Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Az arak fognak lejebb menni? :DDD

Cyberpunk nemhiszem

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Cyberpunk válasza HawerKing (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerinted? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) kcsa


kcsa
veterán

Biztosan morbid vagyok, de kb. olyan Észak-Korea feelingem van: megemlékeztek a nagy vezérről. :U

#4: poén. Éééted :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

6S/6C ?

valami

(#5) Def26


Def26
félisten

blog link nem jó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) #10691584


#10691584
törölt tag

Nemistudom.. fura. Nem tetszik :(

(#7) sanyijedi válasza Quasi_modo (#4) üzenetére


sanyijedi
őstag

+1 :D :D

ez meg elég szomorú:

"Az egyesülés következtében Magyarországon már csak két prémium Apple viszonteladó (APR) maradt, azonban már egyik sincs magyar tulajdonban, hiszen a StarKinget nemrég külföldi befektetők vásárolták fel."

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#8) llaszlo válasza Def26 (#5) üzenetére


llaszlo
veterán

Ráadásul nem is csak 2 APR van, hanem 3. Én úgy tudom, hogy iJoe is APR. De ha nem is, én akkor is ott vásárolok továbbra is.

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezt egyébként furcsálltam már, hogy minek két különböző bolthálózat, amiknek full ugyanaz a termékpalettája, meg vélhetőleg az árazása is, és működhetnének egy boltként is, de ez a kérdés a fejemben már a múlté :D

All→M8

(#10) bLaCkDoGoNe válasza llaszlo (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

iJoe AAR (Apple Authorized Reseller), nem?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Nem értek én ehhez, de szerintem ahol az egyik cég nevét nem használják tovább, adósságait kifizetik, és onnan az nullásként fut tovább, az szerintem felvásárlás.

(#12) tDr1v3r válasza bLaCkDoGoNe (#10) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De, az.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

iPhone 5S/5C lesz az Bocha. :)

Egyebkent pedig felvasarlas szagu, de Andraska ezentul sem fog ehen halni ugyhiszem.

[ Szerkesztve ]

(#14) Cyrin válasza Def26 (#5) üzenetére


Cyrin
addikt

örülj neki... ;]

(#15) Cyberpunk válasza GhanBuri Ghan (#11) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen ez az, mondhat a handrás amit csak akar. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) zaskar


zaskar
senior tag

Azt persze nem verték nagy dobra, hogy a debreceni iStyle üzlet ezzel egyidőben bezárt...

(#17) modd3r


modd3r
őstag

Ha nem keletkezik új cég, és a név is marad a régi, akkor ez bizony nem fúzió, hanem egy egyszerű felvásárlás....

(#18) kcsa válasza modd3r (#17) üzenetére


kcsa
veterán

áá, ilyet handras nem mondana soha :D

(#19) Maxentius


Maxentius
addikt

Valamelyik nap épp az Árkád 2-es iStyle-ban volt dolgom, pont gondoltam is erre, ahogy körülnéztem. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#20) szekra válasza hemaka (#13) üzenetére


szekra
őstag

Szerintem poen akart lenni.

(#21) joey04


joey04
titán

KEYNOTE: Egyesült az iSTYLE és az XMS

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Cyberpunk válasza joey04 (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vagy is elmondja miért lettek felvásárolva. Pénz, pénz, és megint csak pénz! :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) hallador


hallador
addikt

Azért jól jelzi, az Apple computer helyzetét Magyarországon, hogy a második legnagyobb város nem képes feltartani egy Apple üzletet:

Egyesült az iStyle és az XMS

Az iStyle-XMS összeolvadás kapcsán mindenképp említésre érdemes, hogy az iStyle által üzemeltetett debreceni üzlet szeptember 1-jén bezárt. Ahogy Tamás Gábor a pénteki sajtóeseményen fogalmazott, a vidéki üzletek működtetési költsége érdemben nem kevesebb a budapestieknél, viszont a vásárlóerő, amely kitermelhetné a bolt rezsijét és a profitot, jelenleg csak Budapesten van jelen. Így a debreceni üzlet működtetése nem volt gazdaságos.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#24) erdoke válasza hallador (#23) üzenetére


erdoke
titán

Ha 10-15 %-kal olcsóbban veszel iPadet, 20-40 %-kal olcsóbban tartozékokat webshopokban, Edigitalban, akkor nehéz elkerülni, hogy hozzád csak tapogatni járjanak az emberek... Tipikus MM szindróma. Azt a 20-40e Ft-ot egy iPad esetében inkább költöm nagyobb tárhelyre, kiterjesztett garanciára, vagy éppen bőr Smart Coverre.

