Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Lehetnének ők is EU tagok most, ha Antall nem írja alá a magyar - ukrán alapszerződést.

(#2) potyautas válasza ^Clown (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Azt hiszem, valamit összekeversz. Nem gondolhatod komolyan, hogy az ukrán-magyar alapszerződésen múlik Ukrajna EU-tagsága.

(#3) ^Clown válasza potyautas (#2) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Te kevered, nem én. Lett volna lehetőség arra, hogy Kárpátalja visszatérjen az anyaországhoz.

(#4) potyautas válasza ^Clown (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem emlékszem ilyen lehetőségre. Az alapszerződés szerintem is elsietett volt akkor, de azt hiszem, 10 évre szólt. Na, de nem ezen a fórumon fogjuk ezt megoldani.

(#5) szablya válasza ^Clown (#3) üzenetére


szablya
tag

... igen

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) ^Clown válasza potyautas (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom, mennyi időre szól, de az biztos, hogy benne van: a két országnak nincsenek területi követeléseik egymással szemben. Mindezt az után sikerült aláírni, hogy az akkori Szovjetunió közölte: a Kárpátokon túli területek sosem tartoztak hozzájuk...

(#7) mm779 válasza ^Clown (#6) üzenetére


mm779
tag

"Mindezt az után sikerült aláírni, hogy az akkori Szovjetunió közölte: a Kárpátokon túli területek sosem tartoztak hozzájuk... "

Erre tudsz valamilyen forrást linkelni?

Én is hallottam ilyenről, de amíg hiteles forrást nem látok róla, addig a "mendemonda" kategóriába sorolom. :U

(#8) Lenry válasza mm779 (#7) üzenetére


Lenry
félisten

a parlamenti jegyzőkönyv elég hiteles?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) potyautas válasza Lenry (#8) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Számomra elég hiteles. A nép nevében, a nép megkérdezése nélkül. Nem egyedi eset.

(#10) mm779 válasza Lenry (#8) üzenetére


mm779
tag

Ez tényleg valósnak tűnik. Csak azon töröm a fejemet, hogy ha nem kötik meg azt az alapszerződést, akkor Ukrajna ténylegesen át is adta volna a területet? Ezt nehezen tudnám elképzelni, mivel többségben rutén a lakosság Kárpátalján.

(#11) Lenry válasza mm779 (#10) üzenetére


Lenry
félisten

nem, biztosan nem adták volna oda az ukránok, valószínűleg poénból dobták fel az ötletet a magyar félnek, hogy aztán az utolsó pillanatban visszakozzanak és a képünkbe röhögjenek, szerencsére eszes politikusaink átláttak a szitán, és gyorsan írtak is egy papírt, hogy nekünk nem is kell az a terület

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) CséZé válasza mm779 (#10) üzenetére


CséZé
őstag

átadta volna, mert nem akart az árvízproblémákkal Európa előtt szégyenkezni. ráadásul azt mondták, hogy Kárpátalja sohasem volt ruszin föld.

(#13) potyautas válasza CséZé (#12) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem győzött meg az indoklásod. Mi van az árvízzel? Ruszinföld persze, hogy nem volt, hiszen a ruténokat nem ismerik el nemzetiségnek az ukránok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.