Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Optimizmus

Hozzászólások

(#1) rauschie


rauschie
senior tag

Optimistán könnyebb magad jólérezni. Havár a hülyék is boldogok. Nehéz témakör. A tehetetlen düh viszont az egyik legszarabb dolog ami létezik és a csapdája épp céltalanságában leledzik. Nem akarlak megváltani de talán te is látod hogy ez önmagában sehova sem vezet.

(#2) Sirpi


Sirpi
senior tag

Nem tudom, ismered-e a Titok (The Secret, 2006) c. filmet. Ha mindenki aszerint gondolkodna, sokkal szebb lenne a világ.

Az idevágó lényeg a filmből: ne a negatív dolgokra koncentráljunk, mert ezáltal felerősítjük őket. De nem akarok túl sokat írni róla, akit érdekel, nézze meg.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#3) lorcsi válasza Sirpi (#2) üzenetére


lorcsi
veterán

én is láttam..ajéánlották. kíváncsi voltam. egész jól bemutatják a jó gondolkozást "vonzást"
ha nagyon szar meg is szoktam nézni és segít

(#4) maszogep válasza Sirpi (#2) üzenetére


maszogep
újonc

Tökéletes asszociáció. Pl . ha költözés előtt rabolnak ki, légy boldog, hisz olcsóbban megúszod a fuvart, mert alig kell valamit költöztetni...

(#5) Thunderzolee válasza Sirpi (#2) üzenetére

Na, megkeresem ezt filmet, (bár eddig nem találtam kedvenc warez helyeimen). :D

Mindenesetre együtt tudok érezni.
Képzeld el, h én a télen hogy jártam.
Akikkel együtt lakok, mindenki hazautazott az ünnepekre. Egy ember kivételével.
Aztán mikor visszajöttem, elhűlve tapasztaltam, h valaki KICSERÉLTE A PROCESSZOROMAT a szgépemben. Egy 3.4-es Prescottot (akkor még az volt), és beletett egy 1.7-es Celeront.
Én úgy hagytam, itt a gépet, h lehúztam a rendszer hdd-ről a sata csatlakozót, és mondtam a csávónak aki itt maradt, h kivettem egy alkatrészt, hazaviszem, mert kell otthon, tehát tudott róla, h a gép nem működik. Máskor is vittem már haza ramot, h ne tudják használni a gépet, most lusta voltam kiszedni, csak a csatlakozót húztam le.

Nekem alapból fent van egy billenytűzet figyelő program, és egyértelműen látszott, h mikor léptek be, illetve ki irogatta be a belépési neveit illetve jelszavait freemailre, iwiwre, etc.
Elmentem a rendőrségre, kértem, h vegyenek ujjlenyomatot a hűtőről, prociról, egyből be lehet azonosítani az illetőt, de mosolyogva mondták, h túl sok Miami Helyszínelőket nézek, ez a valóságban nem így működik.
És mivel a proci nem ér 20ezret, nem indul nyomozás sem.
Hiába az egyértelmű bizonyíték a merevlemezen: a log fájlokból tisztán látszott, h mikor, ki lépkedett be, én abban az időpontban síelni voltam Süd-Tirolban. Az iwiwes, myvipes név-jelszó pedig egyértelművé teszi az illetőt szvsz.
És kérdezem a nyomozót, h akkor törjem el a kezeit az illetőnek?
Felháborodva közölte, h akkor súlyos testi sértésért én leszek elítélve, pláne, h most el is mondtam neki, már tudni fogja ki volt az elkövető, ha netán ilyen bejelentés érkezik... :(((
Ezért utálom a rendőröket úgy alapból. :((

ps:
Elmondtam a főbérlőnek mi történt, és azt is, h rendőrségen is voltam már, meg hozzátettem a nyomaték kedvéért, h másnap jönnek megvizsgálni a merevlemez tartalmát, és ujjlenyomatot is vesznek; bölcsen hallgattam arról, h nem is indult nyomozás.
Ő meg inkább elküldte a csávót :D , de szólt, h ne tegyek feljelentést, Neki nem hiányzik, h elkezdjék firtatni hányan és milyen jogcímen laknak az albérletben. :(((
Sajna a procim nem került elő.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Tüzi

Mikor rájöttél, hogy frusztrált vagy, akkor elgondolkodtál azon, hogy érdemes-e itt görcsölni? Ha igen, akkor mire jutottál?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Optimizmus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.