Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) adamssss


adamssss
veterán

Tényleg hihetetlen ami itt megy. Ez az egész rohadt GDPR amúgy lószart nem ér. Én mint kis cég köteles vagyok még arról is nyilatkozatot tartani a fiókomban, hogy a céges telefonon levő számok tárolásáról a felek beleegyeztek-e. Ezek meg...

De még jobb, a cégem életmentő műtétekhez szerez be speciális kütyüket melyek egyedi rendelésre érkeznek. A beteg MR leleteit csak fizikai adathordózón és úgy tudom szállítani, hogy végig meg kell őriznem a saját cégemen, valamint az anyavállalaton belül az anonimitást, így nem egyszer megtörténik, hogy felcserélődik a beteganyag ami nekem kell kiszúrnom mert a német központban aztán hót mindegy, hogy Kiss úr vagy Schwarz úr anyagát küldik vissza.

Ezek meg lehallgatnak, sőt kiosztják harmadik félnek a privát beszélgetéseket. Nesze neked GDPR. Az a baj, hogy ebben rohadó unióban nem vesszük észre, hogy fordítva ülünk azon a döglött lovon és Ázsia ahol nem szarakodnak ilyenekkel úgy megy el mellettünk, hogy csak pislogunk, az USA-ról meg nem is beszélve. De persze legyen csak GDPR mert majd az fogja megoldani az adatvédelmet. Tényleg attól mentsen mindenkit a Jóisten, hogy jogászok kezdjék el vezetni a cégeket, államokat mert ott le lehet húzni elég hamar a rolót.

Na ez most jól kijött, de tényleg felháborító, hogy míg én mint kis cég nem kevés időt, idegszálat és pénzt verek el, hogy megfeleljek ezeknek a hülye szabályoknak addig a nagy óriások tele szájjal röhögve szarnak bele az egész adatvédelembe.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.