Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nocsak nocsak, mégis igaz lenne? De minek kell a nyamvadt ericsson kezét belevinni a dologba, jó tudom fúzionáltak, de akkor is, csak simán Sony PSP with Phone by Sony nem létezhet?

Ja és akkor mivan a PSP2 vel? SOk sok sok kérdés

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) Thome


Thome
addikt

Nem hiszek ebben. Nincs analog? Szerintem fake. Pláne, hogy Sony Ericsson.

(#3) idkfaiddqd válasza CocooN-z (#1) üzenetére


idkfaiddqd
tag

ez biztos nem lesz psp2 nyugi ;) ahhoz túlságosan gyenge lenne.
ez csak ilyen psmobile lesz szerintem,ami csak egy új szolgáltatás,"psp1" játékok mobilosított verziói fognak erre jönni,hogy az androidos népet is le lehessen húzni pluszba még.Valószínűleg az új high-end androidokat így fogják reklámozni: psmobile kompatibilis...

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#4) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

telefon és psp együtt? teccik-teccik. bár azért jó lenne tudni, hogy a mik a specifikációi a psp2nek, és abba lesz-e beépített telefonálási funkció.

(#5) EczkE


EczkE
addikt

Nem tűnik rossznak. :N Persze ha igaz!

Asszem mindenféleképpen!

(#6) ribizly válasza CocooN-z (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Az a helyzet, hogy nem adhat ki a SONY saját név alatt telefont.
Amikor az Ericsson a telefonjaival már nem tudott a piacon érvényesülni (no meg a sony sem nagyon), akkor jött a fúzió és azóta mellesleg az Ericsson nem is foglalkozik a mobilokkal. Szóval lehet, hogy Sony Ericsson lesz rajta, de megnyugtatlak az Ericsson csak névben szerepel majd a készüléken. Mellesleg még azt is meg kell említenem, hogy a fúzió mind a két cégnek csak jót tett mind dizájnban mind pedig minőségben.
Szóval nem létezhet "Phone by Sony" csak SE.

És akkor a hírhez is hozzászólok.
Nem tartom annyira jó ötletnek ezt a dolgot. Minden alkalommal, amikor egy új funkciót tesznek egy telefonba (Wi-Fi, GPS, stb.), akkor az aksi idejét rövidítik meg vele. Így ha ez egybe lesz építve, akkor ugyanazzal a problémával fog küzdeni, amivel az összes jelenlegi okostelefon: naponta töltheted. De tovább megyek: ezt már nem lesz elég naponta tölteni. Hiszen a célközönsége a terméknek nagy ívben fog rá tojni, hogy most lemerült a telefonom, csak a játék menjen. Szóval nem tartom jó dolognak ezt a kombinációt. És bár tudom, hogy az okostelefonokon is lehet játszani, ami nagyon jó, de azt nem azért veszik az emberek, hogy játszanak rajta. Ezt meg nem azért fogják, hogy telefonáljanak, szóval a SONY inkább foglalkozzon valami új PSP kitalálásával (felőlem akár lehet PSP2 is nem érdekel), de ne csináljon olyan felesleges termékeket, ami gyakorlatilag félig használhatatlan lesz...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) h-yle


h-yle
addikt

Inkább a normális PSP2-n melózzanak.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) rx7tomy


rx7tomy
tag

Nem lenne ez rossz, ha igaz lenne, bár ami tuti, nem lenne hosszú életű benne az akksi, ennyi funkcióval, de azért várom mit hoznak ki belőle, mert azért egy Iphone is elmegy heti 2 töltéssel, és akkor már nem csak telefonálásra használja az ember.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#9) csaabz


csaabz
őstag

Lehet, hogy az az 1 Ghz-es proci mar kicsit lassu lesz.
Pontositok, nem lassu, hanem nem eleg gyors...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10) h-yle válasza csaabz (#9) üzenetére


h-yle
addikt

Lószart lesz lassú. Csak nem kéne rá a minden erőforrást felzabáló okostelefon OS. A PSP 333 MHz, és 64M RAM. Ez így alsóhangon 3-4x erősebb HW, és akkor a modernebb architektúrának köszönhető gyorsulást még nem is vettük számításba. Na persze saját (egyszerűbb, butább) OS nélkül ennek legalább a fele el fog menni a rendszerfolyamatokra.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#11) gubacsino


gubacsino
aktív tag

PSP GO jutott róla nekem is eszembe. Az meg hogy handheld + telo együtt ? Ngage ből nem tanultak? Emlékeim szerint elég mérsékelt volt a "siker" Ha még hozzá vesszük hogy a 1.7es PSX (PSONE) emulátor egész tűrhetően teszi a dolgát, akár már ma is 2.1en (SGSen). Nem érzem hiánypótlónak.
Viszont ha az irányító részt le lehetne csatolni és egy QWERTY bill a helyére tenni, ezzel egy teljes értékű ANDROIdos telót varázsolni a kütyüböl , na abban lenne fantázia. Vagy csak külön az irányító részt piacra dobni. (kedves SE! állásajánlattal kérlek PÜ ben keress:)
Elég kevés ez a spec. Korábbi hírekben (pletyka szinten) ez volt a 3.0nak a minimum követelmény.

