Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) izriot


izriot
tag

Azért a szervizesek is alkotnak néha. Anno, mikor lejárt a PIII gépemre a garancia, feltéptem a plombát, hogy kitakarítom. Amit először találtam az egy bazinagy jegyzettömb volt : ) Ez még csak mókás volt, aztán az asztalfejelgetés meg facepalm csak azután jött, mikor megláttam a processzor környékét. A jómunkásember annyi pasztát nyomott a procira, hogy még az alaplapra is kifolyt és az idők során szépen megkövült. Valahogy úgy mint a fentebbi fényképen, csak nem volt olyan körültekintő, hogy mindenütt bekenje, hanem csak simán odavágott egy spaklinyit. Biztos gondolta gyó lesz az : )
A durva, hogy nem valami utolsó dzsunka boltban vettem, hanem egy elég elismert üzletláncba, akik a különböző PC-s magazinokban hírdettek.
Amúgy jó írás.
Régebben olvastam hasonlókat Kürt oldalán. Pl túravezető csóka vmi nagyvállalatnál gondolta jól megmutatja majd az informatikus tanoncoknak náluk micsoda tuti NAS van, kihútozz egy hotswap vinyót, láss csodát világ; megy minden tovább. Azzal nem számolt, hogy épp karbantartás volt és egy már ki volt húzva, kettőt meg már nem tűrt meg a raid tömb :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.