Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

hamarosan azert szednek penzt, hogy nem lesz benne.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) Tian66


Tian66
senior tag

Igaz, hogy nem muszály megvenni, de már hullik a hajam az RGBtől.

(#3) schawo


schawo
titán

Itt már évek óta divat

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4) Depression válasza schawo (#3) üzenetére


Depression
veterán

Milyen jól mutatna a teljesen zárt házamban. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) Kanczy válasza Tian66 (#2) üzenetére


Kanczy
veterán

Muszáj :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) tserrof77


tserrof77
senior tag

...ha majd a hűtőfolyadék világítása is szinkronizálható lesz az Asus Aura Sync és MSI Mystic Light Sync világítási rendszereivel, akkor megveszem!!!négynégy ;] ;]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#7) tailor74


tailor74
őstag

Igényesen vannak megcsinálva, kivételesen nem hurrogom le az rgb megoldást. :DDD

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#8) macilaci78 válasza Depression (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy passzív konfigban. :DD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

En imadom a ledes cuccokat, de tenyleg kezd kellemetlenul sok lenni :D

-

(#11) Lacok


Lacok
őstag

Így biztosan jobban hűt. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) imibogyo válasza #68156416 (#10) üzenetére


imibogyo
veterán

Szerintem csak annyi értelme van, hogy van aki nem szereti ha az egész gépe világít (pl. esti gépezésnél elég kellemetlen). Így aki szeretne valamennyi világítást, de nem szeretne teljesen világító gépet, annak ezek a cuccok jó megoldások lehetnek. Elég szolid megoldásokat lehet így kreálni.

Én sem vagyok egy RGB fan, sőt most is nulla extra fény van a házamban, még ventik sincsenek, amik világítanának, csak annyi LED világít, ami elkerülhetetlen (alaplapra van forrasztva stb.), de mondjuk ezen mostani cikk témáját adó kütyük elég visszafogottnak néznek ki. El tudom képzelni, hogy ezek élőben is jól mutatnának. :K

(#13) scope2007


scope2007
addikt

Na ez nem gagyi végre
Phanteks mindig jókat alkot :)
Talán kompakt cpu hűtést is kiadnak, akkor instant cserélném a corsairt xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#14) carl18


carl18
addikt

Világítást olcsón megoldják de elég szép felárat lehet belőle beszedni, még a hülyének is meg éri! :Y

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Lassan már a DVD meghajtókon is lesz díszkivilágítás... És még lehetne sorolni...

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#16) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#17) 8th


8th
addikt

Nagyon oláh.

(#18) scope2007 válasza TaaT (#16) üzenetére


scope2007
addikt

ezt csekkoltam pár napja bangoodon :D
tuti onnét van :DD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#19) DigitXT válasza TaaT (#16) üzenetére


DigitXT
félisten

Most miért, ez aromaterápiás...:))

ON: nálam évek óta a vízhőmérséklettel változik a tartály világításának színe:
mi más lenne, mint RGB LED? Szerintem hasznos tud lenni. CPU blokkon...
Ízlések és pofonok. De van olyan gyártó, aki már komplett kijelzőt integrál rá.

Psychopeti: lassan? A TV-ken szintén évek óta van. Valami ambipur néven.:DDD
Ja nem. Ambilight.:))

[ Szerkesztve ]

(#20) TaaT válasza DigitXT (#19) üzenetére


TaaT
veterán

Jól néz ki, tetszik ez a megoldás. :)

scope: Még szép hogy a kínaiak csinálják. :K

Give them hell Ukraine!

(#21) Nwis86 válasza tserrof77 (#6) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Ez elhamarkodott kijelentés volt! :D

RGB fitting folyadék világítás!

