Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PistiSan


PistiSan
addikt

Minden fejlesztésnek örülök, ami jobb szolgáltatást ígér!
A videó résznek biztos jót tesz azoknál akik nagy városokban laknak, máshol meg 60kbps körül van a feltöltés, azon pedig ez nem segít.

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Remek, ez egy jó ötlet :) Egyébként van jelentősége, ha valaki tudja az IP címem? A körülbelüli tartozkódási hellyel nem sokra megy.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) MCGaiwer válasza Fecogame (#2) üzenetére


MCGaiwer
addikt

túlterheléssel mondjuk le tudja lőni a neted, ha akarja... ;]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Akkor a szöveges üzenetek továbbra is a kugli szerverein keresztül mennek. Azt miért nem lehet p2p-en megoldani?

Azt írják, "To improve audio and video quality".

Tehát ezzel elismerjük, hogy a p2p hatékonyabb ha jól meg van oldva, szemben az egyéb megoldásokkal.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) dfdfdf válasza Apollyon (#4) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ez idáig is tiszta sor volt szerintem...

(#6) PistiSan válasza MCGaiwer (#3) üzenetére


PistiSan
addikt

Már ha városban lakik és van egy normális feltöltése, én pl kezdhetnék DDOS-ba 60kbps-al akárkit támadni, de egyelőre még annak is örülök, hogy nem fagy szét mindig a netem ha feltöltök egy 100mb-os videót YouTube-ra fél óra alatt. ;]

Házon belüli hívás vajon ki sem megy a router mögül?
Volt már hogy hangouton beszéltem otthon amikor a padláson szereltem valamit, nem kell hozzá telefon rögtön.

[ Szerkesztve ]

(#7) Apollyon válasza dfdfdf (#5) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Annak kapcsán írtam, hogy ennek ellenére a legtöbb üzenetküldő, voip stb. szerveresen van megoldva, úgy kell vadászni a p2p megoldásokat.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Syl


Syl
nagyúr

Úgy érzem, az NSA-nál most nagyon elkezdenek haragudni a guglira. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9) nebulo


nebulo
tag

Ezt ma este ki is próbalom. Skype-olni szoktam a szülőkkel, de valami rémes már egy ideje... Videókapcsolat közben alíg tölt be egy oldal, fél megás PDF nem megy át amíg tart a videokapcsolat... Nem próbátam még a HO-t, gondolom böngészőből fut, akkor még egy programmal kevesebb a gépen. Ha lenne képernyőmegosztás az lenne a menyország...

(#10) bacus válasza nebulo (#9) üzenetére


bacus
őstag

vissza skype 4-hez. Az is p2p volt, csak aztán bill olvasni akarta az üzeneteket :D

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#11) Ewert válasza nebulo (#9) üzenetére


Ewert
csendes tag

kb 1.5 éve használtam HO-t utoljára, de ha jól emlékszem volt már benne képernyőmegosztás :)

(#12) Hunpriest válasza PistiSan (#6) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ha jól van implementálva a P2P, akkor a LAN-t el sem hagyja az üzenet ha mindkét gép egy LAN-on van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.