ventilátor kéne a belsejébe, hangszóró meg masszázspanel.

Azt egyébként az intelligens gyártó sem specifikálja, hogy kábellel vagy anélkül 180 gramm. De a csomagolás pehelykönnyű, hiszen azzal együtt is 180 gramm. :W

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#7) #06658560 válasza Vanir (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Lassan nem jön ki hír, amelyikben nincs hiba.

(#8) olle válasza dobragab (#6) üzenetére


olle
senior tag

Mondok jobbat. :D
A gyártó szerint a hűtőpaszta az periféria. :D [link] Már majdnem elhittem.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#9) Astroboy


Astroboy
őstag

Világító ismeretlen a négyzeten....elméleti-gamer matematikusoknak must have :D

(#10) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Dzsízösz... Tudjátok van(volt) egy szint ami alább, ami alább...

(#11) tecsu válasza b. (#1) üzenetére


tecsu
addikt

Mi bajod azzal a DPI-vel?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12) dobragab válasza tecsu (#11) üzenetére


dobragab
addikt

Az, hogy az A9800 tudása szerint 800-on a legkevésbé szar.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#13) nullpoint


nullpoint
senior tag

Már kezdtem megijedni hogy nincs benne semmi világító villogó szar...

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#14) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ilyenből már annyi van mint a szemét. Minek kell ez?

(#15) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Engem nagyon erdekelne, hogy ki a celcsoport. Marmint az a csoport, akinek odaadsz 15K-t es nem egy kozepes Logitech/Asus , valami belepobb Razer/Roccat jut eszebe hanem aztmondja : ohh van 15K-m, rohanok iksznegyzet egeret venni. Az ilyen gyartokat egyszeruen csak addig buntetnem ameg be nem csodolnek, ha valami, akkor EZ a nagybetus ipari hulladek.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#16) b. válasza -Skylake- (#15) üzenetére


b.
félisten

A legrosszabb az, hogy ez egy kínai tucattermék, fixált lépcsőben állítható DPI vel, aminél a legkisebb 1200 DPI, gagyi, ipari hulladék., kb 10 Eurót ér. Inkább egy Genius vagy A4tech ha már ilyen kategóriáról beszélünk, bár A4tech szerintem ennél jobb egereket is gyárt.
Remélem senki nem fogja ezt megvenni ennyiért a saját érdekéből.
Itt [link] kb 8 dollárért lehet venni ennél jobb, ugyan ilyen minőségű szennyet, de legalább Optikai érzékelővel.

Nem értem mit keres ez a förmedvény itt ezen az oldalon ráadásul Precíz egérnek hogy lehet nevezni ezt.Kritikán aluli, nem szabadott volna erről még írni sem,mert saját magát járatja le az oldal.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) -Skylake- válasza b. (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

Csondben megjegyzem, hogy ez nekem is eleg nagy szivfajdalmam amirol beszelsz. Szerintem egy szakmai oldal (mert a ph igenis egy szakmai oldal kell legyen) feladata nem az, hogy a vilag osszes termekerol cikkek/bemutatot kozoljon. Egy szakmai oldal feladata, hogy a szamara relevans termekekbol (jelen esetben ugye szamtech) ugy szamoljon be, hogy figyelembe veszi a teljes olvasokozonseg penztarcajat , mert sajnos a penz az alapja a szamtechnek is es segit az olvasonak kivalasztani a szamara helyes termeket. A laikusoknak csak ugy segitseg egy ilyen oldal, ha olyan termekeket nepszerusit amit O maga mint szakmai oldal ajanlani tud, a hozzaertok meg le se szarnak egy ilyen egeret pl. Szoval egy szo mint szaz, szerintem is sokkal sokkal jobban szurni kellene az itt megjeleno tartalmat, egyszeruen nem minden termeknek van ertelme es aminek nincs, arrol cikket irni is faszsag. Szoval a baj nem az, ha olcso/beleposzintu termekekrol jelenik meg cikk, a baj az ha a cikk targya egy netto kalap szar. ( a cimvalasztas nalam is kiverte a biztositekot am, a preciz egy mondatban ezzel az egerrel konkretan verlazito)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#18) ribizly


ribizly
veterán

Szomorúvá tesz, hogy egy ilyen hulladékról írnak az oldalon, de a komoly egerekről írást csak a logout-on találni... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) b. válasza ribizly (#18) üzenetére


b.
félisten

szívemből szóltál. Jaffa egértesztjei pedig... :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) Gismo válasza -Skylake- (#15) üzenetére


Gismo
addikt

Célcsoport valószinűleg a 10-14 év közötti gyerekek akik rohadtgémerek akarnak lenni, anyucit lerántják az árával és mivel nem olvasott utána hogy mégis milyet kéne venni, de itt látott egy hírt egy színes szagos (egyébként Spire-höz köthető) márkával ellátott egérről, ami a sok led miatt vérgémerré varázsolja a kis taknyot, így megveszi.

