Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Túl vörösek :)

⭐ Stella

(#2) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

A 2. oldalon bemutatott billentyűzeten tetszik a matrica fontja. Nem ismeri valaki név szerint?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#3) vjozsef


vjozsef
senior tag

Meglepodten olvastam, hogy a Revoltec vilagitos billentyuzet gamer bill? :Y

(#4) Killer01 válasza vjozsef (#3) üzenetére


Killer01
őstag

Világít nem? Akkó' gémer... :DDD :DDD

(#5) TGWH


TGWH
őstag

A bill. tetszett, de ennyit inkább nem adnék érte :D az egér csak nekem tűnt túl picinek? Nincs az az óriás tenyerem, de azért ezeket a laptop mini egereket ki nem állhatom, egyáltalán nem áll kézre...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#6) kiskaktusz válasza TGWH (#5) üzenetére


kiskaktusz
addikt

4 év kötélre ítélném, azt, aki kitalálta a mini notebook egeret... Hadd lóbálja még a szél a kis holttestét... :W Hogy lehet azt normálisan vezérelni? :W

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7) DarkFater válasza vjozsef (#3) üzenetére


DarkFater
tag

Egyetértek.

Ez nem gamer cucc, hanem egy multimédia billentyűzet.
Valaki benézett valamit, hehehe.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#8) DarkFater válasza kiskaktusz (#6) üzenetére


DarkFater
tag

Öregem fogadjunk, hogy pasi vagy és nem nőnemű lény.
Nekik tudod kisebb a kezük. :)
Van olyan női ismerősöm akinek olyan szép pici keze van, hogy a normál egér dinoszaurusz a keze mellett. Ő csak ilyet förmedvényt használ.

Biztos neked is van ilyen ismerősöd, csak most (is) magadból indultál ki :D
Egyébként meg egyetértünk. Én is utálom a miniegeret.
Mégis ilyen volt nekem is laptop mellett, mert annyi vacak volt a táskába, hogy a miniegér jobban elfért. Utáltam is, de a touchpadot, meg az "ibéem" pöcköt még jobban úúútálom.

[ Szerkesztve ]

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#9) vjozsef válasza TGWH (#5) üzenetére


vjozsef
senior tag

Mé, ez laptop mini eger? Hol olvastad? :DD

(#10) kiskaktusz válasza DarkFater (#8) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Jogos. :) Mondjuk én inkább a Trackpointot használnám :D Mondjuk nekem egy multitouchos touchpaddel sincs már problémám... :)

Egyszer volt nekem is miniegerem... Nem kell mondanom, hogy nem sokáig :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#11) buzus


buzus
aktív tag

Van az a lélektani határ ill. ár/érték arány aminél többet nem vagyok hajlandó fizetni egy adott dologért. Hiába tetszik, 25 ezer Ft egy billentyűzetért ezen már rendesen túl van. :((

[ Szerkesztve ]

(#12) zolee5016


zolee5016
őstag

Én épp birtokolok egy ilyen revo xl 3-ast.Lényeges különbségként azt hoznám fel a javára a régi billemhez képest,hogy jobban türi a "keményebb" használatot,illetve amit az Ozonnál is leírtak ,ennél se tud összeakadni a betű.4-5 gomb eggyütt is tökéletesen müködik rajta És nem is 25k :N

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13) LW


LW
őstag

Mionix Alioth 320 egérpadom van. Minősége megfelelő, de közel sem beszélhetünk proGamer cuccról. Tekercsbe van csomagolva, egy ideig nem laposodik ki, a szövetben van 1-1 kiálló cérna (hiba).
Jó áron van, hatalmas, G400 nagyon pontos rajta, jól csúszik, nem eszi az egértalpat. Koleszban imádom. :)

(#14) Expulso


Expulso
tag

a patkány alátétek nem rosszak.

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#15) [CM]Crusher válasza Killer01 (#4) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Játék közben te nézed a billt? :DDD Én közben a monitort szoktam :D

Ozone Strike, na az már döfi gamer cucc. Szemezek vele már egy ideje :) N-key rollover részt hiányoltam a tesztből, hiszen még is csak gamer billentyűzet és akinek gyors a keze, annak nem mindegy, hogy mennyi leütésből mennyi is megy át.