A legjobb aláírás a héten

(#25) hallador válasza erdoke (#24) üzenetére


hallador
addikt

Ez mind OK, de nem pont a Premium resellernél kellene olcsóbban árulni a terméket, vagy legalábbis, ha már többe kerül, akkor valamilyen (Előnyös konstrikcióval, teszem azt 3 év jótállással amit nem a kereskedő ad természetesen, mert az olyan mint a kutya vacsorája, olyan sem.). Vagy esetleg, automatikusan többet adnának (Ajándék akármi aminek haszna is van?)

Ez szerintem nem összeolvadás volt, hanem az XMS-nek nem ment a bolt, mitől is ment volna ilyen árak mellett? Szóval, ha valaki megnézi ezt a videót akkor azon a félrebeszélésen felül amit Handras lerendezett, picit mögé néz az ember, akkor vagy bezár, vagy felvásárolják. Ha annyira megy egy bolt, akkor miért adom el, egyesülök mással? (Ez ilyen Steve Jobs-os Frenetic, Beautiful, Great duma, a különbség, hogy az Apple U.S.A.-ban, meg a gazdagabb régiókben tényleg megy), otthon viszont nagyon, de nagyon nem megy. Pláne a resellereknek. Aztán az annyire megy a bolt, hogy már kinőttek 2 üzletet is, és csak azért költöztek nagyobbnál nagyobb üzlethelységbe, mert annyira megy a bolt.... Persze persze... Csak a tőke hiányzott, az viszont az iStyle-nál volt.

A Plaza mellett dolgoztam elég sokáig, az az üzlet gyakorlatilag mindig pangott. Azt az egy két alkalmat kivévve, mikor valamit bejelentettek.

Az sem véletlen, hogy az iStyle sem 2 üzletet üzemeltet, hanem 2x-et. Kb ez a 2x üzlet hozhat fele, vagy negyed annyi business-t mint Londonban 7 premium reseller. És így éppen kibekkelik a Kelet-Közép Európában.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#26) llaszlo válasza hallador (#25) üzenetére


llaszlo
veterán

Ismét tények és nem feltételezések.
Tény, az XMS az elmúlt 5 évben végig nyereséges volt és folyamatosan nőtt a bevétele, az iStyle volt amikor veszteséges volt.

iStyle Hungary Kft.

Árbevétel:

2008: 0,804 milliárd Ft
2009: 0,839 milliárd Ft
2010: 1,173 milliárd Ft
2011: 1,922 milliárd Ft
2012: 2,607 milliárd Ft

Mérleg szerinti eredmény:

2008: -13,974 millió Ft
2009: 8,340 millió Ft
2010: 0,671 millió Ft
2011: 39,260 millió Ft
2012: -2,648 millió Ft

X-Multimédiashop Kft.

Árbevétel:

2008: 0,331 milliárd Ft
2009: 0,424 milliárd Ft
2010: 0,651 milliárd Ft
2011: 1,039 milliárd Ft
2012: 1,165 milliárd Ft

Mérleg szerinti eredmény:

2008: 2,401 millió Ft
2009: 2,274 millió Ft
2010: 3,168 millió Ft
2011: 6,472 millió Ft
2012: 19,820 millió Ft, osztalék 50 millió Ft

Forrás: e-beszamolok.kim.gov.hu, ahol valamennyi magyar cég költségvetése megtekinthető.

Igen rohadtul nem ment az XMS ez az adatokból világosan látszik főleg a 2012-es év volt annyira rossz, hogy majdnem le kellett húzni a rolót. Tehát ezek az adatok csakis azt igazolják, hogy nem ment bolt. :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#27) hallador válasza llaszlo (#26) üzenetére


hallador
addikt

Szóval akkor miért Egyesültek? A Nyereséges, és a nagyon ment között kicsit nagy különbség van nem gondoltál erre? A Sok Smiley meg picit gyerekes mintha kicsit gyerekes lenne a dolog, nem? Meg aztán ha valami nagyon megy, de annyira megy..... Ugye? ;) (Great beautifuf bla bla bla...)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#28) hallador válasza llaszlo (#26) üzenetére


hallador
addikt

Várj kitalálom a csúcson kell abbahagyni?! Vagy nem volt szerviz és ebből a nyereségből ki sem lehetett volna alakítani?!, vagy a Budai üzlet ennyiből nem jött volna ki?!