(#21) 5150 válasza ribizly (#18) üzenetére


5150
aktív tag

Valamiből el is kell tartani az oldalt, amit nézel

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#22) tecsu válasza -Skylake- (#17) üzenetére


tecsu
addikt

"Szerintem egy szakmai oldal (mert a ph igenis egy szakmai oldal kell legyen) feladata nem az, hogy a vilag osszes termekerol cikkek/bemutatot kozoljon. Egy szakmai oldal feladata, hogy a szamara relevans termekekbol (jelen esetben ugye szamtech) ugy szamoljon be, hogy figyelembe veszi a teljes olvasokozonseg penztarcajat , mert sajnos a penz az alapja a szamtechnek is es segit az olvasonak kivalasztani a szamara helyes termeket. A laikusoknak csak ugy segitseg egy ilyen oldal, ha olyan termekeket nepszerusit amit O maga mint szakmai oldal ajanlani tud, a hozzaertok meg le se szarnak egy ilyen egeret pl. Szoval egy szo mint szaz, szerintem is sokkal sokkal jobban szurni kellene az itt megjeleno tartalmat, egyszeruen nem minden termeknek van ertelme es aminek nincs, arrol cikket irni is faszsag."

Abszolút egyetértek. Sajnos a Prohardveren már többségbe kerültek a kiszűrendő, "gagyi" cikkek.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#23) tecsu válasza 5150 (#21) üzenetére


tecsu
addikt

Így van, de a gagyiból egyre kevésbé lehet. Értelmes termékajánlók és részletes, ismeretterjesztő publikációk lenne a megoldás.
A reklámblokkolós kunyerálás valószínűleg csak egy ideiglenes mentőöv volt.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#24) 5150 válasza tecsu (#23) üzenetére


5150
aktív tag

A google elég szépen ide dob és sokan csak átfutják a "cikket" akik gyorsan akarnak valamit esetleg ajándékba, vagy csak maguknak. Nem kizárt, hogy egy részüknek nincs inyére végigolvasgatni a hozzászólásokat, ha egyáltalán rákattintanak, az ilyenek mennek és veszik ha a prohardver, vagy hasonló szakavatott oldal azt irta jó és preciz, ráadásul tetszik a formája és még világit is mint egy karácsonyfadisz. Ez mondjuk pont nem, de van olyan is. Vagyis részben egyet értek veled, részben meg ki tudja, vagy működik a dolog és bejön a cikknek álcázott marketing, vagy nem. Szerintem a dolog, jellegéből adódóan többváltozós, ugyanis aki nem nyálazza át a hozzászólásokat és az egér szenzora sem mond neki semmit, csak annyit, hogy "lézer", kellemetlenebb esetben még az is csodálkozást vált ki belőle, hogy egyáltalán VAN szenzora, az 50/50% hogy megveszi egyéb hasonló termékekkel és azok áraival való összevetés, "hozzáértő ismerős" véleményének kikérése után. Vagyis működhet végülis. Más kérdés, hogy ehhez maximum lelkes amatőr szintű usernek lehet lenni, de inkább az alatt, pro gamernek, grafikusnak biztosan nem kellene egy ilyen egér. De ha bemegy egy MM hülyevagy csak nem tudsz róla üzletbe, ott sem kap relevánsabb tájékoztatást az ügyeletes bér rabszolga eladótól, csak amit a főnök kiadott ukászban hogy tolni kell ezerrel, mert van hátul a raktárban 2 raklappal :) Ugyanakkor a prohardver üzemeltetőit is meg lehet érteni, pénzből tartják fent ezt az oldalt is, akárcsak a többit.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#25) nullpoint válasza -Skylake- (#17) üzenetére


nullpoint
senior tag

Sajnos a Ph már jóideje nem szakmai oldal, talán pontosabb képet ad ha úgy nevezzük hogy technikai bulvároldal. Azért szomorú hogy ide süllyedt mert régen ez volt a releváns magyar oldal többeknek ahol utána lehetett nézni a dolgoknak mielőtt vásárolsz valamit. Ma ez úgy néz ki hogy böngészet a külföldi teszt oldalakat, és próbálod kiszűrni az igazat a legtöbbször szponzorált cikkekből és a fórumhozzászólásokból. Ugye nyilván erre az egérre is azért írták ki hogy precíz mert ment a málna a zsebbe.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#26) Vanir válasza nullpoint (#25) üzenetére


Vanir
veterán

Igazából elég betévedni a szakmai topikokba vagy csak simán a Logout-ra, ha nem szponzorált cikkek között szeretne keresni az illető.

(#27) Entaro


Entaro
tag

Megy már erről elég ideje "vita", de az élet kemény valósága az, hogy a szerverre, és leginkább a munkabérre/járulékokra valót nem a legyek hordják össze. Kicsit túlnőtt a lapcsalád a hobbiprojekt szintjén, onnan kezdve pedig ...

(#28) .LnB válasza Entaro (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És normális egér (és egyéb hardver) tesztekre nem kattint a nép, csak az ilyen sz*rokra. Értem. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) Entaro válasza .LnB (#28) üzenetére


Entaro
tag

Nos, gondolom, kapták a Gigabyte szarát, hogy nézzétek itt az újdonság, lehetne írni róla valamit. Holnap meg küldjük az alaplapokat, meg egy nagy kattintható hirdetést. Az hogy te kattintva elolvasod 0 Ft bevételt jelent. Külön háborgás volt, amikor legalább annyit kértek, a hirdetéseket ne blokkolja a nép.

Abban van igazság, hogy az objektív dolgok kezdenek teljesen kikopni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.