Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Inkább mesterkélt. Kicsit se feltűnő, hogy minden műsorban kötelezően van egy ilyen emberke.

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

szerintem nem tud énekelni, persze kell a nézettséget tartani szerencsétlen sráccal.

(#3) Kalandor válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kicsit se feltűnő, hogy minden országban kötelezően van egy halom ilyen emberke.

(#4) Huma válasza Gergő_ (#2) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem sincs túl nagy tehetsége az énekléshez. Ha megnyeri akkor egyértelmű bunda. Kivéve, ha egy tehetséges énekes sincs a versenyzők között.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Jhonny06 válasza Kalandor (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az ott éneklők alig pár százaléka kerül ténylegesen a műsorba, amit majd leadnak és mivel nem nagy szám, ahogy énekel, ezért egyértelműen a nézettség miatt teszik bele, mert erre vevők az emberek. Azt hittem ezt nem nagyon kell kifejteni, de úgy látszik mégis.

[ Szerkesztve ]

(#6) HuMarc válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


HuMarc
addikt

Ezzel egyetértek. A magyar tehetségkutatókban is mindig kell lennie középkorú családanyának, kisebbséginek, határon túlinak és esetenként fogyatékosnak is. Ez hozza a pénzt... Mert ez az egész a pénzről szól :(

Én elfogadom, hogy fogyatékosként nagyon nehéz élni, de attól, hogy tud énekelni, még nem lesz több valakinél, mint aki nem tud.

(#7) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Ezek a tehetségkutatók nagyon sok esetben nem a tehetségről szólnak, hanem az üzletről..

De én ezt a fiút tisztelem, mert van ereje kiállni, készülni és előadni egy produkciót, amiben nem ő a favorit... Nem otthon ül keseregve, mert nincs keze.. Hanem próbál valamit kezdeni, amit tőle kitelik, kitörni abból amilyen helyzetbe született..

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8) Kalandor válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elnézést kérek, én nem vagyok ilyen művelt, bennfentes, és leleplező könyveket sem olvastam.

(#9) Jhonny06 válasza Kalandor (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hiába poénkodsz ilyen erőltetetten, teljesen egyértelmű, hogy ezeket az embereket a nézettség miatt teszik bele. Ne legyél már ennyire naiv baszki..

(#10) Vakegérke válasza PindurAnna (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is tisztelem ezt az embert, hiszen nincs okom nem tisztelni.
Azonban hadd ne essek hasra, hadd ne zokogjak az X-faktor kapcsán pusztán azért, mert rokkant.

Igen, ki akar törni. De miből?
Végtagjait nem kapja vissza ebben az életében, tehát marad a mocskos anyagiakkal foglalkozó gondolatom...

Pár órára sztár lett. Megérdemelte? Nem.
A könnyüket ontók sem gondolhatták komolyan, hogy valóban azért pityeregtek, mert megszorult a szívük az előadás hallatán.

Mi marad?
Lennon csodálatos szerzeménye, és egy szánalmas ember.
A szerzemény valóban csodálatos, azonban az előadás szerintem kimondottan pocsék.

Adott egy rokkant, aki valószínűleg nem a tehetsége, tudása okán került adásba, hanem pusztán szánalomból.
Épelméjű dolog ámítani őt, megcsillantani a lehetőséget, amely csak álom marad? Nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) maláj


maláj
őstag

annyi itt az "okos" ember, hogy menten kihullik a hajam ...

(#12) Vakegérke válasza maláj (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mielőtt megkopaszodnál, elmondanád, hogy mi a véleményed?
Vagy "csak úgy" mondtál valamit?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) maláj válasza Vakegérke (#12) üzenetére


maláj
őstag

ha nem látod az előző 10+ hsz.-ban akkor felesleges leírnom ...

(#14) Vakegérke válasza maláj (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pont azért kéne kifejtened, mert vagyok olyan buta, hogy nem látom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.