Mondj már valami értelmes magyarázatot arra, hogy miért jó a versenynek, hogy 3 hálózat helyett 2 van? Vagy Apple viszonylatban minél kevesebb a hálózat annál jobb nekünk, mert azt csinálnak az árakkal még inkább amit akarnak?!

Logikus... ;)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#29) llaszlo válasza hallador (#28) üzenetére


llaszlo
veterán

Szóval nem tudod cáfolni a tényeket ezért csak bla-blázol érthető.

(#30) hallador válasza llaszlo (#29) üzenetére


hallador
addikt

Megint egy konkrétumot nem válaszoltál meg, nem az első eset, hogy fogalmad nincs vagy csak félrebeszélsz. Akár csak most. '?' ismered ezt a jelet ugye? Vagy feleslegesen tettem ki szóval, akkor a válaszok megint nincs, csak great beautiful bla bla szokás szerint...

MIntha egy apple rendezvényen lennék ;]

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#31) hallador válasza hallador (#30) üzenetére


hallador
addikt

Nekem legalább vannak feltételezéseim. Viszont Te felsoroltál összegeket, amik igen impresszivek (Nem fikázásból, tényleg szép számok, az más kérdés, hogy mennyire hatékonyan üzemel valami), a bevételektől függetlenül. Mindenesetre maga a bejelntés videója igencsak kamu gyanús. Nem beszélve a Debreceni bolt bezárásól, amit már korábban bejelentettek ez is tény.

Viszont azért a kívülállónak igen csak feltűnik, ha egy 2x boltból álló üzlethálózathoz csatlakozik egy 2 boltos 'hálózat', ez hasonlít a kis hal megeszi a nagy halat történetéhez.

Tudod egy Compaq 48 % meg egy HP 52 %-os egyesülésnél még elhiszem, hogy ez egy egyesülés, mert tényleg mindekettő akkora technológiával rendelkezett, hogy a sztori hihető. De valljuk be aki ezt megnézi mit feltételezne? :)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#32) llaszlo válasza hallador (#30) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem nem tudom, hogy mi történt pontosan, de én legalább nem írkálok rettentes hülyeségeket, ami a saját fantáziám szüleménye, hogy miért történt ez az egész.
De tudom te ilyen látó vagy aki tudja, hogy mi játszódott le az XMS-ben és handrás fejében. És nyilván nincs is más magyarázata csakis az lehet amit te elképzelsz. És az apple-nél meg amúgy is mindenki hazudik, legalábbis mindig ez a véleményetek.

De ismerem az idéző jelet, de te nem azt használtad, talán olvasd vissza amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#33) hallador válasza llaszlo (#32) üzenetére


hallador
addikt

Persze persze tudjuk, hiszen olyan még véletlenül sem történt (A fanok fejében legalábbis) hogy az Apple bekamuzott valami oltárit ugye? Olyan meg pláne nem, hogy otthon elcseszett áron árulnak termékeket, persze véletlenül. Én azt írtam le amit tapasztaltam, az-az, a Duna Plaza bolt folyamatosan pangott. Ezt én így gondolom főleg azért mert tudom milyen az, amikor egy bolt megy (Mistral). Ehhez képest folyamatosan 'nőttek'.

Meg az sem jellemző, hogy Te úgy állítod be, hogy majdnem úgy megy otthon (kb 10-ed annyi átlagbérből) az Apple mint legalább Californiában. Ez sem jellemző. Igaz? Persze persze...

És az apple-nél meg amúgy is mindenki hazudik, legalábbis mindig ez a véleményetek.

Az lehet hogy a világ idióta, meg az itt fórumozók nagy része is.... Csak Te vagy a repülő.... :)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#34) hallador válasza hallador (#33) üzenetére


hallador
addikt

Ugyan folyamatosan nőttek, de egy szerviz nem fért bele, ugyan nagyon akartunk egy Budai boltot...

