Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Szerintem a kutya ott van elásva, hogy az adott színvonalú játékokat mindenki telefonon/tableten tolja, aki leül a TV elé, az már többre vágyik.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Peterson_ válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Ezzel teljesen egyetértek.
Egy olyan mobilos gammát sem láttam még, ami annyira szép lenne, hogy egy telefonénál/tableténél nagyobb megjelenítőn akarjam bámulni.
Pedig láttam már párat.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3) Blaise válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Blaise
veterán

Ez így van, nem az érintőkijelzőre optimalizált játékokat akarja az ember tolni kontrollerrel a nagy TV előtt, nem véletlen hogy hatalmasatt bukott ez a koncepció.

(#4) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

"Xbox filigrán és a PlayStation vaskosabb irányítói között"

Nem pont fordítva? :)

(#5) Steve1207 válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Az a baj, hogy én még telón se lassan, annyira 1-2 név maradt csak meg... Úgyhogy az adott színvonalú játékok szerintem ott se igazán állják meg a helyüket.

.

(#6) edward2


edward2
addikt

Nálam ott bukott el az egész amikor kiderült, hogy nincs google play store alapból a konzolon.

A probléma az, hogy az ouya élből sok pénzt akart keresni a saját szoftveres bolttal. Szerintem úgy kellett volna, hogy a nevet befuttatni play store-al aztán az ouya 3 már talán a saját marketet is eltartotta volna.

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jó lett volna az ötlet, de elkéstek vele. Kontroller most már külön is van, meg a tabletek igazából kicsit feleslegessé is tették az egészet szerintem. Nem is csodálom, hogy a játékkészítők nem haraptak rá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Alex91


Alex91
félisten

Majd Az Apple megcsinalja az AppleTV-vel ugyanezt :)! Csak az sikeres lesz...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9) gabber01


gabber01
addikt

Én nem értem a befektetőket. Hogy gondolhatta bárki is hogy ebből és a hasonló koncepciókból (lsd. nVidia Shield) bármilyen siker születhet? Felfoghatatlan. Hacsak nem volt egészen más célja az egésznek...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#10) pigster


pigster
senior tag

Nekem van egy Tronsmart 908 II kütyüm. Ami játék eddig kellett, mindent elvitt. Kitűnően futnak rajta az alkalmazások (Office, Moonreader stb.), játékok (NFS Most Wanted, Riptide GP, Shadowgun) emulátorok (eddig c64, SNES, SEGA és N64-t próbáltam). Kezeli a 2TB-os külső HDD-t, Logitech MK220 kombót, Loigitech F710-ből kettőt biztosan. Wifin keresztül windowsos gépről lejátsza az mkv-kat (720p még OK, 1080p akad, de ez a wifi miatt van), wifin keresztül - igaz külön alkalmazással - nyomtat. Eddig sosem fagyott, pedig hónapok óta nem kapcsoltam ki, csak áramszünet esetén állt le.
Megy Google Play, Amazon Store, meg Humble Bundleból leszedett APK-k.
Volt kb 70 dollár...
Én is nézegettem régebben az Ouyat, de szerintem jobb vételt csináltam.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#11) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Nekem van egy OUYA-m kickstarteres backer voltam így hamar meglett.
Azóta is szomorú vagyok mert ugyan van 4-5 játék ami színvonalas, de nincs több sajnos. És így inkább a laptopon játszok diablo3-mat... De az ouya-t rendszeresen használom XBMC-vel.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#12) GeryFlash válasza Alex91 (#8) üzenetére


