Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Bici válasza lezso6 (#300) üzenetére


Bici
félisten

Ha csinálok szabadidőmben design-tervet a PH-hoz, ami esetleg kiterjed a lapcsalád többi tagjára is, akkor fontolóra veszitek a váltást? Mármint, ha tetszik.
Esetleg csinálok többfélét.

Nem ígérek időpontot, inkább később (2-3 hónap múlva biztos lesz rá időm), mint korábban, de ha egyértelmű az elutasítás eredménytől függetlenül, akkor nem kezdek bele.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#302) lezso6 válasza Bici (#301) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt ne tőlem, hanem Parcitól kérdezd. :D Én kíváncsi lennék rá, de nem hiszem hogy lecseréljük, mivel többszörös kiadás, s a mostani azért messze jobbra sikerült, mint az előző, jóval több embernek tetszik. Persze még így is lesz tuningolva, majd megkapja a mobilaréna is, ha kiforrt itt a PH!-n.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#303) gaben75


gaben75
tag

Sziasztok,

lesz okos telefonos verzió a közeljövőben?
:R

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#304) macko20


macko20
őstag

A felső sorban lévő "apró" fület Én is hiányolom ,mint lusta felhasználó....mobilon /S.E. xperia X1/ napközben nézegetem a priviket ,az aprót soká tölti be arról már lemondtam,de a felhasználok tel.számát egyik irányban sem jeleníti meg teljesen...lehet ezen változtatni vagy Én csinálok vmit rosszul ...?

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#305) UdVi86


UdVi86
aktív tag

Valami alakul a Mobilarénán is. Úgy látom most lesz a váltás. Hajrá.

(#306) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Határozottan pofás lesz!
Két dolog zavar:
- A kiemelt cikkek után szerintem nagyon nagy üres rész marad
- A fenti Hardverapró link (főként a fórumból) nagyon hiányzik

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#307) Apollyon válasza PhoenixK (#306) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az üres rész miatt szerintem átláthatóbb, nincs ömlesztve, kényelmesebb olvasni.
A hardverapró a Mobilarénáról is lekerült, mivel átszervezik a Hardveraprót, teljesen megújul.. Valszeg ezért.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#309) brian1987 válasza Apollyon (#307) üzenetére


brian1987
tag

Pont bele csöppentem a váltásba, és nekem kifejezetten tetszik.
A régebbi sem volt rossz de ez, nos meg kell mondjam számomra átláthatóbb. :Y

Régi értékeléseim :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=brian1987

(#310) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Meg kell mondanom, hogy a régi (értsd békebeli) PH címoldalt jobb szerettem. Kb mióta ez az "ömlesztett hírek mindenhonnan" van az elején, alig olvasok onnan valamit.

[ Szerkesztve ]

(#311) Z86 válasza Macilaci457 (#310) üzenetére


Z86
őstag

Ezzel én is pont így vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.