Ugye ismered a történetet a szocializmusból:

[link]

És micsoda véletlen bedőlt. Na ez ehhez hasonlít.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#35) llaszlo válasza hallador (#33) üzenetére


llaszlo
veterán

Igen te mindent jobban tudsz. Mo-on mindenki hazudik itthon mindenki éhbérért dolgozik és alig tud megélni. Te ezt is jobban tudod több ezer kilométerről. Csak azt nem értem, hogyha ennyire okos vagy, akkor miért nem valami jól menő vállalatnál dolgozol, mint közgazdász vagy marketing zseni? :DD

De a lényeg továbbra is az, hogy nincs semmi konkrétumod csakis feltételezéseid vannak és te ezeket tényként kezeled. Ami több, mint nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#36) hallador válasza llaszlo (#35) üzenetére


hallador
addikt

Na mi van elfogytak az érvek jössz a saját szövegeddel.

Igen te mindent jobban tudsz.

Nem csak még Te sem voltál képes felhozni semmilyen más érvet, ugye? (Most sem.)

Mo-on mindenki hazudik itthon mindenki éhbérért dolgozik és alig tud megélni.

Sajnálom hogy ezt így gondolod.

Te ezt is jobban tudod több ezer kilométerről. Csak azt nem értem, hogyha ennyire okos vagy, akkor miért nem valami jól menő vállalatnál dolgozol, mint közgazdász vagy marketing zseni? :DD

Nem sajnos én csak IT középvezető vagyok, de az hol van a Te kvalitásaidhoz. Ki is feltételez itt bármit.

De a lényeg továbbra is az, hogy nincs semmi konkrétumod csakis feltételezéseid vannak és te ezeket tényként kezeled. Ami több, mint nevetséges.

Legalábbis Te képtelen voltál még megcáfolni, de azért reméljük azért más képes ép ész érveket mondani, mert neked még nem sikerült az elműlt 2 hónapban... :)) ;)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#37) llaszlo válasza hallador (#36) üzenetére


llaszlo
veterán

Attól, mert a te fejedben megfogalmazódik valami attól még nem lesz tény. Hiába próbálod úgy beállítani. Tehát továbbra is nevetségesek a véleményed. Igen csak vélemény, mert semmivel nem tudod alátámasztani csak a saját agymenésed.
Majd ha alá is tudod támasztani konkrét tényekkel, akkor gyere vissza.
Persze neked azok sem voltak tények, hogy az XMS jól ment, mert szerinted az is csak kamu. Legalábbis letudtad ennyivel. Azok az adatok legalább tények a te véleményeddel szemben. De nem cáfoltalak ááá nem, persze mert nem ismernéd el, hogy esetleg tévedhetsz és nem úgy van ahogy azt móricka elképzeli.
Nyilván semmi más oka nem lehetett annak, hogy az XMS az iStyle-ba olvadt csakis az amit te a kis fejecskédben kitaláltál. Nyilván handrás csak hazudozik és nyilván te ezt is jobban tudod, mert ezt te állítod és akkor már így is kell lennie.

Szóval még mindig ott tartasz, hogy alátámasztani a saját véleményedet csakis a saját magad által kreált véleménnyel tudod. Vagyis önigazolod magadat.

Ami meg a minimálbért illeti te okoskodtál egy másik topicban, hogy húde szarul keres itthon mindenki és az átlagkereset egy nagy kamu SZERINTED.

[ Szerkesztve ]

(#38) emvy


emvy
nagyúr

Csak nekem nem tunik ugy, hogy nehany tizmillios eredmeny nem esik a 'nagyon jol megy' kategoriaba?

while (!sleep) sheep++;

(#39) llaszlo válasza emvy (#38) üzenetére


llaszlo
veterán

Volt már vállalkozásod?? Ezek nagyon is szép számok. Főleg, hogy folyamatos növekedést produkáltak.

[ Szerkesztve ]

(#40) erdoke válasza emvy (#38) üzenetére


erdoke
titán

Tavaly 70 M Ft volt, ami kiskereskedelemben, ill. az adott forgalomra vetítve nem annyira gáz. Főleg ha a bevétel nagy része ment el hitelekre, mint ahogy azt valahol írta is a tulaj.

A legjobb aláírás a héten

(#41) hallador válasza llaszlo (#37) üzenetére


hallador
addikt

Ajj ajj egy igazi USA idol vagy. Ha ezt mondják így van, nem is merek mást írni.... Igazad van... :DDD

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#42) hallador válasza llaszlo (#39) üzenetére


hallador
addikt

Most az jön, hogy volt e léghajó, mert akkor ne magyarázzon a repülésről?

