Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) BaLee válasza HarryDEC (#16) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem sem sajnos, pedig kíváncsi lettem volna a egész műsorra.

Elég hamar eldöntötte Pheke az ajánlást az A210 vs ez a kütyü témában. Bár azt a részt nem is igazán értettem, hogy mit értett azon, hogy ezek a kütyük nem érzik magukat jól belső vinyóval??

Wifi? Sokaknak nincs rá szüksége, mert kész a kábelezés ami nem is olyan körülményes ráadásul gyorsabb és megbízhatóbb is. Azért a 2.5" vinyó hely elég nagy hátrány. Ha már árérzékenységet ilyen kiemelten kezeltük akkor főleg. Amíg egy 3.5" 2TB-os vinyót 23ért megkapom, addig 2.5" vinyóból 1TB-osat. Amihez még kell akkor egy külső rack, hogy rá lehessen dugni a lejátszóra és már el is szálltunk árban és bőven az A210 felett vagyunk.
A világítós távirányító meg igenis lényeges szempont. Miért? Mert mozizni sötétben szoktunk, ahhoz még nem is feltétlenül kell, mert az alap gombok helyét pár hét alatt megtanulja az ember, de amikor mondjuk a youtube kliensben akarunk ügyködni meg nézelődni vagy olyan gombot keresünk amit ritkán használunk akkor nagyon jól jön, hogy nem kell villanykapcsolóért rohangálni.

1 vs 2 év garanciáról meg még akkor nem is beszéltünk.

Az 210es szál-csiszolt alumínium háza azért elég minőségi munka. Bár ilyen kütyüt még nem láttam élőben, lehet ez sem rossz.
Meg szívesen megnéztem volna a teszt első részét is csak sajnos felvételről azt nem játssza le. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.