Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Azért a játékok lényegi többségét futtatja, a natív felbontás pedig általában majdnem hozza azt a szintet, amit a PS3 nyújtott életciklusa végén (csak ugye a részletesség nem ugyanaz és AA se mindig van). Ha egy háztartásban megoldható a kábeles összeköttetés és a másodlagos TV mondjuk szimplán HD Ready (és sokszor szorul ki az illető a fő TV-ről), akkor hasznos kütyü lesz.

Sajnos azonban ott nem tud teljesíteni, ahol kellene, ez pedig a TV-s funkciók: Netflix nincs (még), NAS-t nem tud elérmi (?), valamint csak .mp4-et játszik le.

Hobbikonzolnak se utolsó azért, főleg annak, aki vevő a japánságokra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

Én inkább maradok a Vita-nál. Már csak azért is, mert nincsenek rajta a PSTV kompatibilitási listáján azok amikkel én játszok. Nem is beszélve a felbontás skálázásáról.

(#3) saelin


saelin
veterán

Ettől valami jobbra számítottam. Nekem nem érné meg, vennék inkább egy vita-t és azt korlátok nélkül használhatnám. Az meg külön fura, hogy nem kapott saját kontrollert, amin legalább lennének olyan érintő felületek, mint a kézi konzolnál. Szeretem a sony-t és a ps-t, de ez egy tákolmány így...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) ImpersonatoR

Ha vitánál működött akkor itt is tudod használni arra, hogy otthon hagyott ps4 rol streamelni a játékokat valahova ahol csak TV van meg net. Szóval nem csak azonos hálózaton működik szerintem. Csak vinned kell magaddal a kontrollert meg a vita TV -t.

Bar ha miden igaz ezt mar tudni fogja egy jövőre megjelenő sony tv alapból is.

[ Szerkesztve ]

(#5) saelin válasza ImpersonatoR (#4) üzenetére


saelin
veterán

Kimondva szépen hangzik, de a valóság nem ilyen. Ha elmész olyan helyre, ahol csak net és tv van, az még kevés. Ahogy a tesztelő is írta bitang net kell alá, ami biztos nem lesz meg... főleg kishazánkat elnézve, de kétlem, hogy külföldön gigabitek repkednének a hotelekben, panziókban, nyaralókban stb. Plusz, ha jól értem ez a tükrözés olyan, mint az androidon, kiküldöd a képet máshova és távírányítod. Most akkor otthon állandóan bekapcsolva kell hagyni a ps4-et vagy készenlétből távolról lehet ki/be kapcsolni a konzolt? Ez nem világos nekem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) ImpersonatoR válasza saelin (#5) üzenetére

Nem kell hozza bitang net. Optikai net kell hozza a ping legyen jo boven eleg a 20/10 es net. Ps4 et eleg stand by modban hagyni es felebreszti amikor kell. Es kikapcsolod amikor nem kell tavolrol. Nalam mukodott annyi hogy nalam meg bnomnel is optikai net volt a masik varosban. Pedig a vitat nem lehet ethernet el rakotni szoval it meg jobb a helyzet ha radugod kabellal.

(#7) Slade92


Slade92
aktív tag

Hát igen... a tabletek és a okos telefonok letarolták a PS Vitát.

(#8) ivana válasza saelin (#5) üzenetére


ivana
Ármester

Semmi baj nincs nálunk az internet sebességgel.

A PS1-s játékokat miért nem skálázza fel? PCSXr-ben gyakorlatilag kenyérpirítón lehet azokat fullHD-ban nyomni (kb. athlon 64 x2 és 8600GT volt azt hiszem), szerintem bőven menne ezen is, és úgy nem olyan idegesítőek, mert alap felbontáson még a PSP-n is ocsmányak.

(#9) D.Va


D.Va
senior tag

Egy JACK kimenetet igazán rakhattak volna rá... :U

(#10) ivana válasza D.Va (#9) üzenetére


ivana
Ármester

Ha úgyis csak hdmi kimenet van rajta akkor semmi értelme. Ha nincs hangszóró a kijelzőben és hdmi-s, akkor van rajta jack (ilyen a monitorom), ha meg TV akkor van hangszóró is, meg jack kimenet is, ami lehet vonal, vagy fejhallgató is (legalábbis a sony TV-nken így van).

(#11) D.Va válasza ivana (#10) üzenetére


D.Va
senior tag

Nekem viszont van egy HDMI-s projektorom, amiben sem hangszóró nincs, sem hang kimenet...
Tehát hiába dugom be a HDMI-t, a projektorból nem tudok hangot varázsolni, szóval nem tudok semmilyen hangot rákötni... HDMI-s erősítőm sincs... :W

Ha lenne rajta Jack akkor simán rákötném a STEREO-mat, vagy a 2.1-emet...

[ Szerkesztve ]

(#12) Mister_X válasza D.Va (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

DualShock 4-en van jack csati.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) D.Va


D.Va
senior tag

Na ez már megoldás lehet, bár úgy látom hogy nem mindegyiken van....

(#14) Duree


Duree
veterán

Ez az a twermék amit kár volt megtervezni,legyártani,eladni,ennyi pénzért.

duree54

(#15) D.Va válasza Duree (#14) üzenetére


D.Va
senior tag

Azért ez marhára nem igaz... egy használható médialejátszó is kb majdnem ennyibe kerül... de emelett ez még játékkonzol is... szal rohadtul nem drága ennyiért... :U

[ Szerkesztve ]

(#16) Duree


Duree
veterán

Igazából nem értek veled egyet,de ezen ne vesszünk össze.

duree54

(#17) Mister_X válasza D.Va (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A gond ott kezdődik, hogy a PSTV nem használható médialejátszó ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) Slade92 válasza D.Va (#15) üzenetére


Slade92
aktív tag

+ joystick ha nincs hozzá
+jó árasított vita memóriakártya

(#19) mepet


mepet
addikt

Jár hozzá a Worms!!! Ezen nem érdemes átsiklani. Aki olcsón, PS4 kontrollerrel akar a lapostévén worms-özni, annak igencsak jó ajánlat!

(#20) tl-x


tl-x
őstag

Én most rendeltem egyet 19.900ft ért. Van PS4-em és Vitám is. A második TV-m HD ready arra lesz rákötve, akkor fogom használni amikor nem jutok a nagy TV-hez. A Vitához meg maradt egy felesleges 4 gb-os kártyám ami megy ebbe bele. Kiváncs vagyok. Lehet veszek majd hozzá később egy plusz kontrollert is.

(#21) danih


danih
addikt

Media Markt-ban még el lehet csípni egy-egy darabot, 5.990-ért szórják.
3 játékkal, ennyit megér.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.