Opton meglepődtem, mert egy hétig volt szerencsém használni és nálam a leírt lefagyás nem jelentkezett, pedig "cibáltam rendesen" :))

(#16) Killer01 válasza [CM]Crusher (#15) üzenetére


Killer01
őstag

Nem nézem a billt, tudom hol van...nagyjából :DDD

(#17) #56573440 válasza buzus (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

hát igény kérdése az egész. nem sokkal volt olcsóbb jópár évvel ezelőtt a logitec szettem jójó abban volt egér is meg vezeték nélküli megizé, iszonyat mennyiséget gépeltem és gondoltam kényeztetem magam ezzel. fél év alatt rommá lett gépelve úgy, hogy érezhetően szorult, még függőleges leütésre is, egész egyszerűen kuka kategória lett nálam. kollégák is így jártak más logitec cuccokkal... gariban meg nem cserélték. pont arra való amire írják, ha iszonyat sokat gépelsz, számít az élettartam, vagy atom játékos vagy (bár utóbbinak van más alternatíva is aminél ennyire nem jön elő évek alatt sem a difi talán). én akkor vadásztam hasonló billt, de arany árban voltak sajnos. ilyen árban ezt simán vállaltam volna akkor :K

a revo billre meg olvasás nélkül egyből azt mondtam volna, hogy gáz, és igazam is lett. revo valamiért nagyon spórolósra fogta a történetet megint, okés hogy így olcsó, de az anyagminőség, vagy inkább a használhatóság rovására nemár...

[ Szerkesztve ]

(#18) lujó55


lujó55
őstag

Stryker tetszett nekem is! Legfontosabb, hogy a billentyűk ne billegjenek. A többi csak másodlagos.

(#19) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Az XL3-ról leírt dolgok egy része butaság, boccs. Nem is tudom hány hónapja használom. Mi szorul meg? Á....

(#20) zolee5016 válasza Kolondrum (#19) üzenetére


zolee5016
őstag

Köszi már azt hittem,hogy egyedül akarom védeni az xl3-at.Nem rosszabb annyival,mint amennyivel olcsóbb mint a 25k-s ellenfelénél. Azt az anyagminőségi hsz-t se nagyon értem....Meg mit nem lehet használni egy billen? :F

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#21) Kassadin válasza Kolondrum (#19) üzenetére


Kassadin
addikt

Mi szorul meg? :F Például nálam a bal shift, de már azóta, amióta kivettem a dobozából. Lesd meg a bejegyzésemet, ott is van szó róla.

Magához a cikkhez:

"Ahogyan a világító billentyűzeteknél lenni szokott, a gombok festése az átlátszóság miatt nem valami kontrasztos, ráadásul az XL3 esetében nagyon vékony betűtípust választottak, így még erős fényben is be kellett kapcsolnunk a kevésbé hivalkodó, vörös megvilágítást, ha látni akartuk, mi van a gombokra írva."

Ezzel azért tudnék vitatkozni. A kékben nem tudom mi a hivalkodó, szerintem meg pont, hogy a vörös baromi irritáló hosszabb távon. Másrészről szemüveges vagyok jó szutyok szemekkel megáldva, ha én látom, hogy mi van ráírva a gombokra, akkor bárki...

[ Szerkesztve ]

(#22) Helmoras


Helmoras
őstag

Nem értem minek erőltetik ezeket a gumi borítású egereket, borzalmasan gyüjtik a koszt a támaszkodó ujjaknál...

[ Szerkesztve ]

(#23) Buci21 válasza zolee5016 (#12) üzenetére


Buci21
addikt

Nekem is ilyenem van, szerethető cucc, nekem nem volt feltűnő ez a billentyű beakadósdi :D
Lehet h csak én vok hülye :D
Játékban meg ezeréves übergyagyi billel is lehet nyomni, csak kényelem kérdése, teljesítményt sztem kevésbé befolyásol :D

(#24) HuTi.HUN


HuTi.HUN
tag

Én jövő héten viszem vissza az XL3-as billentyűzetem, mert a háttérvilágítás egyszer működik, egyszer nem és néha spontán lecsatlakozik a gépről.

