Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Papa

Hozzászólások

(#1) Makaveli


Makaveli
senior tag

Milyen szerencsétlen az élet! Nagyon gyönyörő az írás, szép hangvételű, nagyon tetszett ez a "most takaríthatom fel a piszkot magam után" kiváló! Őszinte részvétem, nekem két hónapja halt meg a nagymamám.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2) 7 válasza Makaveli (#1) üzenetére


7
addikt

Köszönöm :DDD

Nagymamádért részvétem.

(#3) FPéter


FPéter
aktív tag

Ez a történet már volt, vagy csak nekem vannak komoly memóriaproblémáim? Komolyan kérdezem, úgy emlékszem, hogy ezt már olvastam itt - méghozzá elég régen.

(#4) The DJ válasza FPéter (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Nekem is volt valami hasonló deja vu érzésem a történet olvasása közben :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) 7 válasza FPéter (#3) üzenetére


7
addikt

Jól emlékeztek, volt, csak személyesként. Csak mostanában az ízlésemhez mérten túl sok flamet meg negatív érzelmeket keltő írást láttam, és gondoltam, "átteszem" címlapba, hátha okulnak a népek, hogy lehet mosolyogni is valamin, sőt, kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Omega81


Omega81
senior tag

:K :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#7) 7 válasza Omega81 (#6) üzenetére


7
addikt

:B

[ Szerkesztve ]

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elvem: a problémák azért vannak, hogy kinevessük őket. Akár a Papa is lehetnék, nem?

Nagyon remélem, hogy most nem sértődsz meg.
Nagy zsivány volt a Papa. Ez a kripta meszelősdi hatalmas ötlet. Feltételezem, hogy akadt más hasonló átverés is élete során.
Az pedig szép tőled, hogy aláírásodat ennek alapján találtad ki.

Nincs miért hiányolnod. Veled van, ahogy velem van '65-ben eltemetett nagyanyám. Csak akkor hal meg, ha már nem lesz, aki emlékszik rá. Tehát velem együtt.

Ragyogó, érzelem teljes írás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) 7 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


7
addikt

:D Persze, hogy zsivány volt :DDD

Azért ettől függetlenül örültem volna, ha jobban megismerem, de talán a legfontosabbat megtanultam tőle :)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Papa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.