Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én nem értem hogy miért kell egy vacsi új konzolon frissítésekkel kezdeni.
Ha fél éve elstartolt volna akkor azt mondom oké, de így...furcsa nekem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Sub-ZeRo válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert foglalkoznak vele, javítják a hibákat. Nincs ezzel baj, addig, míg jó a frissítés, vagyis nem vágja tönkre a konzolt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) whYz válasza Sirandrish (#1) üzenetére


whYz
addikt

Pont ezert kell frissites, mivel meg vadonat uj igy sok hibara csak most derul feny. Biztos sokat teszteltek, de azert mas elesbe.
A masik, hogy amiota elkeztek gyartani a ps4-et, azota folyamatosan dolgoznak az ujabb extra funciok bevezetesen, nem allt meg az elet. Sok ilyen frissites lesz meg szerencsere. :)

Az osszes uj konzolon volt hasonlo hiba a tulterheles miatt, xbox, wii u stb...
Ez teljesen normalis, aki ennyitol kiakad az vegye meg kesobb.

(#4) Sirandrish válasza Sub-ZeRo (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

A konzol jóformán még meg se jelent de már foltozgatják? Ejnye..
Értem én hogy foglalkoznak vele, és hát b*ssza meg..foglalkozzanak is vele még vagy 8évig, de számomra akkor is furcsa hogy látszólag kiadnak egy "hibás" gépet, ami valószínűleg már akkor hibás volt mikor rábólintottak a tömeggyártásra, máskülönben nemigen lenne 0day patch..sőt..ez már talán minusz1day patch :D

whYz Nem akadok ki, csak furi. Megvenni semmiképp sem veszem meg teljes áron. :N

Már annyira nem hoz lázba a gamer bulee mint 5-10éve :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) gbors válasza Sirandrish (#1) üzenetére


gbors
nagyúr

mert a gyártásba menő SW verzió minden bizonnyal megkapta a clearance-t, amint a kritikus hibáktól mentes volt. 1-2 hónap time-to-market jeleneg ezen a piacon nagyon sok dollárt jelent, úgyhogy nincs semmi meglepő abban, hogy így nyernek időt.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#6) kovsol


kovsol
titán

(#4) Sirandrish
Kb az összes PC játék kijövetelekor is van első napos javítás. Mivel a fejlesztés nem áll le a gyártás elkezdésével, hanem folyamatosan fejlesztik tovább.

Egyéb hír:
PS4 has sold over 250k PS4s in the UK
PS4 fastest-selling console in UK history

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7) Sirandrish válasza kovsol (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ez is nagyon szomorú...legalábbis számomra.
Anno mikor kezdtem ez az egészet nem voltak ilyenek. Persze tudom hogy változnak az idők de nah :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Ha van probléma akkor azt javítják a japánok amilyem gyorsan csak lehet. Probléma?
Ne kelljen már közhelyesen a konkurencia -szintén nem zökkenőmentes- indulásával példálózni!
Mire nálunk kapható lesz már minden nagyobb gond meg lesz oldva, örüljünk neki...

(#9) vhunor


vhunor
őstag

Azért az látszik, hogy az MS infrastruktúrája kicsit komolyabb terhelésre lett tervezve, mert ott igen kevés ilyen típusú Live gond volt, ha volt egyáltalán.

(#10) Lei559 válasza vhunor (#9) üzenetére


Lei559
tag

Nem is kapott akkora rohamot a felhasználóktól mint a Sony. :)) Szóval a fene tudja h az MS mennyire lett volna stabil. :N

(#11) ._.Dante._. válasza vhunor (#9) üzenetére


._.Dante._.
tag

Már amennyiben nem lehet hibának nevezni, a nem induló multit, a nem működő letöltést, feltéve, ha elindul, és nem füstöl el a masina. :(

(#12) g4mer válasza kovsol (#6) üzenetére


g4mer
senior tag

Nagyon jó konzolt dobtak össze, nem véletlenek ezek az eladási rekordok. Magyar rajtra vagyok kíváncsi,hogy fog helytállni.

Sic Parvis Magna

(#13) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

http://bit.ly/1hsPrzP

Killzone nyereményjáték.

