Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) hoffman_ válasza Chaser (#56) üzenetére


hoffman_
nagyúr

"elpukkan az alaplap"

És szerinted ezt csak a garisok tudják megjavítani? :) Ismerek olyan noti szervizest, aki konrétan a szarból épít várat, ha olyanja van, akkor lomtalanításból kukázott szemétből rak össze laptopokat. Egy alaplapcsere nem a világ. A lap beszerzése jelen esetben a bonyolultabb lépés, de közel sem lehetetlen.

mod:

Tehát ebből azt akartam kihozni, hogy a garancia lejárta után sincs vége a világnak. Kétségtelen, hogy én is hajtok a hosszú garanciára, a most vásárolndó tápom direktbe így kerestem, hogy 5 év gari legyen rá(FSP). Mindazonáltal az előző FSP tápom meghalt 3 év gari után persze, és egy PH kollega megjavította potom 3k-ért. Egy évet bírt, megint elszállt (kicsit szar az áram a házban... :DDD ), és már volt szervízben, annyi a baj, hogy a hiányzó elektronika nem volt a nagykerekben, ezért nincs még megjavítva. Szóval szuper dolog a hosszú garancia, keressük is, de nem feltétlen kell emiatt lemondani valamiről szerintem :) Főleg ha 130k egy laptop. Nagyon sok pénz, persze, de én ezzel együtt is úgy gondolom, hogy belefér. Egy 3-400 kilós gépnél már aszondom én is, hogy hoci ide a 3 év garit minimum.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.