Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Egsszerűen nem kell lehetőséget adni az összetörésre. Idiótáknak lehet még ez a plexibsem segít.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Nagyanyám "Tavasz" tévéjén is volt ilyen, be is volt repedve, pedig nem is mentem neki...

(#3) [CsuCsu] válasza GreatL (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Gondolom nem jozan felnott emberek miatt letezik. Gyereked majd ketrecbe zarod, hogy ne okozzon kart?

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

TV-re fölösleges kiadás - ablaküvegre való biztonsági fóliát neki! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha ezeknek nekiszalad a gyerek leborul a 'csaba az egesz, akkor meg sokat nem er az uveg. Meg amugy sem latom sok hasznat, olyan helyre kell tenni, ahol a balfekek nem torik szet. :D

(#6) orbano válasza hemaka (#5) üzenetére


orbano
félisten

pl falra lehet szerelni, elég egy kis komódot, és máris nincs para. ettől föggetlenül ez nem olyan húde sok pénz egy ekkora, megmunkált plexiért

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) Jester01


Jester01
veterán

Ennyi pénzért lehet balesetbiztosítást is kötni rá ;)

Ha nekiszaladnak amúgy is esélyes, hogy az egész állványostul plexilapostul leesik és mehet a kukába. Ja látom már másnak is feltűnt ez.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#8) orbano válasza GreatL (#1) üzenetére


orbano
félisten

anyamek egyszer veletlenul a hifiallvany egyik polcan felejtettek egy kezi üvegvágót... megtaláltam. meg a TV-t is, többek között. mert hát megkérdeztem nagyit, hogy ez mi ez, ő meg mondta, hogy üvegvágó. áááá mondom akkor ezt rendeltetésszerűen fogom használni ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) rottenbull


rottenbull
senior tag

Hirtelen azt hittem a banggod kapott magyar nyelvet es azt olvasgatom.

(#10) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Pedig nincs is jobb érzés, amikor a Wii irányítóját nem rögzíted a kezedre és belefeledkezel a játékba.
Utána meg csak jön az anyázás. :D

(#11) Envo_


Envo_
aktív tag

Fel kell csavarni a falra, alá meg valami bútor, és már ~0% az esély hogy szétvered :U

(#12) Z10N


Z10N
veterán

Ugyanitt TV ketrec elado :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#13) pilóta


pilóta
nagyúr

Túl van ez bonyolítva. Kell egy leopárd, oda kell kötni a TV-hez, és aki a közelébe megy, azt megharapja. ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#14) Azur76


Azur76
tag

(#15) Azur76 válasza Azur76 (#14) üzenetére


Azur76
tag

Lenyúlták az Orontól, kb 30 éve megcsinálták már.
Erre mennyi lesz a plexigarancia? :)

(#16) fity


fity
csendes tag

Ilyet csinálhat bárki otthon... Csak egy plexilap kell hozzá meg egy hőlégfúvó

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#17) JKJ420 válasza Azur76 (#15) üzenetére


JKJ420
tag

A mi Orionunkban üveg volt a képcső előtt. Íróasztalra került, miután a TV megadta magát.

(#18) T_Stark


T_Stark
őstag

Ennyiért már sok tv-re lehet kötni balesetre is kiterjedő plusz garanciát, és akkor még egy plexi lappal sem kell elrondítani, ami pl feldőléstől nem is véd.

(#19) bsh


bsh
őstag

"az átláthatóság mértéke 90%, másrészt biztos nem tesz jót a betekintési szögnek, és az esetleges csillogás is zavaró lehet"
vs. drótkerítés: 99% átláthatóság, nem rontja a betekintési szöget, nem csillog.

(#20) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

"Ebből is látszik, hogy nem kifejezetten olcsó, viszont az is igaz, hogy egész hasznos lehet, és még mindig kevesebbe kerül,mint egy új tévé."