GeryFlash
veterán

:U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Csapoati válasza Alex91 (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tőlük függ igazából, hanem a játékfejlesztőktől. Hacsak nincs valami extra a tarsolyukban, nehéz lesz újat mutatni a kontrolleres android "konzolokon" túl.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Alex91 válasza Csapoati (#13) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem lehet benne fantazia, csak jol kell csinalni, ahhoz meg altalaban ertenek, bar neha azert ok is melle nyulnak :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#15) fogtunder válasza pigster (#10) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem tudsz valami hasonlót LAN porttal?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#16) pigster válasza fogtunder (#15) üzenetére


pigster
senior tag

Minix Neo X5 (kétmagos), Minix Neo X7 (négymagos). Ha minden igaz az alapváltozatok LAN porttal rendelkeznek. A wifisek többe kerülnek. Mondjuk mindkettő alapból drágább, mint ami nekem van. Pár hete még itt a hardveraprón is láttam hirdetni valakit.
Aztán biztosan vannak másfajták is, de én ezt a kettőt nézegettem... Egyébként a wifije atomstabil, csak hát ugye az 1080-as felbontású filmek nem igazán akarnak menni azon keresztül.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#17) narumon


narumon
őstag

Hát még jó, hogy ezt pontosan lehetett előre látni. Már amikor beharangozták ezeket a kételyeket vetettem fel pont. Azt nem tudom, hogy a másik oldalon álló elvileg okosabb emberek ezt miért nem látták előre? (Vagy miért nem néznek be néha prohardverre és akkor megvilágosodnának :D)

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#18) narumon válasza Alex91 (#8) üzenetére


narumon
őstag

Majd Az Apple megcsinalja az AppleTV-vel ugyanezt :)! Csak az sikeres lesz.

És pont azért lesz sikeres mert ott nem lőnek ilyen öngólokat mint az Ouyások. Itt sem az ötlettel van a baj hanem, hogy nem gondolták át pontosan, hogy akkor ki is fog fejleszteni és miért.
Ha az apple kiadna egy ilyet csak azt kéne elérniük, hogy a store-ból elérhető millió játékból megfelelő mennyiségben legyenek portolva játékok és legyen átjárhatóság a gépek között. És jéééé már működne is a modell akár dupla áron is.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#19) banhammer


banhammer
veterán

Sajnos el, be kell ismerni, hogy nagyon kevés minőségi Androidos játék van (amire gondolkozás nélkül kiadom a pénzt).
Az n+egyedik hármat egy sorba, keresd a képen az eldugott tárgyat, tower defense, "minőségi Gameloft" játékkal egyszerűen nem lehet üzleti sikert elérni.
A nagy kiadók játékait (NFS széria) meg minek megvenni még egyszer ha megvannak PC-re, konzolra.
Az ilyen komolyabb hardverrel rendelkező konzolnak abban látom a jövőjét, hogy ráhackelnek egy linuxot és HTPC-t, netezős bohóckodós gépet, esetleg torrent klienst csinálnak belőle.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) lambda5 válasza pigster (#10) üzenetére


lambda5
tag

Valami hasonlót én is régóta keresek már, mint pl. a Tronsmart 908 II, de olyanra lenne szükségem aminek külön van digitális hangkimenete és a DTS hangsávokat is tudja... eddig sikertelenül.
A Samsung smart tv médiajátszója nem rossz, de a DTS-t csak stereo-ban küldi az erősítő felé...
Szerintem sok embernek lenne szüksége egy ilyen "felokosítóra" ... sok szempontból jobb lenne mint egy médiajátszó...

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#21) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

az ötlet alapvetően nagyon jó.
Akkor működne ez, ha specifikusan gyártanának rá játékokat, na meg talán még 1-2 generációt nem ártana várni a hardverekkel , akkor talán beérné grafikában is a nagy konzolokat, minimális fogyaztással, és mérettel.

Igazából ez főleg a fejlesztőkön bukik, ha nincs aki fejlesszen rá minőségi játékot, addig nem ért sokkal többet bármelyik másik androidos eszköznél.

(#22) Bird válasza Cannabis7 (#21) üzenetére


Bird
addikt

Igen zseniális ötlet lenne, de elkésett vagy 5 évet. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.