[ Szerkesztve ]

(#14) Madwe válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Madwe
nagyúr

De itt nem hibák kijavitásáról van főleg szó, hanem új funkciók betételéről, amik a gyári sw-en nincsenek még rajta, de idővel kész lettek vele... Nincs ebben semmi furcsa s sajnálni való, ha jól kezeli, kész van az sw olyan szinten hogy fut s frissíthető? akkor mehet a már kész hwra tömeggyátrásba, eltelik közben pár hónap, még jó hogy foltozgattják bővítik közben! Vagy toljanak az egészre? vagy csak akkor kezdjék el a gyártást amikor már friss az sw? minek ha frissíthető? a világon így is kb rögtön elfogy s hiánycikk lesz, most vagy még kevesebb lett volna kész vagy sokkal késöbb jelent volna meg - de akkor is jöhetett volna még hozzá frissítés... Wii u-nál ami volt az para, mert ott ugyan day 0 patch kellett, de erről nem nagyon beszélt a gép, sokan azt hitték lefagyott-kihúzták konnektroból - tönkrement... szóval ha nincs jelezve user felé az cink, amugy nem...

Az már inkább cink amit szintén internetnek köszönhetünk hogy egy csomó játék félkészen jelenik meg s nem működik, na az szégyenteljes... De ezek a konzolok egyelőre úgy tünik rendben vannak, csak kell hozzá egy must have patch (gyártás miatt ma már kb elkerülhetetlen) no meg innetől kezdve jöhetnek a plusz funkciók :)

(#15) g4mer válasza WongFeiHong (#13) üzenetére


g4mer
senior tag

Ügyes trükk ;] , de azért köszi, likeoltam is gyorsan :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16) joysefke válasza Lei559 (#10) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

2x Annyi X1-et adtak el fekete pénteken Amcsiban, mint PS4-et, tehát az X1-et lényegesen jobban vitték.

(#17) kovsol válasza joysefke (#16) üzenetére


kovsol
titán

Gondolom annak a hírnek azt a részét nem olvastad el (vagy nem is említettek abban amit olvastál), hogy a PS4 csak nagyon limitált számban volt elérhető a fekete péntek alatt, így ennek tudható be a kevés eladott példány.
De amúgy meg mindenki vegye amit akar, amíg én is vehetem amit én akarok :) Kezd uncsi lenni egy az X1 vs Ps4, mindenhol ez folyik a csapból is.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18) Lei559 válasza joysefke (#16) üzenetére


Lei559
tag

Úgy nem volt nehéz nekik , h csak szinte csak X1et lehetett kapni az USAban , mert még az alapkészlettel vannak tele a polcok. Egyik barátom aki jelenleg kint él mondta is , h X1et akkor vesz amikor akar.. PS4ért meg már 2014be nyúlnak el a sorok. ;)

(#19) velizare válasza Sirandrish (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

Az idők tényleg változnak, és ma már nem akkor adnak ki egy hardvert vagy egy szoftvert, amikor elkészül, hanem amikor letelik a fejlesztésre szánt idő, vagy elfogy az arra szánt pénz. A fejlesztés meg olyan, hogy jellemzően lassabban halad, mint eltervezték, ezért mindig lesz, ami kimarad. Mivel ez egy elég jó biznisz, biztosan van elképzelésük arról is, hogy három év múlva mit szeretnének, hogy tudjon a kütyü.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20) Slade92


Slade92
aktív tag

PS Network amúgy se szokott a toppon lenni!
(Ezt 5 év tapasztalat után mondom!)

(#21) Rigel77 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Rigel77
tag

Nem értem, hogy mit nem értesz.

Az a gép fizikailag lehet 3 hónapja készült. Mert nem tegnap előtt gyártottak le 1 millió gépet és teleportálódtak ide Európába. A gép hardverileg rendeben van. A Fw kell csiszolni. Új funkciókat bele rakni. De ez előre így van tervezve. Van egy ütem terv és azt be is tartják. Megvan minek mikorra kell elkészülni. Az FW meg úgy is folyamatosan lehet és kell is csiszolni. Ha most mindent egyből bele akartak volna rakni akkor kb 2015-re készült volna el.

De igaz ez a programokra, telefonokra, oprencerekre, játékokra stb stb.

Ilyen a világ, felgyorsult. mindent optimalizálnak. Nem csak egy kalapból varázsolódik elő a termék.

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.