Amúgy én imádom ezeket az RGB-s cuccokat, vagyis nekem a sima kék vagy zöld led is bőven elég lenne a lényeg hogy világítson! Ha sok felesleges pénzem lenne akkor mindent lecserélni ledesre... sőt hiányolom még a ledes hdd-t pl lehetne plexi burkolata ahol be lehetne látni a tányérokhoz és ott lenne a led :) vagy van nekem ledes usb teló töltő kábelem amibe ilyen 1mm vékony fény szalad végig ahogy tölt a teló, rohadt jól néz ki, na ilyet igazán bele építhetnének a tápkábelbe, tök jól nézne ki, olyan lenne mintha látni lehetne ahogy áramlik az áram a tápból a vga-ba, lehet le kéne védetni az ötletem XD

Amúgy nem ledes cuccokból 100x annyi van mint ledesből, szóval mindenki olyat választ ami neki tetszik, de akár ki is lehet kapcsolni... csak sajnos ledesekért elég nagy felárat kérnek, pedig 1 led még ha rgb az is filléres tétel :(

[ Szerkesztve ]

(#22) TaaT válasza Nwis86 (#21) üzenetére


TaaT
veterán

"hiányolom még a ledes hdd-t"

;)

Give them hell Ukraine!

(#23) scope2007 válasza Nwis86 (#21) üzenetére


scope2007
addikt

Ilyet? :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24) Tuttu


Tuttu
csendes tag

:C Nagyon jó! Akkor várom az első RGB-s SSD-t vagy a világító kábeleket! Ezeken kívül mindenből van világítós! :W
Mint, ha ez jelentené, hogy a termék megüt egy olyan mércét ami nem mindenkinek van és ezzel menő leszel meg ez prémium cucc. Perifériából biztos így van! Ha világít, akkor az game-er és jobb és minőségibb és....
:F

(#25) schawo válasza Tuttu (#24) üzenetére


schawo
titán

game-er
:)) az er képző nem magyar, hanem eleve angol :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#26) Komplikato válasza Tuttu (#24) üzenetére


Komplikato
veterán

Le vagy maradva, ledes USB meg SATA kábel évekkel ezelőtt is volt már, maximum majd az is RGB LED-es lesz. Amúgy bizonyos mértékben lehet hasznos a "karácsonyfa" eszköz, teszem zt pirosan világít ha meleg a proci vagy a VGA, kéken pislákol ha kaptál üzenetet Skype-on, zölden villan ha jött email, stb. De ezek egyikéhez sem kell az alaplapnak, hűtőnek, háznak, billentyűnek, meg egyebeknek is világítania. Amit én nem tudok értékelni az az amikor a billentyűzet oldalai világítanak, vagy pláne a billentyű közök, mert így pont a billentyűzetet nem látni tőlük, meg minek? ;]

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#27) schawo válasza Komplikato (#26) üzenetére


schawo
titán

És a proci világításából akarod megtudni, hogy van-e skype üzeneted?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) F e Z o


F e Z o
veterán

Durván túlárazott cuccok, ráadásul nekem előítéleteim is vannak a plexi tetőkkel kapcsolatban.

H2O über alles!

(#29) Jos!


Jos!
újonc

Nekem tetszenek, csak nem találtam egy magyar boltot se ahol kapható/rendelhető. Tud valaki?

(#30) tailor74 válasza Jos! (#29) üzenetére


tailor74
őstag

Varázslóbolt már listázza őket, 46k-52k-ig a vga-ra, 29k a cpu-ra, de bizonytalan a beszerzés..

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#31) imibogyo válasza tailor74 (#30) üzenetére


imibogyo
veterán

Annyiért ajándék. :U Anno a teljes, egyedi 9x120-as passzív vízhűtésemet raktam össze 120k-ból... Vicc... :(

(#32) tailor74 válasza imibogyo (#31) üzenetére


tailor74
őstag

Egyet értek, nekem sem kellene annyiért, csak a kérdésre válaszoltam. :N

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#33) jones965 válasza DigitXT (#19) üzenetére


jones965
Modder

Igen, az aquaero már jó ideje tudja ezt a dolgot.