És még mindig többe, mint egy ötéves, mindenre kiterjedő prémium biztosítás (15k).

Ez kb egy szint a befóliázva hagyott távkapcsolóval - számomra.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#21) Pötyi válasza bsh (#19) üzenetére


Pötyi
őstag

Haver már vagy öt éve csináltatott méretre vágott védőt a nem olcsó monitorára, csak ő nagyon vékony üveglapot használt. Kicsi fém sinecskék tartják körben, akkorák mint egy köröm. Az egész kasztni leemelhető, lehúzható a monitorról.

A plexinek van egy olyan hülye tulajdonsága, hogy pár év alatt bemattul. Az üveg jobban bírja.

QNX is cool!

(#22) nuke7 válasza Den Hadnagy (#20) üzenetére


nuke7
veterán

ja, sok értelmét nem látom :N

https://youtube.com/user/nuke7

(#23) tecsu válasza bsh (#19) üzenetére


tecsu
addikt

Vagy póráz a gyerekre, az még hatékonyabb. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#24) Reggie0 válasza tecsu (#23) üzenetére


Reggie0
félisten

Villanypasztor a TV kore. Abbol legalabb a gyerek is tanul :D

(#25) Soybex


Soybex
őstag

Nincs sok értelme neki szerintem..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#26) total90 válasza pilóta (#13) üzenetére


total90
veterán

Nekem is mióta ott a T-Rex minden tuti :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#27) awexco válasza [CsuCsu] (#3) üzenetére


awexco
őstag

Nem jó mert kinyitják maguknak rájönnek :(

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#28) pomorski válasza tecsu (#23) üzenetére


pomorski
őstag

:C

(#29) BSOD válasza fity (#16) üzenetére


BSOD
senior tag

Nem olyan egyszerű azért az. Ha élt akarsz, eleve izzószál kell. 40-50-100 centin még úgy sem gyerekjáték.

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#30) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az én Lg-m előtt egy vékony üveg réteg van, és mögötte a kijelző. Gondolom mert marhára tükröződök benne...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

egy újabb "hasznos" találmány ... :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#32) wolfman


wolfman
veterán

A gyerekeket meg az asszonyt porszívóval a lehető legtávolabb kell tartani a drága elektronikai eszközöktől. Tehát tévé közelébe nálam gyerek még a felügyeletemmel sem mehet! Van hogy másznak fel az asztalra, hogy elérjék, de egy jóféle rákiabálás mindig elrettenti őket.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33) rottenbull válasza wolfman (#32) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ne csak kiabalj veluk, verjed is oket.

(#34) Sotho válasza tecsu (#23) üzenetére


Sotho
őstag

A koton még hatékonyabb...

(#35) orbano válasza BSOD (#29) üzenetére


orbano
félisten

plusz a hőlégfúvó, meg a plexilap már majdnem ennyi, és akkor még ott a sok pöcsölés és egy rusnya végeredmény

A vér nem válik VAZZE!™

(#36) pomorski válasza wolfman (#32) üzenetére


pomorski
őstag

Nálunk a gyerekek még csak egy videókamerát ba@@tak szét, de az asszony letudta a dolgot egy ennye-bennyével.

(#37) wolfman válasza pomorski (#36) üzenetére


wolfman
veterán

Haverom anno megvette a Gyűrűk-Ura teljes Exta Változat kiadást díszdobozban. Rohadtul vigyázott rá, akkoriban sokat is megnézte. Egyszer ment haza, anyjához átjött a szomszédasszony, vele a 7 év körüli forma gyermeke. Haver ül le a gép elé, furcsa hiányérzete volt a polcon, semmi jót nem sejtett. Egyszer a gyerkőc jön be a szobába, kezében a díszdobozok, lógnak lefelé, közben koccannak oda mindenhez, éppen nem estek ki a helyükről. Picike szívroham után, kivette óvatosan a kezéből, visszatette a helyére a dobozt/tokokat, a gyerkőcöt kitessékelte finoman, majd megbeszélte a saját anyjával, hogy oda többé egy 25 év alatti ember nem léphet be! De mondjuk ezután a szüleit se engedte szívesen be! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#38) pomorski válasza wolfman (#37) üzenetére


pomorski
őstag

Hát, ha a haverodnak ez a cucc fontos volt, akkor megértem teljes mértékben a reakcióját. (Nálunk az asszony az elnéző.)