És mi van ha nem volt neki vállalkozása? Vagy ha volt?

Volt már vállalkozásod?? Ezek nagyon is szép számok. Főleg, hogy folyamatos növekedést produkáltak.

Igen amíg "Össze nem olvadtak" egy veszteséget termelő céggel mint az iStyle. ha jól emlékszem ezt állítottad. 2012-es évre levetítve. ;)

Annyira jól példázza az átlagkeresetek helyzetét, amit itt összehebegsz, habogsz, hogy még a Debreceni iStyle is bezárt de mivel ők igazat mondanak: (Mivel csak én nem tudom ugye:)

Az iStyle-XMS összeolvadás kapcsán mindenképp említésre érdemes, hogy az iStyle által üzemeltetett debreceni üzlet szeptember 1-jén bezárt. Ahogy Tamás Gábor a pénteki sajtóeseményen fogalmazott, a vidéki üzletek működtetési költsége érdemben nem kevesebb a budapestieknél, viszont a vásárlóerő, amely kitermelhetné a bolt rezsijét és a profitot, jelenleg csak Budapesten van jelen. Így a debreceni üzlet működtetése nem volt gazdaságos.

Állítólag az a marha nagy átlagkereset kb Budapester, meg egy két Nyugat magyarországi nagyyvárosra jellemző. Máshol elenyésző ez a szám.... De Tuti, hogy mondasz valami egetrengető okosat, hogy igazából, mindenki rosszul tudja kivévve téged..... ;)

(#40) erdoke

Igazad is van, és teljesen egyetértek veled, abban amit mondasz. De valljuk meg őszintén, hogy ez az informatikában nem egy egetrengető szám. Egy egy kisebb informatikai vállalkozás éves bevétele. Az az nem egy volt Mistral, egy Aqua, egy Edigital, vagy éppen egy Inegrátor. Nem rossz sokan örülnének az ilyen bevételnek is. Ez tény.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#43) llaszlo válasza hallador (#42) üzenetére


llaszlo
veterán

Tipikus blabla. Önigazoló szöveg. Olyan dologgal támasztod alá a saját igazadat aminek köze nincs hozzá. Vagyis azért, mert bezárt egy bolt ezért máris csakis kamu lehet az átlagkeresetről szóló adat és vidéken kvázi kb szegények az emberek, mert ott nem ment egy Apple bolt. LOL Állítja ezt Mr közgazdász aki állítólag több ezer kilométerre dolgozik innét, de mégis egy korábbi posztban arról ír, hogy ott Hatvanban mennyi ember és hogyan jár dolgozni, meg hogy ő állítólag a Duna Plázában dolgozott. Eldönthetnéd már, hogy melyik az igaz.
Találkoztam már ilyen emberrel aki mindig valami teljesen irreleváns infóval támasztotta alá a saját igazát. Vagyis önigazolt.

De elmagyarázom neked, hogy mi a különbség a felvásárlás és az egyesülés között.
Felvásárlás amikor az egyik tulajdonos üzlete 100%-ban a másik tulajdonosé lesz.
Az egyesülés meg az amikor a tulajdonjog megmarad csak a két céget egyesítik. Ez utóbbinak jelen esetben nyilvánvalóan számtalan előnye van. De te jobban tudod, hogy ez nem így van, mivel szerinted felvásárlás történt csak azért, mert megmaradt az iStyle név és az XMS-nek rosszul ment szerinted (amit még mindig nem tudtál bizonyítani, sőt pont ellenkezőleg az erre vonatkozó adatokat teljesen figyelmen kívül hagyva továbbra a saját véleményedet hangoztatod) ezért eladták az üzletet. LOL Nem kicsit nevetséges ez az okfejtés amit semmilyen ténnyel nem tudsz továbbra sem alátámasztani csakis a véleményeddel.

Tudod üzletek ezreit zárják be és kb ugyanennyit nyitnak meg vidéken is. De az, hogy azzal támasztod alá a saját véleményed, hogy bezártak egy az az egy darab üzletet ez nem kicsit nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#44) hallador válasza llaszlo (#43) üzenetére


hallador
addikt

Kár hogy ebből egyik sem Apple bolt amiről beszélsz, és fórum meg erről szól. De gondolom, most jön a dohyánybolt, meg a kisállítkereskedés mert abból Borsodban is elég. Kár hogy a fórum témája még mindig nem ez.

