Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) Spoortcyty


Spoortcyty
tag

Én sem értem, hogy mi lehet az a feature ami hiányozhat a stock androidból, mondjuk az S4 esetén. :N Valaki tényleg szívesebben hadonászik a telefon fölött görgetés vagy lapozás végett? 1-2 esetben jó elsütni, de szerintem nem több mint parasztvakítás, egy fejlesztés, amit még más nem csinált, ami miatt középpontban volt az s4 a keynote után, és amit megkellet lépni, hogy az s3 fölé tudjanak kerekedni. S voice/voicedrive/health/translate vicc, különben is ezekre a funkciókra mind elérhető app a playben. Samsung hub, tényleg használja valaki? Illetve baj ha nem áll meg a videó ha félre nézek?:DDD ez nem szempont egy telefonnál. Kameraszoftverben van hdr, panoráma, 360 panoráma, vaku, előlapi kamera, videó. Nálam ezek miden igényt kielégítenek, talán a videózás közbeni fotózás egy mínusz.
Szerintem akinek undora van a túl színezett, randa ikonos touchwiztől, és nincs szüksége a gyakran oké ,hogy van de mégis minek extra szolgáltatásokra, annak jó választás lehet, ha megtudja oldani a készülék beszerzését. :K

[ Szerkesztve ]

nexus5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.