(#12) Bluegene válasza ribizly (#6) üzenetére


Bluegene
addikt

sztem ha 3-4 óráig lehet vele játszani akkor az már jó

most a gyerek bemegy a suliba esetleg a buszon játszik vele, 3/4-3/4 órát oda vissza(másfél óra), a suliban a szünetekben mondjuk még félórát összesen, bár inkább a társaival dumál, az 2 óra, és ha 3-négy órát tud, akkor meg az már jó

egyébként se mindennap sulinap játszik, ha meg otthon van rádugja tőtőre

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#13) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Szerintem ez ugyanolyan zsákutca lenne mint az N-gage platform a Nokiánál: Az már számtalanszor bizonyította hogy ez nem megy, az ember nem akar COD-ozni egy zsebkendőnyi képernyőn.

Ráadásul, ha nem lesz elég nagy akkor rossz lesz kezelni, ha pedig túl nagy lesz akkor telefonnak nem veszik. Nehéz egy ilyen, nem is beszélve az akkuról meg a rendes támogatásról.

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#14) h-yle válasza Bluegene (#12) üzenetére


h-yle
addikt

Én a kicsi telefon + PSP kombóra esküszöm. A telefon így gyakorlatilag sosem merül le, és addig játszhatok a PSP-vel amíg bírja az aksi, nem kell attól tartani, hogy elérhetetlen leszek.

Ezt csinálnám a PSPhonnal is. A telefon rész csökkentett móddal kapna egy kicsi külön aksit, kicsi monochrome LCD-vel (amin egyébként mindenféle info lenne teljes üzemmódban) így nem kellene tartani attól, hogy lemerül a telefon.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) Tálydi


Tálydi
senior tag

Az nem rossz, hogy XBOX gombok at ír a kijelzőn az utolsó képen :C

Eeeeh, what’s up, doc?

(#16) Morden24 válasza h-yle (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Minek két akksi? Csak a helyet foglalja, töltőelektronikát bonyolítja, meghibásodási arányt növeli.
Legyen benne egy csúszka, amivel megaszondhatom, hogy hány százaléknál vált vissza akksikímélő no game/no egyéb módba, és pont.

Amúgy szerintem ha nem is halott ötlet, akkor is minimális embernek lesz jó. A legnagyobb probléma az akkuidő, ami jelenleg megoldhatatlan, a másik a méret. Egyébként milyen OS lenne egy ilyenen? Android? Mert akkor van egy harmadik probléma is.

Sectumsempra - For Enemies

(#17) Bibby válasza Morden24 (#16) üzenetére


Bibby
addikt

És az Iphone? :U Azon nem kevés ember játszik psp szintű játékokkal.

Ελευθερια η θανατος

(#18) Morden24 válasza Bibby (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mi van vele?
Egyrészt nem kétszer olyan vastag a kézi irányítószervek miatt, másrészt nem Android fut rajta. Nem mellesleg az iPhone is lemerül a sunyiba, ha valami komolyabb játékkal tolod neki.

Sectumsempra - For Enemies

(#19) Def26


Def26
félisten

Épp tegnap mondtam egy cimborámnak, hogy milyen fasza lenne, ha a PSP -be lehetne sim kártyát rakni... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) SWiNEBoY

Elég ronda... :DDD

(#21) HardRic


HardRic
addikt

Elég tetszetős. Kicsit X10, kicsit Vivaz, és nagyon PSP.

(#22) Sunyiló


Sunyiló
csendes tag

azér az utolsó kpen az XBOX-os A és B befigyel a képernyőn xDD Itt bűzlik valami.
Egyébként én ezt a tapipadot lecserélném a picsába egy nomális analog joy-ra.
Másik ötlet pedig hogy nem kellene rá se android, se semmilyen mobilOS...A PSP-nek az XMB-s menüjét kellene továbbdolgozni egy jól használható telefonfunkcióval+email+stb.ami kell....ezzel megoldódna az andoid erőforrásigénye, némi + üzemidő is valószínű lenne. És ez nem is olyan rossz ötlet.(szerintem)

Háj Men... Áj fink icc túú ikszpenzív, iz disz méd of gold, or watt? Szó háu máccs du lyu engedsz a felébül? BY MISIRULEZ

(#23) csaabz válasza h-yle (#10) üzenetére


csaabz
őstag

Ez rendben van, csak gondoltam, ha ma mar egy "atlag" okostelefonba is 1 Ghz-es proci van, akkor nem kellene-e nekik vmi gyorsabbal elorukkolni....
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#24) Bibby válasza Morden24 (#18) üzenetére


Bibby
addikt

Az van vele hogy szeretik az emberek hogy egy játékkonzolt is kapnak a telefonjukba építve.
Android nem értem miért probléma. A vastagság meg szintén nem lehet gond, kapható nem egy csúsztatható érintős telefon, teljesen vállalható a méretük.
Akkuidőről ennyire előre kár vitázni, ha használod úgyis naponta töltögetheted bármelyiket.

