Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Egyébként a témához szólva olyan egy éve már nekem is feltűnt, hogy egyre kevesebb kedvezményt adnak az előfizetéshez...
Gyakorlatilag ma már tényleg ott tartunk, hogy olcsóbb megvenni a telefont egy gsm boltban, akár sufnigsm-ben is, mint szolgáltatónál. Tehát nem hogy kedvezmény járna a 2 éves hűség előfizetéshez, hanem még többe is kerül a telefon.

Olyan 3 éve lehetett mikor megvettem az LG P500-at 19.000 forintért. 5k-s előfizetés 2 évre. Akkor ez a telefon 45k volt használtan! Gyári független árára nem emlékszem.
Aztán olyan 1,5 éve vettem a Sony P-t 77k-ért 3k-s előfizetéssel 2 évre. Akkor olyan 100k körül mozgott gyári függetlenül.

Most meg az van, hogy az iPhone 5S 8k-s előfizetéssel a T-nél 250.000 forint, az Expansys-nál függetlenül ugyanez a 64GB-os típus "csak" 220.000 forint.
A havi 12 ezer forintos előfizetésnél kerül csak annyiba a telefon, mint az expansysnál függetlenül. És efölött a 15 meg a 20k-s előfizetéseknél lesz csak lényegesen olcsóbb. De van olyan készülék ahol még ez sincs meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.