A Tények makacs dolgok, az, hogy Te mindig megmagyarázod/kontrázod a nyilvánvalót, az meg sajna a Te bajod.

Nekem magyarázhatsz, ha még logikus is lenne, akkor elhinném, csak hogy jössz itt az általános hebegéssel aminek a témához semmi köze....

Na jó magyarázást.

Az meg aztán tényleg vicces, hogy lassan ott tertunk, hogy még a végén nyereséges is lesz, most az jön, hogy még az XMS fogja felhúni az iStyle-t? :U (Nem kicsit kell agymosottnak lennie, hogy ezt átlássa, apple fanoknak kötelező)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#45) llaszlo válasza hallador (#44) üzenetére


llaszlo
veterán

Blablabla. Nem tudod tényekkel igazolni a saját állításod és belekötsz egy ilyenbe, hogy "Apple boltot" írtam és nem iStyle-t.
Azt sem tudod igazolni, hogy ez az üzlet veszteséges volt. Nem csak azért zárnak be egy boltot mert az veszteséges, lehet hogy csak túl alacsony volt a profit és úgy döntöttek, hogy felesleges üzemeltetni.
Tudod ott olyan emberek dolgoznak akik értenek is ehhez.

Szóval hol vannak a tények arra vonatkozóan, hogy az XMS húde rosszul működött és felvásárolták nem pedig egyesítették a két üzletet? Várom a tényeket és nem a véleményt.

(#46) hallador válasza llaszlo (#45) üzenetére


hallador
addikt

Igazad van. Szokás szerint egy konkrétum sem hangzott el. Igaz hogy kb az 5 kerdesemből egyre nem valaszoltál.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#47) llaszlo válasza hallador (#46) üzenetére


llaszlo
veterán

Blabla. Neked semmit sem kell alátámasztani tényekkel, ezt csak a másiknak kell, de ha a másik tényeket közöl azt meg nem veszed figyelembe. Nevetséges.

Szóval hol vannak a bizonyítékok az állításod alátámasztására? Vagy cáfold meg az XMS eredménykimutatását TÉNYEKKEL!!

(#48) hallador válasza llaszlo (#47) üzenetére


hallador
addikt

Én feltéteteleztem valamit, Te meg kész tényként vetted, majd el is magyaráztad miért az, sőt lekezelően még csak ilyen apple fan boy módjára nem is válaszoltál, mondom igazad van, teljesen Logikus ember amit mondasz, kb mint az antenna gate vagy retina kijelző a tökély, de ami felette van ppi-ben az felesleges, na kb ilyen érveket hoztál fel. Az az semmivel nem vagy képes megcáfolni amit írtam, semmivel az égegyadta világon, ehelyett folyamatosan előadod, a mennyire nagyon vágom a semmit dumádat (és nem ebben a topikban az összesben ezt játszod el, semmire nem vagy képes válaszolni, csak félrebeszélni). Egyelőre ott tartunk, hogy kb 5 dolgot kérdeztem és egyre sem tudtál válaszolni, helyette félrebeszélsz. Nincs bizonyítékom, de ezt le is írtam, de folyamatosan félrebeszélsz válaszok nélkül. És most jöhet megint a lenéző félrebeszélés, persze minden válasz nélkül, hogy mit dumálok, de állítólag ez agy fórum, ahol válaszokat kaphat az ember, na de nem tőled, Te még egy dolgot nem voltál képes megválaszolni, helyette félrebeszélsz....

Köszi pont 0-val lettem okosabb, általad...

Ja igazad van... ;) (Egy apple fan boy-tól nem szabadulsz, mert mindig great beautiful, de semmi több. :U )

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#49) llaszlo válasza hallador (#48) üzenetére


llaszlo
veterán

Tehát nem tudod alátámasztani az állításod a tényeket meg figyelmen kívül hagyod. Rendben.

(#50) hallador válasza llaszlo (#49) üzenetére


hallador
addikt

Tehát semmire nem válaszoltál megint. De kezdem megszokni great beautiful... :P Te sem tudsz semmit erről, csak előadod a nagy apple szaGÉGŐ szerepét. Uncsi... Ja Szerinted a fórum arról szól, hogy egy fórumon semmire nem kapunk választ? Te vagy az apple álma... :DDD

Ja bocs a különbség közötted, meg magam között, hogy én bevallom, Te meg jó Magyar szokás szerint megint mindenhez értesz, de mégsem.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.