Ελευθερια η θανατος

(#25) Morden24 válasza Bibby (#24) üzenetére


Morden24
nagyúr

Android azért probléma, mert közel nincsen az iOS optimalizáltságához, hogy az iPhone-os példádnál maradjunk.
Amúgy kicsit más kategória a kettő. Azok a bizonyos "vastag" telefonok azért vastagok, mert teszem azt bennük van egy fizikai qwerty, és az adott személy azért veszi meg, mert szüksége van rá. Az iPhone-ban, vagy egyéb játékra alkalmas telóban (pl. WP7-es gépek) meg pont az a vonzó, hogy vettél egy filigrán készüléket, ami ráadásul nagyon is alkalmas játékra, magyarán nem korlátozzák le kizárólag a játszani vágyókra a saját piacukat. Ez a készülék viszont megtenné (ilyen fizikai jellemzők mellett), ráadásul kérdéses, hogy egyéb funkciókra (pl. böngészés, e-mail, szoftveres bővíthetőség) mennyire alkalmas, mert ki tudja, milyen OS-t csapnának mellé.

Sectumsempra - For Enemies

(#26) rozsomak96 válasza ribizly (#6) üzenetére


rozsomak96
tag

Válaszolva kommented második felére:

Az iPhone is hasonló, és igen közkedvelt. Szerintem semmi gond nincs az ilyesfajta termékekkel. :K

Say 'what' again!

(#27) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hát ez mekkora hülyeség :D
akkor már az ember vegyen inkább rendes PSP-t mert azzal több a vezérlési funkció + teljesítmény...
de az ára fog dönteni....DE ha csak tényleg lesz ilyen (:

(#28) joey04


joey04
titán

hogy ez mekkora bukta lesz... szokásos SE módon... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) D1Rect


D1Rect
félisten

Fail...

(#30) CurrentValue válasza Bluegene (#12) üzenetére


CurrentValue
tag

látszik hogy csak elmélet amit irsz, valójába a 4. órára tölteni kellett mindenki PSP-jét a suliba, ez a trend és a valóság, PSP töltővel jártam suliba:P

(#31) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

btw,

az alján középen az a két "izé" véletlenül nem az analóg karokat akarja helyettesíteni?

(#32) b4ndee


b4ndee
csendes tag

persze, hogy fake.

1. eleve, hogy néz már ki.

2. most akkor PSP, vagy Android? vagy írt volna a sony egy PSP emulátort Androidra? Minek? Az android megfelelő hardverrel elég erős játékplatform önmagában is, a mostani csúcskészülékek nagyrésze bőven veri a PSP-t, és az Android nyíltságának köszönhetően egyszerűbb rajta a játékok fejlesztése/terjesztése/beszerzése.

3. Azok ott a "földarabolt" X10 gombok felett a Motorola androidhoz használt szimbólumai.

4. Írd be google-ba, hogy playstation phone, és ézd meg a képeke. Lelkes fiatalok mindig is tudtak remek koncepciókat gyártani, Az Engadget-et nem értem, hogy miért foglalkozik ilyenekkel. Ha képeknél rákeresel az iPhone 4-re, még mindig majdnem több fantázia készüléket dob ki a google, mint valódit, pedig már mióta megjelent.

5. Ha valóban PSP játékokat futtatna, akkor SONY néven kéne árulniuk, ha pedig telefon lenne akkor csakis Sony Ericsson néven.

tanulság:
Az elképzelhető, hogy a SE csinál egyszer egy direkt játékra szánt androidos gépet, de annak semmi köze sem lesz a SONY PSP-hez. (és főleg nem így fog kinézni)
de lehet velem fogadni ;)

(#33) b4ndee válasza csaabz (#23) üzenetére


b4ndee
csendes tag

azért az 1GHz nem átlag telefonokban van, hanem bőven a csúcskategóriában.
Ők előrukkolni meg nem tudnak gyorsabbal, hiszen a SE nem gyárt procit, de a Qualcommnál, vagy a Texas Instrumetnsnél sem úgy működik, hogy oké, mostmár az 1GHz kifutott, holnaptól 1,6GHz-s mobil processzort gyártunk, vagy kiadjuk újra a Snapdragon-t fele akkora csíkszelességgel.

csak gondolj bele, 1,5ghz is másfélszeres növekedés volna, és ezt egy tenyérnyi cuccba kell összehozni, egy "aprócska" akksira. Netbookokban mennyivel nagyobb akksi van, mint egy telefonban, és azok sem nagyon mennek többet 1,6-nál.

(#34) ch003067


ch003067
addikt

Szerintem Fail, bár mai világban nem tudni.
Azért jól mutatna egy ilyen cucc a kezemben :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.