Alapvető problémáim nem voltak vele, de biztos, hogy valami komolyabb darabra fogom cserélni, mert nincs időm ilyenekkel foglalkozni.

(#25) Gude


Gude
senior tag

Ha a billentyűmhöz csatlakoztatok egy usb ledes lámpát,akor az gémer lesz??? :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#26) Borgi válasza Kolondrum (#19) üzenetére


Borgi
aktív tag

Hi,

Csak megerősíteni tudom, hogy semmi baja a bill-nek én kb fél éve gyilkolom, és amit sikerült eddig tönkre tennem az az egyik kihajtható láb... elgurult a gyógyszer, nem tehetek róla, csaló gép.... viszont mint kiderült jól bírja az ütést is :D

1. szabály a billt üsd az olcsóbb mint a monitor v a gép :D

Mondjuk láb nélkül nehezebb a megfelelő gombokra találni "vakon".

Mini egér pedig nem olyan vészes, nekem az volt előző céges notimhoz és meglepó módon hamar hozzászoktam, kb fele lehetett a normál egérnek, de nagyon kényelmes, csúszásmentes puha gumiborítással. Még mindíg megvan és semmi baja kopásokat leszmítva. Aki sokat utazik tud örülni pár grammnak is. (Gépben nincs kompromisszum az legyen bika.)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#27) Borgi válasza HuTi.HUN (#24) üzenetére


Borgi
aktív tag

"egyszer működik, egyszer nem" ez nálam is így van, ha egyszer megnyomom a gombot akkor müködik, ha még 2 szer akkor nem :D

Resistance is Futile!!

(#28) Angel1981


Angel1981
veterán

Tulajdonosa vagyok a Revoltec LightBoard XL3-nak.
Azt kell mondanom, az XL2 jobb volt...

(#29) daneeeeee válasza Kolondrum (#19) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

nálam se szorul az XL3 szerintem selejteset kaptak

(#30) Kolondrum válasza Kassadin (#21) üzenetére


Kolondrum
félisten

Direkt végignyomkodtam féloldalazva és nem szorul. Ha pár gondolatban kell fikázni akkor: Világítás nélkül nappal sem használható és hangos a billentyűk lenyomása. ENNYI!
Elmászik? Nem mászik sehova.... Vékony betűtípus? Ez egyáltalán téma? Olvasható, nincs mit beszélni róla. Igaz ami igaz én a legelején vettem meg, épp, hogy megjelent, talán az első darabok mások vagy nem tudom.

zolee5016! :) Az XL2 viszont valóban egy hulladék volt, értem ez alatt, hogy hamar elkezdett döglődni. Tesómé éppen, hogy világít még + gomb hibák, enyémet eladtam, az hibátlan volt kb 1-2 évesen, de érződött rajta a silányság.

Védjük meg az XL3 mozgalom! :B Bocsánat, hogy csak ennyire tellett nem a több tíz ezres társaira. :DD

[ Szerkesztve ]

(#31) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Vannak itt kellemes dolgok.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#32) Cheesy


Cheesy
őstag

Kb. 2 hónapja van egy közepes méretű 2mm vastag Ozone Ground Zero egérpadom, annyira megszerettem, legszívesebben bevonnám vele az egész asztalt :)

www.vakbelmutet.hu

(#33) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon komoly az Ozone Strike billentyűzet kábelezése... :K

(#34) vjozsef válasza Cheesy (#32) üzenetére


vjozsef
senior tag

Az inkabb Groundlevel, nem? :)

(#35) vjozsef válasza Apika (#33) üzenetére


vjozsef
senior tag

Azaz! En vettem kezbe, igazabol a 15eves IBM billentyuzetemre hajaz, ami kb 2 kg volt kapasbol, szal tamadofegyver lehetne! :DD

