Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nullpoint


nullpoint
senior tag

"A készülék hihetetlenül egyedi darabnak számít, ugyanis a mai napig ez az egyetlen androidos okostelefon"

Samsung galaxy s4 zoom Ez meg egy krumpli.......

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#2) Dr. 444Hertz válasza nullpoint (#1) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

De abban nincsen külön képfeldolgozásért felelős processzor, tehát az csak egy androidos telefon, melynek hatalmas zoomoptikája van.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#3) Dr. 444Hertz válasza Dr. 444Hertz (#2) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Kicsit módosítottam, hogy egyértelműbb legyen, mire gondoltam.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) Deadpapa


Deadpapa
aktív tag

Ha eladó lessz én megveszem.

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó teszt lett :K
A vas hozza azt a szintet amit a megjelenésekor "hoznia kellett", az akku mérete viszont érthetetlen számomra.
Jó kis telefon. Megmutatja ( az S4 zoommal ellentétben) hogy is kellene megvalósítani a mobilba oltott kompakt fényképező elképzelést.

A 808 VS CM1 összehasonlításra kíváncsi vagyok.

(#6) Aryon87


Aryon87
félisten

Nagyon osszetett, nagyon reszletes teszt lett. Mehetnel a MA csapathoz teszteket irni, mert a fogalmazas hibatlan, es nem ereztem annak szukseget hogy 1-2 oldalt ugorva a kovetkezo reszt olvassam tovabb (ezt altalaban szoktam, mikor valamifele teszt jon ki, es sok a sallang benne).
Szep munka, kivancsian varom a tovabbi teszteket, osszehasonlitasokat.
(Jo hogy a G5-m nem kerult hozzad, meg jobban felsult volna a CM1 mellett :D )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7) Wildpath


Wildpath
tag

Korrekt, jól megfogalmazott teszt lett, köszönjük szépen! Azért ha megoldható lenne a 808 összehasonlítás mellé egy vs 1020 is jöhetne :R

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#8) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Samsung M8800 tetszett anno, csak annyira vitte az akkut...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Gratulálok a cikkhez, egy nagyon jól összegzett tesztet olvashatunk.

kengyel

(#10) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a cikket, jó kis gép!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

#7 Wildpath: majd meglátom, ha lesz 1020, szívesen megfogdosom azt is :)

Mindenki: köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#12) szp1


szp1
addikt

Nem vagyok híve ezeknek a hibrid cuccoknak, de ez nagyon jó kis ismertető volt, érdeklődéssel olvastam. :R
A stabilizátor hiányát nem is értem, szvsz. belefért volna, ilyen lehetetlen fogású darabban szerintem kötelező, pláne egy Panasonic-tól.
Gondolom a 28mm az evkivalens gyútáv.
Szívesen olvasnék az említett csereobjektívekől ( vagy én értettem félre valamit ?).
A Samsung zoom-ot ideidézni meg.....hááát..

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#13) Lauda


Lauda
félisten

Koszi a cikket! A keszulek abszolut nem tetszik, 20 forintot nem adnek erte.

(#14) szpeti40


szpeti40
addikt

A 37mm-es menetre nem objektívet, hanem szűrőt lehet felcsavarni. :)

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15) Dr. 444Hertz válasza szpeti40 (#14) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Igen, lehet, hogy nincs ilyen kicsi obi :)
Kijavítom. :)

#12 szp1: adapterek segítségével lehet rá szerelni komolyabb cuccokat.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#16) siskad


siskad
őstag

Nagyon jó cikk lett, gratulálok hozzá! :)

Xiaomi 13

(#17) Fotószem


Fotószem
csendes tag

Kösz a cikket, jobb volt, mint amit eddig találtam a Panáról.

(Én a Nokia N93 óta "normális" kamerafonnal még nem találkoztam, kijelző nuku, zoom nuku, sztereó mikrofon nuku, ergonómia nuku, átgondolatlan tervezési hibák-no, az nem nuku.... :-). Az akkori csúcs VGA videó zoommal, nos azt az akkori kompaktok sem mind tudták. Napokig ment és naponta 1-2 DVD-nyi anyagot le tudtam tölteni wi-fin hatalmas néhány KB-nyi "fénysebességgel" 1 töltéssel, de hát fejlődik a technika ugye, csak időnként mintha visszafelé, agyatlan módon tálalná magát. De biztos csak én maradtam le.
Mindíg eszembe jut ipari formatervező egykori barátom, aki a Kubába szánt dieselmozdonyokba lyukacsos "szitaüléseket" tervezett, mert gondolt a klímára is; de marketing szempontok miatt duci műbőrülésekkel szállították le őket.)

(#18) Kleroo


Kleroo
veterán

Gratulálok, igényes alapos teszt. Engem csalódottsággal tölt el amit képes nyújtani, hisz nem verte bucira az S7-et, pedig nem 7-8évvel öregebb masina. Illet volna padlót törölni vele.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#19) rdt89


rdt89
addikt

De rég volt dolgom már ilyen részletes kamera tesztes elemzéssel! :C
Eszméletlen jó írás lett, köszönöm az élmény. :R

(#20) Francia91 válasza nullpoint (#1) üzenetére


Francia91
veterán

Azt ne felejtsd el, hogy ebben a Lumix-ban egy b@szott nagy szenzor van, közel dupla akkora, mint az S4 Zoom-ban... Nagyon, de nagyon nem mindegy.... Komoly DSLR gépek felső kategóriájában használnak ekkora szenzorméretet

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.