Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Szerintem nem feltétlen csak vér gamerek vesznek ilyeneket... Hanem akármilyen nehéz elhinni van akiknek bejönnek az ilyen világítós cuccok! Én pl egyáltalán nem játszok már vagy 3éve, de előtte is már csak havi 1-2 alkalommal... igaz valamikor 10 éve rengeteget játszottam, de így 30 évesen már nem igazán vonz és időm sincs játszani, az utolsó játék amit végig vittem az a Wolfenstein The New Order volt kb 3 éve! Azóta egyetlen 1 játékot próbáltam ki az új Doomot! :) De kb a 3. pálya után meguntam és azóta semmi, jelenleg nincs is játék a gépen! Viszont ha tehetném egész nap gépeket építenék meg tuningolgatnék... szerencsére azért építgetek is gépeket haveroknak munkatársaknak, és igaz hogy csak fészbukra használom a gépet de mégis kell hogy legyen 1 erős gépem és hogy minden világítson mert egyszerűen szerintem jól néz ki. A gépeimmel én soha nem menőztem hisz ki se írtam sehol hogy pontosan ép mi van, és az előző 2 gépem le se fotóztam. Szóval csak is magam miatt kellenek! Számomra a gép a szoba dísze :D

Amúgy amint lejjebb mennek a memória árak eladom a mosatni komplett gépem és építem az újat, remélem nyáron valamelyest esnek a ram árak. Akkor veszek TridentZ RGB ramokat, valami szép ledes lapot, 1 pici pentium G4560 at mert netre az is bőven elég, bár jó nagy visszalépés lesz a mostani 12 szálashoz képest :) Vga 1 használt giga xtreme gtx970-et keresek majd , amire totál nincs is szükségem, igp is elég lenne, de ezeken a kártyáknak rohadtul tetszik a dizájnja, a 3db RGB venti körüli világítás :) ehhez majd pont fog menni a 3db ugyanígy karikába világító thermaltake riing rgb venti, egyedi merev csöves vízhűtés csak a cpu-ra, természetesen uv folyadék és világítós cpu blokk, t- virus tartály, mindez 1 nyitott thermaltake core p3 házba :D legalábbis ez a terv, lényegébe most is meglenne rá a pénz de hiába imádom a világítós cuccokat , biztos hogy nem fogok 70 ezret kiadni 16gb ramért, mikor fél éve fele ennyibe se kerültek... szóval várok! Legalább közbe a használt vga ára is lejjebb megy, csak a ventik miatt az is elég nagy kiadás, de hát az muszáj, a nélkül túl üres lenne a gép, meg tényleg rohadtul tetszik, az új 1000es szériából 1 kártya se néz ki fele olyan jól se :( Egyéb kiegészítők most is ledesek, billentyűzet, egér és egéralátét is :) Ez a új gép szerintem egyáltalán nem lesz gamer, legalábbis teljesítményre biztos nem! Főleg nem a g4560al... ha nem érdekelnének a ledes cuccok és a vízhűtés ami szintén csak dizájn elemként kell, akkor 2-3x jobb gépet vehetnék ebből a pénzből. De nekem sokkal fontosabb a dizájn! :D
Én pl utálom a piros szint, így 1 csomó hardvert azért nem veszek meg mert piros, ráadásul valamiért kb majdnem minden piros :W márpedig ha valamin van 1 foltnyi piros az nekem már kizáró ok! A fekete, kék és zöld cuccokat szeretem, meg mostanság a fehéret, a zöld kb kihalt, hirtelen nem is tudok értelmes zöld alaplapot mondani, de más hardverek se nagyon vannak zöldbe... kék is csak elvétve, pl ezért nem váltottam 100 éve alaplapot és így procit se mert nincs 1 számomra tetszetős lap se, vagyis akad kb 2db de azok 100 ezer környékén vannak... 1 éve már azon is gondolkoztam hogy veszek 1 asrock z170 extreme 6-ot, leszerelem a bordákat, kiütöm belőle a réz toldásokat és átfújom kékre, meg a matricákat is újra nyomtatom 1 dekor üzletbe kék színbe, akkor az úgy megfelelne :D De mostani fekete - fehér lapok nem is olyan rosszak.. :) Bár biztos kevés embernek számítanak ennyit a színek meg a ledek, haverjaim szerint hülye vagyok! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.