(#36) Renato1993


Renato1993
tag

Hát én is nyúztam pár évig egy Revoltec LightBoard XL 2-t, tényleg elkezd halványodni a háttérvilágítás egy idő után, és nem is egy túl masszív darab, egyszer sikerült leesnie az asztal egértartós részével együtt(62cm magasról), a kitámasztók letörtek, gombok szanaszét repültek, a ház szétjött az alsó és a felső felére mert a csavarok műanyag ágyai belül letörtek csavarral együtt..viszont egy tubus pillanatragasztó után megint működött és egyben volt:DD
De azért az eset után lecseréltem egy Gigabyte Aivia K8100-ra, annak is sikerült ugyanonnan leesnie, csak neki semmi baja nem lett :C

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#37) banhammer


banhammer
veterán

Nekem egy SteelSeries QcK mini szövet egérpadom van.
Nagyon sok féle egérpadot kipróbáltam és a végén úgy döntöttem, hogy szövetet fogok használni, mert kevésbé koptatja az egér talpát.
Egyetlen egy baj van vele, hogy összetekerve árulják és még mindig (2011 november végén vettem) nem feküdte ki magát.

A Ozone Radon Opto-ról csak annyi a véleményem, hogy kb. 9-10 ezer Forintért ne várjon nagy csodát az ember.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) HuTi.HUN válasza Borgi (#27) üzenetére


HuTi.HUN
tag

Nálam ez úgy néz ki, hogy valamikor bármennyit nyomogathatom a gombot, mégsem világít, valamikor viszont rendesen működik :D

(#39) Kassadin válasza Kolondrum (#30) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor cseréljünk már 1 napra, játssz egy játékban, ahol lehet sprintelni, és legyen a bal shiften természetesen. Ha nem akad neked, akkor komolyan mondom, odaadom örökbe. :U

(#40) Kolondrum válasza Kassadin (#39) üzenetére


Kolondrum
félisten

videó

:DDD Biztos *** kaptál!

[ Szerkesztve ]

(#41) rayoliviero


rayoliviero
veterán

A Revoltec LightBoard XL3 billentyűzet nem rossz.

(#42) Donvit078


Donvit078
tag

én azt a barmot akasztanám már föl aki kitalálta a fekete billentyűzetet...

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#43) Ł-IceRocK-Ł válasza Donvit078 (#42) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én meg díjat adnék neki.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#44) #56573440 válasza Donvit078 (#42) üzenetére


#56573440
törölt tag

mi a baj a fekete billel? nehozdrám a frászt ;]

(#45) HuTi.HUN válasza Kassadin (#39) üzenetére


HuTi.HUN
tag

Érdekes, hogy nekem sem akadt még egyik billentyű sem.
Lehet, hogy a minőség-ellenőrzés nem a legszigorúbb a Revoltecnél :D

(#46) Kassadin válasza Kolondrum (#40) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD :C

(#47) banhammer válasza Donvit078 (#42) üzenetére


banhammer
veterán

Ezt kifejtenéd pár bő mondatban?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#48) nyunyu válasza #56573440 (#44) üzenetére


nyunyu
félisten

mi a baj a fekete billel

Feher billzeteket el lehet olvasni sotetben, feketet nem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#49) Prison85


Prison85
senior tag

Nekem az XL3-mal csak negatív tapasztalataim vannak. Az első bírt kb 3 órát BF3 alatt majd "elfelejtette" érzékelni néhány gomb lenyomását. Ment vissza garanciába, készségesen küldtek helyette egy másikat, amelyen szorultak a gombok így az is ment vissza. A harmadik darabot példányt már kibontás nélkül el is adtam egy barátomnak. Billentyűzetből CSAK MS (saját vélemény).

Van pár Mionix termék is a családban (Alioth 400, Naos 3200, Keid20B). A tapasztalatok alapján egy olyan márkáról beszélhetek, amivel nincs semmi probléma és anyagminőségben sokszor felülmúlja a konkurenseket. Nem találkoztam még olyan egérrel, aminek kellemesebb tapintása lenne, mint pl a Naosnak.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#50) banhammer válasza nyunyu (#48) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem eddig nem volt gondom a fekete billentyűzettel.
A kijelző amúgy is ad annyi fényt, hogy lássan a gombokat a sötétben.

Ha meg valakinek rossz a szeme az szedjen A vitamint.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.