Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) greenity


greenity
aktív tag

Mikor pici voltam tanárnéni, mint Anyukám, mikor nagyobb lettem, szabó, mint nagypapám, aztán édesapám kedvében akartam járni és ügyvéd, aztán most meg fizikuskezdemény vagyok :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#22) harry3


harry3
őstag

Orvos, kutató, csillagász, animátor. Az első és második jelenleg folyamatban van, szóval még nem biztos. :)

(#23) escape


escape
aktív tag

Én programozó vagy valami informatikus féle. Jelenlegi végzettségem Informatikus könyvtáros. Az 50% annyira azért nem rossz :DDD

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#24) Traxx


Traxx
őstag

Édesapám után esztergályos akartam kicsiként lenni, középiskolásként orvos, de rájöttem, hogy azt nem nekem találták ki. Most pedig minőségirányítás terén járulok hozzá a GDP-hez :D

Nem érzem azt, hogy félrenyúltam volna vele, szeretem a munkámat :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#25) beleszólok válasza Traxx (#24) üzenetére


beleszólok
senior tag

Apám esztergályos volt nekem is, de gyerekként soha meg nem fordult a fejemben, hogy őt kövessem. Végül IT felé sodort az élet, de mióta kiszálltam a munkavállalók (egyre kevésbé) népes csapatából, sokszor jutott eszembe, hogy ha még lenne lehetőségem új szakmát tanulni, valami olyasmit próbálnék. A lényeg, hogy valami egyedi, kézzelfogható darab kerüljön ki a kezeim közül...

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#26) Traxx válasza beleszólok (#25) üzenetére


Traxx
őstag

Én is éppen az alkotás miatt lettem volna esztergályos, igaz amikor ő ott dolgozott, akkor voltam 10-12 éves max. Még a TSZ-időkben, illetve annak a végén volt ezen a pályán. Bevitt nem egyszer a műhelybe, és élmény volt :) Ja és a volt kollégái közül van olyan, akivel most egy helyen dolgozunk :)

Egyébként a CNC is érdekelne, de csak hobbi szinten, mert a mostani melóm attól jobb, érdekesebb és több van benne hosszú távon, hogy csak otthagyjam :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#27) beleszólok válasza Traxx (#26) üzenetére


beleszólok
senior tag

Melóhelyre bejárni én is szerettem. Akkor is, amikor még kisgyerek voltam és május 1-én be lehetett menni, meg később, mikor már dolgoztam (CSM-ben voltunk mindketten, csak én az egykori ISZI-ben, ő meg pár száz méterrel beljebb :) )

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#28) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jatekprogramokat akartam csinalni. meg epiteni dolgokat. illetve az emberi tudat erdekelt meg. (leforditva: fejleszto / pszichiater kozott gondolkodtam).

vegulis az elsotol annyira nem is kerultem messze, bar inkabb az elmeleti oldalon vagyok. a kognicio meg megmaradt hobbi:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Mindig vonzottak a kütyük. Szerencsére számítástechnika világával korán megismerkedhettem. Ebben képzeltem el a jövőm. Akkor főleg hardverekben gondolkodtam, az érdekelt. Végül kis kitérőkkel ez is történt. Hobbim lett a munkám, foglalkozhattam hardverekkel, építettem/üzemeltettem hálózatokat, érintettem picit a programozás, elektronika világát is. Késöbb ezekre a tapasztalatokra támaszkodva építettem egy kis, pár fős vállalkozást ami ma is kitölti a napjaimat.

Főleg az utóbbi miatt nem vagyok már annyira kocka, de ezen a vonalon mozgunk. Szerintem ez már így is marad a részemről. Azaz mindig számítástechnikával kapcsolatos dolgokból fogom keresni a betevőt :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Juubei


Juubei
újonc

Én űrhajós vagy katona akartam lenni kiskoromban :) de most már szoftverfejlesztést tanulok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.