(#39) tecsu válasza wolfman (#37) üzenetére


tecsu
addikt

Kifinomultabb ízlése volt a hétévesnek, mint a haverodnak. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#40) jupp008


jupp008
senior tag

Lehet nem feltétlenül otthoni szobába van létjogosultsága, hanem mondjuk amikor szórakozóhelyeken van Tv felszerelve. Kocsma, Kerthelyiséges söröző, boltokba információs megjelenítő stb.

(#41) ttt válasza Azur76 (#14) üzenetére


ttt
senior tag

Ahh, ilyen volt az első színes TV-nk :C . Nem volt két hónapos, amikor elvittem egy házibuliba, mert hát videjódiszkó :DD
Alapból túlélte, de egy jófajta videomagnó kinyírt egy bemeti tranyót. Mit összefutkorásztaqm egy kapcsolási rajzért, hogy tudjam mire is kell cserélni. Megtörtént a csere, mielőtt a családnál lebuktam volna.

Slusz poén: javítás után úgy két napra megtaláltam a hozzáadott kapcsolási rajzot egy szekrényben a használati utasítással a számlája mellett. :P

Nem most vót. :B

[ Szerkesztve ]

(#42) ttt válasza jupp008 (#40) üzenetére


ttt
senior tag

Ott a legtöbb helyen eleve elérhetetlen helyre rakják. De láttam már eleve oda vett, megjelenítő hibás cuccokat is: Nem nagy kár, ha leverik alapon. :C

(#43) Skynet258 válasza rottenbull (#9) üzenetére


Skynet258
veterán

LOL nekem is hasonló érzésem volt... :DDD Már csak a stockfotók hiányoztak, ahogy kínai család mosolyogva nézi a tévét a plexivel, a kutya szomorkodva elbújik, a nagyi pedig hozza a friss pogácsát a családnak, de persze ő is a tévét stíröli, mert mióta ott a plexi azóta jobban látja a reklámokat is... :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#44) jupp008 válasza ttt (#42) üzenetére


jupp008
senior tag

Szerintem még mindig olcsóbb ez a megoldás mint a bosszankodás és új Tv beszerzés.
Hiába nem nagy kár ha leverik alapon van.

(#45) pomorski válasza jupp008 (#40) üzenetére


pomorski
őstag

Persze, mert olyan helyeken a kedves vásárlók/nézelődök/stb. leköpködik a tv-t, meg leszúrják a tv-t, ha olyan hírt látnak benne. (Pl. a mi falusi kocsmánkban... Oda jól jönne egy ilyen kevlárral megerősített golyóálló plexi.)

(#46) tecsu válasza pomorski (#45) üzenetére


tecsu
addikt

Jó hely lehet. Van hangulata. :D

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#47) tailor74


tailor74
őstag

Hát ez tényleg nagyon "hasznos". Vissza a 80-as évekbe. :(

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#48) b.


b.
félisten

Egy értelmes helyen meg 4 K / év rá a törés kár elleni biztosítás, ami azt jelenti hogy képminőség romlás nélkül is, 40 K ért 10 éven át ha lelökném a TV-t a szekrényről, akkor is megkapnám az árát...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#49) optikus válasza b. (#48) üzenetére


optikus
senior tag

aham egyszer majd olvasd el a felteteleket is, az aprobetust...

Buy books not gear.

(#50) nuke7 válasza b. (#48) üzenetére


nuke7
veterán

nem mindegy, hogy mennyi az önrész... :U

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.