Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) e-newsee válasza dugo_ (#36) üzenetére


e-newsee
addikt

Oké, elfogadom, tele van az internet. De a napi többezer ellenőrzéshez képest még mindig elenyésző lehet a száma. De legyen igazatok, biztos mindennapos. A kommentem lényege viszont továbbra is a hangnem. És ez félig a válaszom hcl-nek is (#34). Épp ez az, amit mondtam. Az egyik frusztrált a másik tahósága miatt. Van igazad abban, hogy őket lehet moderálni, míg az utazóközösséget nem, de akkor sem megoldás, hogy ha minket (közösség) úgysem lehet moderálni, akkor én lehetek kekec is. Épp ezt írtam, hogy "a Pistike visszaütött!" Mindenki a másikra mutogat. Az ellenőr meg azt mondja magában, hogy "a facom lesz kedves, amikor normálisan szólok hozzájuk, akkor is bunkóznak". Ördögi kör ez, és nehéz megszakítani a láncot.
Félre ne értsd, nem az ellenőröket védem, hanem arra próbálok rávilágítani, hogy attól, hogy az egyik fél paraszt, a másiknak nem kell annak lenni. És ez mindkét félre igaz. Az ellenőrt sem menti fel a bunkóság vádja alól az, hogy "de hát velem is olyanok". A különbség az, hogy amíg te egy nap egy-két ellenőrzéssel találkozol, ha egyáltalán..., ő napi szinten többszáz utas hangulatának van kitéve.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.