Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Thrawn


Thrawn
félisten

Hm. Nem sok olyan embert ismerek, aki ha megtehetné ne utazgatna a nagyvilágban. A kevés kivétel közé olyan emberek tartoznak, (ismerettségi körömön belül) akik eme döntésüket meg tudják úgy magyarázni, hogy nem tudok ellent mondani nekik. És ez így van jól. Ha kedved és lehetőséged van/lesz utazgatni, tedd meg!

Elkezdtél egy PH! törénelme írást itt a LOGOUT-on, de erre még nem találtam utalást, nem is sugalltad egy mondatodban sem: kicsit túl fiatalon jött össze

A PH! és a LOGOUT miatt nem aggódnék a helyedben, bár gondolom úgy 'bábáskodsz' felette mint anya a gyermeke felett :) de a házigazdák, a moderátorok és a PH! technikusok (le a kalappal a munkájukért) megoldanák valahogy a dolgot, amíg a jól megérdemelt pihenődet tartod. (talán egyszer én is közéjük tartozom majd, ha hiszed ha nem, nekem sokat jelent itt ez a közösség) Persze rajtuk kívül még sok embert felsorolhatnék akik tartják a 'frontot' és segítik az ide tévedő fórumozók első lépéseit.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.