Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #21346560


#21346560
törölt tag

Jéé! Van PH! TV? ;]

(#2) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

El ne felejtsem, ha az elsőn és az adások 90%-án itt voltam, illő lenne most is! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3) Taybore


Taybore
aktív tag

Galaxis útikalauz 4EVER! :)

(#4) Mate


Mate
nagyúr

Nem tudom, hogy fogom-e nézni az adást, de:

Sok sikert az életben! :)

(#5) kk831228


kk831228
addikt

Köszönjük a teszteket!!!!! :R :R :R :))

Ki fogja reklámozni a logitech kamerát , ami soha nem fókuszált be ??? ;] :DDD

Sok sikert a továbbiakban!!! ;) :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6) g@bo


g@bo
nagyúr

köszönjük az eddigi munkát.

néha nem árt továbblépni, ameddig még lehet..

(#7) kleinguru


kleinguru
addikt

Respect:R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#8) winse7en


winse7en
csendes tag

Először a winamp, most meg a PH!TV :O

(#9) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Sajnálom, hogy vége. Jók voltak az adások :R
Azért remélem, hogy esetleg néha egy-egy különkiadásba még visszatér a PH!TV

Ha gondolod szívesen átvenném a helyed a PH!TV-n :D

(#10) banhammer


banhammer
veterán

Miért van vége?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) Mate válasza banhammer (#10) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez jó kérdés. Ha tippelnem kéne azt mondanám, hogy:

"Most azonban óriási a zsezsgés körülöttem, más irányok, más területek veszik el egyre többször az időt, a családom mellett a PH!TV-től is, így Parciékkal közösen döntöttünk a műsor befejezéséről"

(#12) dredbiro válasza Mate (#11) üzenetére


dredbiro
senior tag

:DDD

Good hunting,STALKER !

(#13) gabflag


gabflag
csendes tag

Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de meglehet érteni. Nagyon szerettem az adásokat, számomra szórakozatóak voltak mert több mint 10 éve nem nézek tv-t (nincs is bekötve és nem is lesz...) viszont minden nap órákat olvasgatom/nézem a különböző mobil,hardver,gamer, stb... oldalakat/videókat és onnan informálódom az újdonságokról. Pl.: PH!TV,MobilarenaTV,GSTV, stb... szóval hiányozni fog... :(((

PSN ID: gabflagBLNT

(#14) alevan


alevan
őstag

Sajnálom :O

Ám a rádiónak vége, ahol dolgoztál?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#15) LamerGyuri válasza Mate (#11) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ezt magyarul úgy szokták mondani, hogy a gyér érdeklődésre való tekintettel kirúgták.

winse7en: azért a két dolgot ne említsük már egy lapon. A Winamp a pc-s történelem egyik meghatározó alkalmazása, ez az "adás" pedig egy süllyesztőben eltűnő rétegműsor.

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#16) szutyis


szutyis
tag

:R

(#17) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Minden jót kívánok a jövőben. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) MarQs


MarQs
senior tag

De necsimár!
Persze nélküled sose lenne a régi, pheke, de nem ugrik be valaki helyetted??
MA!TV & -> PH!TV <-
...eddig így volt kerek a világ!

:(

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#19) winse7en válasza LamerGyuri (#15) üzenetére


winse7en
csendes tag

éppen ezért írtam offba

(#20) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

myshowroom vagy mi a ludas. az elvitte a nézők 90%-át

(#21) Jim Tonic válasza gekkoXT (#20) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én ezt már nem akartam leírni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) pusszycat válasza LamerGyuri (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Az eszed tokja... :W

(13) gabflag: Kocka... :DDD

PHEKE: most megleptél,h leléptél. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#23) viny


viny
tag

:R

Never underestimate the power of a sick mind!

(#24) petipetya válasza LamerGyuri (#15) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ráadásul egy rétegműsöron belüli rétegműsör volt ezzel a silverlight-os bohóckodással. Megértem én, hogy pénz, eszközök és technika tekintetében erre futotta, de akkor is... Nem tudom, hogy IOS - re elérhető-e ez a silverlight, de szerintem a prohardver lapcsaládot zömmel kockák látogatják, akik Ipad-ről, Androidról vagy Linuxról nézték volna az adásokat. Ez egy hatalmas öngól volt.

De már lényegtelen, vége. A mobilarena tévét pedig simán lehet nézni akár Androidról is, feltéve ha nem akad. De akkor meg hamar felkerül a YouTube-ra. A prohardver tévére ez nem volt jellemző, most is jött az email felkerülése az adásról, de közben ez csak valami 1 héttel ezelőtti...

