Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) monguz82


monguz82
tag

Egyre kevésbé tetszik az Activision - Infinity Ward hozzáállása a dolgokhoz... :(
Ha egy játék a játékosoknak készül (főleg komoly előélettel), miért nem lehet figyelembe venni a véleményüket, szokásaikat??? :((( :W
Remélem lesz vmi hatása a petíciónak... Hátha...

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

nem sok értelmét látom,az üzletet a Steam-mal megkötötték...rühelem az egész Steam-et.. :K ez hatalmas üzlet,nem fogják engedni. Nehogy visszaüssön ez még,már látom sokan maradnak a COD4-nél.Ami nem üzlet.
PC-s játékosra konzolos baromságot elég nehéz ráeröltetni...egyébként nagyon kezdem rühelni az Activisiont

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez a petícióoldal egy vicc.
Egyébként, határozottan jó ötlet, hogy nem lesz dediklát szerver.
Miért? Mert a sok rohadt kis, langyos, csaló, edénynek sokkal nehezebb dolga lesz.
Rüheltem a COD4-ben, hogy folyamatosan azt kell lesni, hogy ki csal, meg ki nem.
Játszani akarok, nem csítert üldözni...
BTW: Lehet a színvonal is emelkedni fog, így, hogy nem lehet törttel játszani.

(#4) BloodyEddie válasza D1Rect (#3) üzenetére


BloodyEddie
őstag

A 4el se lehetett törtözni online, persze nem a kisbélahostingos jó színvonalú magyar szerverekre gondolok...
Amióta több milliós kamu aláírással kitöltött petíciókat találtam, én már semmit se írok alá online :U

(#5) LackoMester válasza D1Rect (#3) üzenetére


LackoMester
addikt

a játék tisztaságát biztos emelni fogja,egyébként majd 2 év játék után,gyorsan kiszüröm a csalókat,és próbálok olyan szerón játszani,ahol jól müködik a szürés-van ilyen.
Tény nagyon sokan csalnak,egyre többen(a COD2-röl meg inkább ne is beszéljünk)föleg kicsi csirák,tört játékkal-persze.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) D1Rect válasza LackoMester (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Falon keresztül, Barrettel fejes, China Town, csít? :U

(#4) BloodyEddie: Amíg játszottam, több volt a tört szeró mint a kulcskérős...

(#7) LackoMester válasza D1Rect (#6) üzenetére


LackoMester
addikt

HC-ben érdeskes a China Town,de játszható-szokás kérdés...falon keresztül is néhol :K de attól még nem biztos,h.WH. :K egyébként ismerek ügyes,tisztán játszó emberkéket,akik hihetetlen dolgokra képesek :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) D1Rect válasza LackoMester (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Történetesen ezt én lőttem mákból, de ha így lőnének le, nem az az első, hogy WH-ra gyanakszol?

(#9) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Már volt egy ilyen hír, és ott már linkelték a peticiót, de itt is leírom hogy faszság ez az egész, úgy beleszarnak ebbe ahogy szokták, őket a pénz érdekli és nem a játékosok, így is úgy is megfogják venni rengetegen, mert cod. Egyébként legyen steamhez kötve, legalább lesz normális biztonság, mert mint tudjuk a punkbuster egy rakat szar, úgy ahogy van.

(#10) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Szerintem meg baromság elhagyni. :U :W
L4Dhez is van dedikált szerver+VAC. Vagy a a kulcs ellenőrzést tegyék kikapcsolhatatlanra mint pl az UT3 vagy anno a FEAR esetében( még a combat; bár ez abban is megmaradt) ahol a dedikált szerver nem ad erre lehetőséget; és mindenképp nyom 1 központi ellenőrzést a kulcsra enélkül be se enged a szerverkereső menübe... :U

(#11) LackoMester válasza D1Rect (#8) üzenetére


LackoMester
addikt

mák-mák
az elsö után még nem,2. után már igen :K és már irtam elég hamar kiszüröm :K
lényeg az, tisztulni fog a játék,de nembiztos,h.jó is lesz igy a Steam-en kersztül :U

Kratos-
legyen cdkey ellenörzés lexarom de legyen dedikált szeró,én-mi örülnénk neki(a |A&O| brigád,egyébként mi eredeti szerót üzemeltettünk war-ra)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12) players


players
csendes tag

Szerintem is csak eredeti játék kell, és százszor meggondolja a csira, hogy használjon hacket vagy ne ! Gondolom most az jön hogy nincs rá pénze D) kb 7 PIZZA MEG COLA ÉS MEGVAN EREDETIBE! :Y Meg amíg ilyen http://www.mpcheat.eu/ oldalak vannak sokat ne várjunk a csalok ellen. Szinte lehetetlen tenni valamit ezek ellen, sok :((( no name low + asd ilyen nevű csicskáktól hányingerem van.Még egyszer ORIGI ON ! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.