Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Örülök, hogy volt, aki végigolvasta az agymenésemet! Köszönöm mindenkinek! :R

(#4) 66zio: Nyilván én sem arra gondoltam, hogy kizárólag telefonálásra (ámbár olyat is ismerek). Én is ránézek időnként az időjárásra, menetrendre (ha utazok valahová), vagy e-mail-re, ha fontosat várok. Volt már, hogy telóról hallgattam zenét, vagy azon olvastam, mert a célszerszám otthon maradt, de jellemzően telefonálok.

(#5) Blindmouse: Te vagy az a felhasználó, aki azért vette ezeket a kütyüket, mert tud vele mit kezdeni. Nyilván ez beállítottság kérdése is, de a legtöbben csak megveszik.
Optikai meghajtóval kapcsolatban viszont nem értek egyet. Rengeteg munkát kell leadnunk nagyobb cégeknek, vagy a földhivatalnak, ahol a végleges munka teljes dokumentációja megy az irattárba, beleértve a digitális anyagot is CD-n, vagy DVD-n. 3-4 hónap alatt elfogy 100 CD és vagy 50-60 DVD.

(#6) Syl: Nekem is eszembe jutott magamról az: "Akasszuk fel a szélsőségeseket" falfirka! :DDD

Nem Pityu találta ki a tabletet. Már vagy 10 éve találkoztam az elsővel (HP volt), amit még tollal kellett nyomogatni, de volt hozzá egy billentyűzet is, amit rá lehetett csatlakoztatni amiben pót akku is volt (ismerős felállás?). Időjárásálló volt és masszív. Építőipari felhasználásra szánták.

(#7) Vakegérke: Te Egérke. Konkrétan 3D filmeket is nézel? Én még moziban sem láttam egyet sem! :D Nem vonz a dolog. :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.