Vagy jól csináljunk valamit, vagy sehogy.

Mindenesetre Pheke részére sok sikert kívánok az életben. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#25) MARTIN970215


MARTIN970215
tag

Hát sajnálom! :/ Pedig nagyon szerettem nézni! Nélküled már nem lesz olyan a Prohardver

(#26) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Először a HOC TV majd a Hardverteszt és végül a PHTV. Szomorú...
Sajnos már csak a külföldiek maradtak (Linus Tech Tips, NCIX, Tek Syndicate stb...)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#27) M@trixfan


M@trixfan
addikt

3 éve indult a PH!TV, ennyi idő telt el már megint! :Y Húha, az a baj ez a saját életmre nézve is fontos, nagyon sok dologban előréb kéne már tartani, nagyobb tudással kéne már rendelkezni bizonyos területeken. Nem örülök neki, hogy vége van, szerettem nézni. Ilyen az élet, minden változik. Sokszor borzalmas megélni a változásokat és bizonyos dolgok már nem térnek vissza többé :(

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#28) #22145024 válasza M@trixfan (#27) üzenetére


#22145024
törölt tag

Még az indulás környékén megkíséreltem végignézni pár adást. Rettenetesen színvonaltalannak találtam. Most kisértletképpen belenéztem a záróakkordba. Sokat nem javult....
Pedig szívesen nézek informatív YT nerdvideókat, amik sok esetben még e fenti, harmatos műsor technikai színvonalát sem közelítik meg, viszont kézzelfogható infókkal látnak el.
Egyébként semmi bajom a műsorvezetővel, pláne a prohardverrel, de ez az egész számomra csak egy elhúzódó üzemi baleset volt. Minden cégnél megesik olykor. :)
Ha legközelebb nekiálltok, csináljátok meg rendesen! :K

(#29) raskolnikoff válasza #22145024 (#28) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hasonlókat éreztem én is. Volt egy-két video amit utólag megnéztem, de valami azokból is nagyon hiányzott.

Mindenesetre köszönjük a törődést és a ráfordított időt. :R

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#30) M@trixfan válasza #22145024 (#28) üzenetére


M@trixfan
addikt

Nekem sem az elsődleges információs csatorna volt ez, mégis szívesen néztem. Amit írtam magamra értettem, hogy mennyire elment 3 év és nem tartok ott az életben ahol terveztem, de dolgozom rajta. Nem a műsorra gondoltam :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#31) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Never forget... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#32) #22145024 válasza M@trixfan (#30) üzenetére


#22145024
törölt tag

Bocs, félrenyomtam, nem válasz akart lenni. :B

A fenti véleményemtől eltekintve, szurkolok a prohardvernek, hogy legyen csatornájuk, akár offline módon, ha ettől érdemben javul a szinvonal

(#33) #49935616 válasza #22145024 (#28) üzenetére


#49935616
törölt tag

"Elhúzódó üzemi baleset volt." Ez nagyon jól érzékelteti az egész PH!TV-s szerencsétlenkedést. :C

(#34) D1Rect válasza #22145024 (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

Dettó, csak én az elején párat végignéztem, meg időközönként bepróbálkoztam néhányszor.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#35) Parci válasza #49935616 (#33) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi már csak ilyenek vagyunk, nem minden arany, amihez nyúlunk. az egyetlen dolog, ami néha erőt ad a nagy lúzerség közepette, hogy valahogy rendre kb. minden konkurens tartalom elé hanyatlunk (már amelyik még él). és tényleg nem azért, mert ne csinálnánk millió hibát, mert de, csinálunk és sosem tagadtuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36) whitehawk


whitehawk
csendes tag

Egy PH!TV adást se láttam. Silverlight...

(#37) PistiSan válasza whitehawk (#36) üzenetére


PistiSan
addikt

youtube.com/prohardverhu

Legtöbbször utólag néztem meg az adásokat, sajnálom hogy vége.

(#38) Mr.Skynet válasza Dr. Romano (#26) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Tényleg szomorú... épp 1 hónapja merült fel bennem ez, hogy ha ez így megy tovább, akkor a PHTV is meghal, de azt nem gondoltam, hogy csak 5 hét választ el: akkor ezt írtam (a dőlt betűs második bekezdés ami ide kapcsolódik, a többi off)

(#39) hibavissza


hibavissza
veterán

Nagyobb lett volna a nézettség, ha a "play" ikonra kattintva - hasonlóan mint a zinterneten bárhol - történik is valami.