(#34) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Szerintem nem feltétlen csak vér gamerek vesznek ilyeneket... Hanem akármilyen nehéz elhinni van akiknek bejönnek az ilyen világítós cuccok! Én pl egyáltalán nem játszok már vagy 3éve, de előtte is már csak havi 1-2 alkalommal... igaz valamikor 10 éve rengeteget játszottam, de így 30 évesen már nem igazán vonz és időm sincs játszani, az utolsó játék amit végig vittem az a Wolfenstein The New Order volt kb 3 éve! Azóta egyetlen 1 játékot próbáltam ki az új Doomot! :) De kb a 3. pálya után meguntam és azóta semmi, jelenleg nincs is játék a gépen! Viszont ha tehetném egész nap gépeket építenék meg tuningolgatnék... szerencsére azért építgetek is gépeket haveroknak munkatársaknak, és igaz hogy csak fészbukra használom a gépet de mégis kell hogy legyen 1 erős gépem és hogy minden világítson mert egyszerűen szerintem jól néz ki. A gépeimmel én soha nem menőztem hisz ki se írtam sehol hogy pontosan ép mi van, és az előző 2 gépem le se fotóztam. Szóval csak is magam miatt kellenek! Számomra a gép a szoba dísze :D

Amúgy amint lejjebb mennek a memória árak eladom a mosatni komplett gépem és építem az újat, remélem nyáron valamelyest esnek a ram árak. Akkor veszek TridentZ RGB ramokat, valami szép ledes lapot, 1 pici pentium G4560 at mert netre az is bőven elég, bár jó nagy visszalépés lesz a mostani 12 szálashoz képest :) Vga 1 használt giga xtreme gtx970-et keresek majd , amire totál nincs is szükségem, igp is elég lenne, de ezeken a kártyáknak rohadtul tetszik a dizájnja, a 3db RGB venti körüli világítás :) ehhez majd pont fog menni a 3db ugyanígy karikába világító thermaltake riing rgb venti, egyedi merev csöves vízhűtés csak a cpu-ra, természetesen uv folyadék és világítós cpu blokk, t- virus tartály, mindez 1 nyitott thermaltake core p3 házba :D legalábbis ez a terv, lényegébe most is meglenne rá a pénz de hiába imádom a világítós cuccokat , biztos hogy nem fogok 70 ezret kiadni 16gb ramért, mikor fél éve fele ennyibe se kerültek... szóval várok! Legalább közbe a használt vga ára is lejjebb megy, csak a ventik miatt az is elég nagy kiadás, de hát az muszáj, a nélkül túl üres lenne a gép, meg tényleg rohadtul tetszik, az új 1000es szériából 1 kártya se néz ki fele olyan jól se :( Egyéb kiegészítők most is ledesek, billentyűzet, egér és egéralátét is :) Ez a új gép szerintem egyáltalán nem lesz gamer, legalábbis teljesítményre biztos nem! Főleg nem a g4560al... ha nem érdekelnének a ledes cuccok és a vízhűtés ami szintén csak dizájn elemként kell, akkor 2-3x jobb gépet vehetnék ebből a pénzből. De nekem sokkal fontosabb a dizájn! :D
Én pl utálom a piros szint, így 1 csomó hardvert azért nem veszek meg mert piros, ráadásul valamiért kb majdnem minden piros :W márpedig ha valamin van 1 foltnyi piros az nekem már kizáró ok! A fekete, kék és zöld cuccokat szeretem, meg mostanság a fehéret, a zöld kb kihalt, hirtelen nem is tudok értelmes zöld alaplapot mondani, de más hardverek se nagyon vannak zöldbe... kék is csak elvétve, pl ezért nem váltottam 100 éve alaplapot és így procit se mert nincs 1 számomra tetszetős lap se, vagyis akad kb 2db de azok 100 ezer környékén vannak... 1 éve már azon is gondolkoztam hogy veszek 1 asrock z170 extreme 6-ot, leszerelem a bordákat, kiütöm belőle a réz toldásokat és átfújom kékre, meg a matricákat is újra nyomtatom 1 dekor üzletbe kék színbe, akkor az úgy megfelelne :D De mostani fekete - fehér lapok nem is olyan rosszak.. :) Bár biztos kevés embernek számítanak ennyit a színek meg a ledek, haverjaim szerint hülye vagyok! :D

(#35) Depression válasza Nwis86 (#34) üzenetére


Depression
veterán

[link] nekem ez tetszik eddig a legjobban.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) zozoz1 válasza scope2007 (#23) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Na ez a giccs már tényleg fájna... :Y

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#37) R̲e̲m̲


R̲e̲m̲
senior tag

Mert attól lesz vmi "GÉMER" hogy rgb led van benne...
gémertáp, gémerhűtő meg celeron gt720as envidijával

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.