[ Szerkesztve ]

(#40) edward2


edward2
addikt

Itt voltam, amikor született a PH!TV és számomra egyből halottan is. Pls install silverlight plugin. Nem kösz.

(#41) deja vu válasza edward2 (#40) üzenetére


deja vu
addikt

Számomra is ez volt a bibi, linuxon nem tudtam nézni. Azért kb. 2-3 adást láttam, olyan nagyon nem fogott meg.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#42) Centre válasza #22145024 (#28) üzenetére


Centre
aktív tag

+ 1.

Pedig van pozitív példa az ilyesmire de ahhoz bele kell tenni a munkaórát, az meg gondolom nem volt annyi, hogy ide is jusson. Evvan, de jobb is így, legyen inkább 1 jól sikerült produktum mint két tessék-lássék.

(#43) #22145024 válasza Centre (#42) üzenetére


#22145024
törölt tag

Így van! És a PH-n nem csak 1-2 jólsikerült produktum van! :)
De ez a videósblogolós dolog tényleg nagyon munkaigényes. A nagyon pörgős 3-5 perces "információs" blogoknál simán van hogy 50-100 óra elmegy az elkészítésre. Ha ebből kiveszed a "sallangot" (animáció, magyarázó skiccek, etc), akkor egy félórás valamihez is kell egy százas hogy öszeszedett lehessen. Az meg nem kevés. Amit ebben a műfajban láttam működni, oda kevés volt a puszta tehettség, kellett a teljes ember. Azt meg megértem, hogy Mo.-on ez a legtöbb esetben nem vállalható be, sajnos :(

(#44) User64476


User64476
őstag

Egyet sem láttam. Silverlight.

(#45) effendi2


effendi2
tag

Hmm, Pheke-nek sok sikert a továbbiakban, de: a silverligh egy dolog, az elején elég sűrűn néztem, de az enpluszegyedik ugyanolyan notiteszt után leszoktam róla. Megnézzük kívülről, mind a hat oldalát, jó lassan, félpercenként fókuszt keresgélve. Eközben ezredszerre is felsoroljuk ugyanazokat a csatlakozókat, megnézzük, hogy horpad a fedlap, meg a billentyűzet, megnézzük, hogy lehet-e otthon ramot és hdd-t cserélni,tekergetjük a kijelzőt, bekapcsoljuk, és nézzük a vindózt.

Nem csodálom,hogy Pheke megunta, szerintem a nézők is, nagyon.

Néha esetleg nem ártott volna szétszedni, megnézni hogy miért jó (vagy nem) a hűtés, milyen a belseje, a váz, stb. Szóval ilyen kockább dolgokat is, mert a nézők nagy része azért az (volt).

Peace :R

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#46) pusszycat válasza effendi2 (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Narancsolsz? :D Valóban életszerű szétszedegetni a tesztelésre felkínált fél millás gépet. Ja nem. Valszeg a horpadásos teszt a maximum amit még elviselnek (némi reklámért cserébe) bár azt sem természetes mosolyal. En amit kedveltem a prohardver tv-ben az a stílus volt, még nem láttam egy embert sem ennyit beszélni gondolkodás nélkül.
Itt sokan örülnek h megszűnt, nem veszik észre a lényeget, h elvetek és nem kaptak valamit. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#47) lancy


lancy
tag

Kár, hogy vége, már szinte nincs is hasonló műsor itthon :(

ui: kipróbálnám azért milyen egy hardverekkel foglalkozó műsort készíteni, vezetni...

(#48) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Vicces, hogy itt akkora ultra-kockák vannak, hogy egy vacak silverlight plugin installálása is gondokat okoz (érdekes nekem működött XPről, 7ről sőt még OsX alól is)!!! :((( Másrészt lehet, hogy tényleg nem a kockáknak készült ez a műsor, mert valaki emberi szavakkal, emberi módon szubjektíven elmesélte a tapasztalatait az bemutatott eszközzel. Nem mondom hogy mindig a legjobb és legérdékesebb volt, de ha okos kérdések voltak feltéve a műsorban nagyon gyorsan rá lehetett jönni hogy az illető számára hasznos-e lehet a termék vagy nem. Sajnálom, hogy sokaknak csak ilyen kisstílű felfogása van!

Sok szerencsét a továbbiakban Pheke!
R.I.P. PH TV!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#49) TheCif


TheCif
tag

Köszi az adásokat!

(#50) JanR


JanR
addikt

Nem vagyok rá büszke, de 1 adást sem néztem végig, mégpedig a szilverlájt miatt.

Mindenesetre további sok sikert kívánok a jövőben!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.